Skocz do zawartości


Zdjęcie

"Zapaśnik" sterydy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

budo_mazepa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 410 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

"Zapaśnik" sterydy
Elo, chciałem zapytac kto pisze o sterydach w "Zapaśniku"???Chyba zaden znawca bo wylukałem kilka rażących błędów.
"Anaboliki przyjmowane są w postaci tabletek, kapsułek, koktajli lub zastrzyków dożylnych".No panowie jezeli bedziemy robic sobie zastrzyki z koksu d o z y l n i e to ja sie kurwa nie bede dziwił ze ktos jebnie na plecy.A raczej zdziwie sie jak ktos nie jebnie :> O koktajlach z koksu tez nie słyszałem natomiast przypomnialo mi sie jedno.Kiedys czytalem artykul o koksach i pamietam ze jakas lekarka (tylko tyle pamietam, ze o koksach pisała kobieta) mowila wlasnie o koktajlach czyli odzywkach dla sportówców mylac koks z odzywkami ze sklepu :) I mysle ze wieksza czesc tego arta jest zerżnięta z tego artukulu właśnie :D
Dalej... Niech mi ktos wyjasni (bo moze czegos nie wiem Dołączona grafika ).Wedlug artykulu sterydy dzieli sie na syntetyczne (anaboliczne) i naturalne (androgenne)."Sterydy androgenne m.in. powoduja znaczny przyrost mięsni.Sterydy anaboliczne z kolei, sztucznie zsyntetyzowane na wzór hormnonów naturalnych, powodują tylko wzrost masy ciała.W praktyce jednak, wpływaja na organizm także w nieprzeiwdziany sposob".I tu moje pytanie.Czy dla was sterydy dziela sie na anaboliczne i androgenne?Bo ja wiem ze strydy są anaboliczno-androgenne.2 w 1.Tutaj rzekomo androgenne nie maja chyba skutków ubocznych.Jedne steyrydy sa bardziej lub mnie androgenne ale zawsze dzialaja anabolicznie (rowniez w mniejszym lub wiekszym stopniu).Przy swojej anabolicznosci sa androgenne z tego prostego powodu ze blokują wydzielanie własnego testosteronu.I powoduje to k a ż d y steryd.
Dobra moze sie troche za bardzo rozpisałem ale i tak sie nic w tym dziale nie dzieje Dołączona grafika
Mimo mojej wrodzonej skromnosci stwierdzam, że za pomocą dostepnych w sieci informacji skleiłbym lepszy artykuł :) Oczywiscie wieksza czesc jest napisana wporządku oprócz tych klilku bzdur.
I nie krzyczcie na mnie za bardzo Dołączona grafika
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "Zapaśnik" sterydy
:lol: 8O

Dobre... No comments.
  • 0

budo_pietrass
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 527 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: "Zapaśnik" sterydy
No niestety musze przyznac koledze rację.

Pan, który napisał ten artykuł powinna najpierw skolsultować go z ludzmi, którzy mają jakieś pojęcie na ten temat. A tu tylko jakiś zlepek różnych zasłyszanych z prasy i telewizji cytatów.

Miejmy nadzieje, że następnym razem będzie lepiej, bo w końcu intencje były dobre, zabrakło tylko trochę wiedzy.

Pozdro.

ps.
To jak w końcu chyba "ginekomastia" a nie "gynekomastia"?
  • 0

budo_mazepa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 410 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "Zapaśnik" sterydy

To jak w końcu chyba "ginekomastia" a nie "gynekomastia"?

Raczej to pierwsze Dołączona grafika
  • 0

budo_jacatb
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 177 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: "Zapaśnik" sterydy
He he i ludzie się później dziwią czytając w Super Expresie lub GW że od koksów na siłowni ludzie umierają:))). Jak taki jeden małolat z drugiem sobie dożylnie omke przyjmie bo podparł się fachowym czasopismem...
Szkoda gadać co do znawców tematu...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024