Skocz do zawartości


Zdjęcie

Propozycja współzawodnictwa VT Polska - Shidokan Polska


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

budo_brat pit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 992 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stolyca i okolyca

Napisano Ponad rok temu

Propozycja współzawodnictwa VT Polska - Shidokan Polska
informacja ze strony [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Vale Tudo Polska pragnie zaprosić Shidokan Team Polska do wpółzawodnictwa w ramach Walk Teamów MMA. Proponujemy rozegranie walk w Warszawie w styczniu a następnie w marcu w Katowicach. Liczymy na start zawodników którzy walczyli w Moskwie. Z góry dziekujemy za podjęcie wyzwania oraz chęć współpracy!

pzdr! :D

Brat Pit
  • 0

budo_sliver
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Propozycja współzawodnictwa VT Polska - Shidokan Polska
Czepiam się oczywiście, bo to nie moja sprawa, ale ztcw to jest:
- Shidokan EMERS TEAM Katowice
- Polskie Stowarzyszenie Shidokan Karate
- Shido Team Poland
- Polska Federacja Bushido :roll:

nie ma chyba Shidokan Team Polska :?
  • 0

budo_brat pit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 992 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stolyca i okolyca

Napisano Ponad rok temu

Re: Propozycja współzawodnictwa VT Polska - Shidokan Polska
za niedopatrzenie przepraszamy :-)

w kazdym razie wiadomo o kogo chodzi :D

pzdr!

Brat Pit
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Propozycja współzawodnictwa VT Polska - Shidokan Polska
Oczywiscie Turniej zorganizuje Valetudo Polska - biorac za organizacje lwia czesc zyskow :) 8)
  • 0

budo_mariusz radliński
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 921 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Propozycja współzawodnictwa VT Polska - Shidokan Polska
Oj baaardzo wiele jeszcze musicie się nauczyć jeżeli próbujecie załatwiać takie sprawy poprzez forum internetowe.
Pół roku temu Mirosław Okniński otrzymał ode mnie pismo, które mogło zapoczątkować współpracę - do tej pory nie nadeszła odpowiedź.
Nikt Was nie będzie traktował poważnie jeżeli cokolwiek organizujecie w ten sposób. A szkoda, bo na pewno są wśród Was zawodnicy, którym byłbym w stanie załatwić świetne kontrakty zawodowe i którzy mogliby coś osiągnąć na ringach Europy czy świata. A tak ten potencjał się póki co marnuje.


Pozdrowienia,
MR.
  • 0

budo_brat pit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 992 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stolyca i okolyca

Napisano Ponad rok temu

Re: Propozycja współzawodnictwa VT Polska - Shidokan Polska
Martius oczywiscie nie podejrzewa Vale Tudo Polska o tak szczytne cele jak rozwoj VT/MMA w Polsce oraz podniesienie poziomu krajowego poprzez wzrost konkurencji - tylko o zrobienie duzej kasy!

Czytaj uwaznie Martius: drugie spotkanie odbyloby sie w Katowicach gdzie organizatorem bylby Shidokan.

Wierze ze glosy "zyczliwych" nie przeszkodza obu organizacjom w nawiazaniu wspolpracy w tym zakresie :D

pozdrowienia :D

Brat Pit
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Propozycja współzawodnictwa VT Polska - Shidokan Polska

Martius oczywiscie nie podejrzewa Vale Tudo Polska o tak szczytne cele jak rozwoj VT/MMA w Polsce oraz podniesienie poziomu krajowego poprzez wzrost konkurencji - tylko o zrobienie duzej kasy!

Czytaj uwaznie Martius: drugie spotkanie odbyloby sie w Katowicach gdzie organizatorem bylby Shidokan.

Wierze ze glosy "zyczliwych" nie przeszkodza obu organizacjom w nawiazaniu wspolpracy w tym zakresie :D

pozdrowienia :D

Brat Pit


Po wpisowym dla zawodnikow uczestniczacych w turnieju Valetudo po 250 zl - czy mozna podejrzewac o rozwoj tej dyscypliny ?
Mam nadzieje ze przynajmniej cala pula z wpisowych zawodnikow zwyciescy przypadnie ??? ;) a nie resztki ;)

A co do powaznych rozmow to tak jak napisal Mariusz - je sie zalatwia przy stole w rozmowach a nie poprzez internet. I zalatwiaja to miedzy soba liderzy organizacji jak sa powazni i zalezy im na rozwoju to nie potrzebuja pomagierow robiacych to za nich.
  • 0

budo_brat pit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 992 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stolyca i okolyca

Napisano Ponad rok temu

Re: Propozycja współzawodnictwa VT Polska - Shidokan Polska
Info o nagrodach jest na stronie: "Wygrane: 1000 pln". Co do zbijania kokosów - to znam znacznie lepsze sposoby na "zrobienie kasy".

