Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sztanga


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztanga
Niedziel, Scoti.
On ma racje. Ludzie nie cwiczcie wogule silowo czy na kondycje :-)
Dojdziecie do punktu w ktorym obecnie jest maciek ;-) nie moze zrobic techniki .. z braku sily. No ale nie bede madrzejszy od kury :)
  • 0

budo_maciek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 875 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztanga
Kurde.. dzieki hast :oops:

:wink:
  • 0

budo_chrystianek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 668 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ny

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztanga
ok sory
nie wiem jak sie sila tam znalazla
masa
wielokrotnie widzialem ze gosc ktory jest lzejszy o 20 lbs zalatwial kolesia o takim samym a moze nawet wyzszym stopniu zaawansowania(jezeli brac pod uwage ze trenowal rok dluzej) i do tego bez watpienia silnijszego

ja bym silownie zastapil basenem bieganiem pompkami a moze boksem(tam bys mial niezle cardio,sila i stand up za jednym zamachem)

tylko mnie znowu zle nie zrozumcie
ja nie mowie zeby isc na piwo zamiast silowni
jak lubisz pompowac stal to nic zlego
ja absolutnie niz przeciwko nie mam
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztanga
A ja mam :wink:
Ja mykam drazek, basen, codzienny trening, jak ma cos sie dziac to miesiac/dwa wczesniej zaczynam biegac. Masy i sily mam dosc duzo.
Czasem widze, ze patrnerzy nie maja w czasie randori dosc sily zeby np.
dociagnac balache, docisnac trojkat, zrobis klucz. Wazna jest technika, ale nie poparta sila nic nie daje, bo nie da sie jej zrobic.
Jesli ktos nie ma pojecia o walce to OK, mozna za plecy i mataleo, ale jesli cos umie to bajeczna technika musi byc, a w przypadku gdy walczy :
zaawansowany duzy i silny z poczatkujacym slabym to tynik tego starcia obstawialbym inaczej niz Ty.

Pozdrawiam i szacuneczek
Niedziel
  • 0

budo_scoti
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 144 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Puszcza Kozienicka

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztanga
Ok, zmieniając trochę temat: każdy kto ćwiczy siłowo ma w tym jakiś konkretny cel - masa, sila, wytrzymałość siłowa itd. Ale zwróćcie uwagę na zawodników np. startujących w vale tudo. Prawie każdy ma odpowiedni stosunek wagi ciała do wzrostu. Do czego dążę, wielu zawodników aby zwiększyć swoje szanse jest wprost zmuszonych do treningu siłowego!
  • 0

budo_naruto
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztanga
do Marti Black>>>>>>>>>wydaje mi sie ze ta twoja 20 kg jest ok ! ! ! :)
Oooooooo i jeszcze cos ktos napisal ze nie rob przysadow bo zrypiesz sobie kregoslup, nie urosniesz itp. >raczej nie moge sie z tym zgodzic, moza jak na 12 czy 13 latka to nie powinienes robic przysiadow z obciazeniem [ 12 lat to chyba zamalo na silownie :( ] ale slyszalem ze takie cwiczwenia jak przysiad z obciazeniem [ nie za duzym i np. pare seri w tygodiu jednego dnia ] jest nawet wskazany, poniewaz na koscia zostaje nalozona sila co pobudz ja do rosniecia :)

ps. jak ja mialem 12 lat to napewni nie wycisnol bym 20 kg. [ teraz mam 16 i dzwigam 70, ale i tak to malo ale co mozna chciec jak sie cwiczy systematycznie 3 mieszki i to jeszcze raz czy dwa na silowni i tyg. i trzy - cztery boks [ przed rozpoczeciem treningow dzwigalem 60, ale nie jestem na diecie i musze sie zaczac naprawde dobrze odzywiac :)
  • 0

budo_marti
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztanga
ja wczoraj mialem w-f na pakerni i sie pytalem nauczyciela ktora maszyna mozna zastapic sztange w przysiadzie i mi tam pokazal...i powiedzial mi ze to z kregoslupem i ze sie niby nie urosnie od tej sztangi w przysiadzie to sa bzdury... :P
  • 0

budo_naruto
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztanga
Moj nauczylciel od w-f mowil nam ze powinismy robic w seriach z malym obciarzniem te przysiady z obciazeniem, okolo jednego dnia w tygodniu [ na tej maszynie co mowisz ] i ze to wlasnie jest ok ale jak ktos cwiczy tak jak prawdziwi kolesie ktorzy sa cierzarowcami i cwiczy na duzych cierzarach po pare razy w tygodiu to moze miec problemy z kregoslupem [ a raczej moj naucczyciel od w-f sie nie myli bo conieco wie bo mam pau kolesi w szkole ktozy cwicz podnoszenie cienzarow na powarznie , co wiem to jednen jest na bank mistrzem polski i ci kolesie cwicza wlasnie umnie w szkole, jest sekcja trojboju czy czegos takiego :) ]

o i ja na boskie terz robie podobne cwiczeni [ z pilka lekarska chyba 3 ] wyskakuje w powierze [ pilke mam trzymam rekami za glowa ] i spadam do przysiadu i tak przez 30 sekund trzy serje [ jak jestem na silowni w klubie to jesdziemy 3 serje okrarzen po 12 przyrzadow na karzda serje na karzdym przyzadzie siedzimy 30 sekund w jednej serji ] :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024