Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wywiad z Minotauro (PL)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Wywiad z Minotauro (PL)
Dołączona grafika

Co sądzisz o walce z Cro Copem?

- Zrobiłem to co do mnie należało. W koło słyszałem tylko że moja taktyka jest oczywista, ze zostane znokautowany. Wytrzymałem 6 minut w stójce z Cro Copem. On nie wytrzymał minuty w parterze ze mna...

Miałeś kłopoty w pierwszej rundzie. Co się stało?

- Nie mogłem utrzymywać go w parterze tak jak planowałem. Przyjąłem trochę w stójce i udowodniłem iż jestem przygotowany do walki z każdym. Jego kopnięcia są naprawde szybkie i silne, lecz muszę zgodzić się z Silvą iż jego kopnięcia na żebra nie są aż tak mocne. Wanderlei powiedział mi ze świetnie się broniłem w czasie walki. Jedynie pod koniec pierwszej rundy trafił mnie w żebra a później w głowę. Wstając mówiłem sędziemu że wszystko ok.

Pod koniec pierwszej rundy Mirko posłał Cię na ziemie...

- Stary, kopnięcia Mirka są jak głazy! Gdy usłyszałem ze do końca rundy zostało 10 sekund odetchnąłem. Po chwili dostałem w głowę i wpadłem w kłopoty. Prawie mnie znokautował. Lecz wiedziałem co mam robić, słuchałem rad w narożniku. Wróciłem do walki spokojniejszy i sprowadziłem go do parteru, dosiadłem i zrobiłem to co do mnie należało.

Dołączona grafika

Mirko nie czuł się dobrze na plecach. Dlaczego zaryzykowałeś stratę tej pozycji na rzecz próby poddania mogąc dalej uderzać z dosiadu?

- Najpierw chciałem skończyć go z dosiadu. Wiedziałem że prędzej czy później wystawi ręke czy noge. Wystawił ręke, złapałem ja. Próbował się bronić lecz miałem dobry uchwyt. To moja działka. Musiałem go poddać.
-

Teraz możesz odzyskać swój pas spowrotem. Czy Pride rozmawiało już z Tobą?

- Wg zasad Pride mistrz nie może dwa razy odmówić obrony pasa. Fedor już dwa razy odmówił Mirkowi. Pierwszy raz potrzebował więcej czasu na trening, teraz złamał ręke. Dlatego walczyliśmy teraz z Mirkiem. Producenci Pride już złożyli mi ofertę walki z Fedorem w lutym. Tym razem będzie 100% inaczej niż wtedy gdy straciłem pas.

Która walka była bardziej ekscytujaca? Ta z Mirko czy przeciwko Bestii Sapowi?

- To są dwa różne i ważne momenty dla mnie, które dały mi wiele satysfakcji. Aczkolwiek po walce z Mirko odzyskałem pas.

Tłumaczenie saku
  • 0

budo_ulver
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 662 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Legnica

Napisano Ponad rok temu

Re: Wywiad z Minotauro (PL)
i znow dzieki z tlumaczenie
  • 0

budo_karim
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 350 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stargard

Napisano Ponad rok temu

Re: Wywiad z Minotauro (PL)
MINO JEST BOSEM,ZRESTZA CRO COP TEZ....ALE MINO JEST BARDZIEJSZY....BO BARDZIEJ BOSY
dzieki za tlumaczenie...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024