Martius, co do pomagierów - miło mi jest pomagać i angażować się w rozwój czegoś co jest moją pasją.

Sugerowanie że VT Polska jest organizacją niepoważną oraz próby dyskredytacji Mirka Oknińskiego jako lidera pozostawię bez komentarza.

pozdrawiam

Brat Pit
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Propozycja współzawodnictwa VT Polska - Shidokan Polska

Info o nagrodach jest na stronie: "Wygrane: 1000 pln". Co do zbijania kokosów - to znam znacznie lepsze sposoby na "zrobienie kasy".


Gratuluje wpisowe z 4 osob ;) i to taka nagroda w kazdej kategorii wagowej czy tylko dla jednego ?


Martius, co do pomagierów - miło mi jest pomagać i angażować się w rozwój czegoś co jest moją pasją.


Pomagac mozna a nawet trzeba i to sie chwali ale trzeba to robic z klasa i profesjonalnie

Sugerowanie że VT Polska jest organizacją niepoważną oraz próby dyskredytacji Mirka Oknińskiego jako lidera pozostawię bez komentarza.


A tego nie sugerowalem ;) - to juz sobie cos dopowiadasz.

Ale po drugie o ile sie nie myle ValeTudo Polska jak na razie nie jest legalna organizacja w odroznieniu od np Shidokanu - chyba ze juz jestescie zarejestrowani jako stowarzyszenie lub zwiazek ? wtedy przepraszam ;)

Po prostu jest cos takiego jak savoir vivre w takich rozmowach majacych na celu wspolprace itp ;) - nalezy sie z tym najpierw zapoznac zanim sie zaczyna umieszczac takie posty jak umiesciles.
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Propozycja współzawodnictwa VT Polska - Shidokan Polska
Abylem na stronie i juz wiem 1000 zl dla kazdej kategorii wiec to juz niezle.
4 tys na nagrody
  • 0

budo_brat pit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 992 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stolyca i okolyca

Napisano Ponad rok temu

Re: Propozycja współzawodnictwa VT Polska - Shidokan Polska
no to mi sie oberwalo - brak klasy i profesjonalizmu...

Co do savoir vivre - coz zdroznego jest w publicznym zaproszeniu do wspolzawodnictwa? Bardzo prosze wskaz mi miejsce w ktorym kogos obrazilismy. Zapewniam ze jedynym celem jest doprowadzenie do walk sportowych ktorych wizja cieszy fanow MMA w Polsce.

Licze na zrozumienie ze strony wszystkich bezposrednio zainteresowanych.

pozdrawiam

Brat Pit
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Propozycja współzawodnictwa VT Polska - Shidokan Polska
Brat Pit - tu nie o to chodzi czy ktos powinien sie obrazic czy nie bo nikt nie jest jakims malym obrazalskim ;)

Ujme to tak:
Mamy sytuacje:
Chcemy zaprosic dziewczyne do kina.
Piszemy w internecie na stronie - "Kaska zapraszam Cie do kina"

czy tez ?

Jedziemy do niej i umawiamy sie ewentualnie dzwonimy i umawiamy sie.

Chcemy zaprosic Papieza do Polski (ewentualnie prezydenta innego panstwa) piszemy w internecie czy tez gazenie Papiezu zapraszamy Cie do Polski czy tez jedzie do niego osobiscie ktos z wyzszych urzednikow najlepiej prezydent i na jego rece skalda zaproszenie ??

Jesli nie widzisz pomiedzy jednym a drugim postepowaniem roznicy to co tu tlumaczyc ;)
  • 0

budo_brisban
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:I znow wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Propozycja współzawodnictwa VT Polska - Shidokan Polska
Zamiast napisac do Shidokanu to oni u siebie na stronie wywieszaja "wyzwanie" czyli oferte wspolpracy. Niepowazne zachowanie.
  • 0

budo_grayfox
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 146 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Propozycja współzawodnictwa VT Polska - Shidokan Polska
a mi sie wydaje ze to jest zaj.ebis.cie poważne. bardzo dobty sposób na wypromowanie MMA w polsce i skorzystały by na tym obydwa kluby. no ale że niektórzy nie traktują poważnie (a może co innego ????) poważnych rzeczy to MMA w polsce dalej będzie sie rozwijać powoli.....
  • 0

budo_brisban
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:I znow wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Propozycja współzawodnictwa VT Polska - Shidokan Polska
Ja mowie o formie tego "podania reki" bo pomysl jest dobry tyle, ze Vale Tudo Wawa olalo poprzednie proby kontaktu i zamiast sie dogadac jak normalni ludzie przy stole oni wala takie cos na swojej stronie.
  • 0

budo_brat pit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 992 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stolyca i okolyca

Napisano Ponad rok temu

Re: Propozycja współzawodnictwa VT Polska - Shidokan Polska
Brisban: jest cos takiego jak "list otwarty". Informacja zostala podana na forum ktore de facto jest glownie forum Shidokanu.

