Skocz do zawartości


Zdjęcie

do miłośników Indiego Jonesa:)))


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

budo_kooniu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 676 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:małopolskie

Napisano Ponad rok temu

do miłośników Indiego Jonesa:)))
witam all

mam pytanie, od wielu lat nosze, uzywam i lubię strzelac batem,od dwóch lat plotę je i choc wiem ze jest na necie kilku takich jak ja maniaków ale w przeciwieństwie do stanów czy australii nie mamy swojej strony ani organizacji.parę lat temu był taki post i nie spotkał się z zainteresowaniem moze teraz się cos zmieniło w tym "temacie".
Od razu mówię ze to moje hobby i nie uwazam bata za wunderwaffe a po prostu sprawia mi przyjemnosc posiadanie takiej specyficznej i rzadkiej umiejetnosci(a moze nie takiej rzadkiej??? :?: )

kooniu
  • 0

budo_.qzi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 144 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: do miłośników Indiego Jonesa:)))
A na koncu bata montujesz rzemyczek, kulke olowiana czy jakies ostrze?Bo wziawszy pod uwage ze koniec bata porusza sie baaaaardzo szybko to po zamontowaniu ostrza to chyba nie ma takiego co po strzale ustalby na nogach (o ile by je mial :twisted: )?? Normalnie piekne z pozytecznym :)
  • 0

budo_kooniu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 676 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:małopolskie

Napisano Ponad rok temu

Re: do miłośników Indiego Jonesa:)))
a to róznie :twisted: ale najczęsciej sznureczek - po angielsku popper lub craker czyli pewnie strzelawka - wtedy uzyskujesz przekroczenie bariery dźwięku i strzał!!
kooniu
  • 0

budo_.qzi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 144 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: do miłośników Indiego Jonesa:)))
Iscie diabelska zabawka :) Ile kosztuje takie ustrojstwo?? Najprostsze, cobym nie musial sie potem sklejac z kawalkow :) Czasami sledze Wasze gadki na sasiednim podworku z krzysm'em i nie powiem... fajowe moze to byc :)
  • 0

budo_kooniu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 676 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:małopolskie

Napisano Ponad rok temu

Re: do miłośników Indiego Jonesa:)))
zabawka fajna, cenowo to róznie zalezy od długosci i sposobu wykonania(jak będziesz zainteresowany to zapraszam na piwa-o pieniadzach dzentelneni publicznie nie rozmawiają), ale to jak ze wszystkim, lepszy jest "lepszy" bo i nauka łatwiej przychodzi i przyjemnosc posługiwania się jest większa - czyli raczej warto więcej wyłozyć zeby bat jednak chodził-
mam dwa takie tanie baty jeden meksykański a drugi węgierski i owszem strzele nimi ale dlatego ze wiem jak to zrobic, trzeba włozyc zncznie więcej wysiłku w strzał niz uzywajac porządnie splecionego cięzkiego bata.
długośc też jest istotna-dłuzszy niz 3 metry jest wolny i trudno nim powtarząć uderzenia, krótszy niz 180 cm jest szybki co na początku powoduje trudność w prowadzeniu -lubi wrócic w strzelajacego :-)

kooniu
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024