Martius: to jest meska propozycja wspolzawodnictwa sportowego a nie zapraszanie panienek do kina.

Wydaje mi sie ze niektore osoby czepiaja sie kwestii formalnych odchodzac od meritum sprawy: walk, ktore sa oczekiwane przez kibicow. To czepianie sie kwestii formalnych swiadczy jedynie o braku dobrej woli uczestnikow tej dyskusji. Bo tak naprawde najwazniejsze jest to ze poprzez te walki mozemy wspolnie cos zrobic dla rozwoju MMA w Polsce.

Goraco wierze ze dobrej woli nie zabraknie samym zainteresowanym - organizacji Shidokan, jej liderowi Mariuszowi Radlinskiemu oraz zawodnikom Shido Team Poland, ktorych z tego miejsca serdecznie pozdrawiam.

z mojej strony to tyle na dzisiaj - niestety doskwiera mi brak czasu :cry:

pozdrawienia dla wszystkich uczestnikow forum! wspierajcie rozwoj VT/MMA w Polsce! :D

Brat Pit
  • 0

budo_brisban
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:I znow wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Propozycja współzawodnictwa VT Polska - Shidokan Polska
Coz racja najlepiej jakby doszlo do jakiegos porozumienia.
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Propozycja współzawodnictwa VT Polska - Shidokan Polska

Martius: to jest meska propozycja wspolzawodnictwa sportowego a nie zapraszanie panienek do kina.

A ja przedstawilem meska propozycje zaproszenia panienki do kina a nie posrednia poprzez ogloszenie ;)
No ale widac ze nie zrozumiales róznic ;) - zachowania.


pozdrawienia dla wszystkich uczestnikow forum! wspierajcie rozwoj VT/MMA w Polsce! :D


Brat Pit ominales pytanie czy ta rozwijajaca valetudo w Polsce organizacja jest organizacja oficjalna i zarejestrowana ???
Bo w spisie Stowarzyszen Was nie znalazlem ? a to jest podstawa rozwoju i wpolpracy z profesjonalnie dzialajacymi organizacjami i klubami.
I zalezacym na rozwoju Valetudo powinno najpierw cos takiego wpasc do glowy ze warto sie zalegalizowac.
  • 0

budo_sprinter
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 88 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Propozycja współzawodnictwa VT Polska - Shidokan Polska
Porownanie zaproszenia Radlinskiego do zaproszenia PAPIEZA czy PREZYDENTA jest tu conajmniej komiczne. Ludzie! zachowujecie sie smiesznie - nie chodzi tu nikomu o srodki tylko o cel jaki ma przyswiecac takim dzialaniom. Obiektywnie spogladajacy na te dzialania czlowiek i tak stwierdzi ze VT POLSKA chodzi o chec sportowej - kulturalnej rywalizacji - a sensei :lol: Radlinski zachowuje sie jakby go gonila grupa bandytow saslaniajac sie jego wizja wysuwania takowych propozycji osobiscie/przy stoliku czy jakos tam. Przeciez nikt nigdzie nie napisal wtorek 13.00 odbedzie sie pojedynek VT PL vs SHIDO TEAM - wysunieto jedynie propozycje wspolzawodnictwa - a czas na wizyte ubranego w garnitur Mirka Okninskiego z roza :lol: dla Radlinskiego i tak pewnie by nadszedl w celu ustalenia szczegolow organizacyjnych planowanego wspolzawodnictwa.
  • 0

budo_brisban
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:I znow wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Propozycja współzawodnictwa VT Polska - Shidokan Polska
Mnie interesuje czy jezeli dojdzie do wspolpracy walki beda sie toczyc na ringu czy w klatce ? Jezeli w klatce to ten pomysl mi sie nie podoba nie chcialbym aby Shidokan byl traktowany jak Vale Tudo. Odnosnie legalizacji VT podobno wniosek o zalegalizowanie juz polecial do urzednikow.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024