Skocz do zawartości


Zdjęcie

Staż Iaido Czerwionka ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

budo_marketer
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Staż Iaido Czerwionka ?
Czy ktoś z Was brał może udział w sierpniowym stażu iaido (Muso Jikiden Eishin Ryu) w Czerwionce, organizowanym przez J. Łukaszczyka ???

Jestem ciekawy waszych opinii, uwag :) )
  • 0

budo_redakcja budojo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 857 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż Iaido Czerwionka ?
Fotoreportaż w Budojo Nr.2
Polecam. 8) 8) :lol: 8) 8)

  • 0

budo_nix
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 621 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Racibórz - Rybnik - Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż Iaido Czerwionka ?
Przy calym szacunku Redakcjo, ale maly ten fotoreportaz......
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż Iaido Czerwionka ?
i niczego nie wnosi do dyskusji, ze zdjęć niewiele widać, może i ładna była podłoga, warunki dobre lae mnie naprawdę interesuje czy ten gość, który tam prezentował jakieś kata coś faktycznie konkretnego umiał :-) Pan Lukaszczyk będzie w ten weekend w Szczecinie, i też jestem ciekaw co potrafi a powinien dużo biorąc pod uwagę ceny i dostępność staży w czerwionce, ciężko się tam wkręcić
  • 0

budo_marketer
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż Iaido Czerwionka ?
Tak szczerze to miałem na myśli opinie uczestników, a nie tylko dziennikarskie publicity :D (bez urazy oszywiście).

Ale z pewnością poczytam sobie o ile otrzymam zaprenumarowane ponad 10 dni temu rzeczone czasopismo :) ) (to była delikatna aluzja do Redakcji).
Swoją drogą jestem ciekawy kiedy w Budojo pojawi się kącik czytelników a w nim listy zaczynające się od "Kochana Redakcjo .... mój chłopak ćwiczy na mnie kesa giri oraz menuchi. Co mam zrobić ???" - hehehe

A propos czy ktoś w tym pięknym kraju profesjonalnie uczy tameshigiri ??? :)
  • 0

budo_nix
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 621 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Racibórz - Rybnik - Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż Iaido Czerwionka ?
nie dam sobie glowy obciac, ale wydaje mi sie ze znacznie wiekszy artykul + zdjecia jest z tego seminarium mozna znalezc w ostatnim Budokanie... przegladalem przez moment w empiku i cos mi tam mignelo, tak na 80% jestem pewien ze to to wlasnie......
  • 0

budo_redakcja budojo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 857 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż Iaido Czerwionka ?

Przy calym szacunku Redakcjo, ale maly ten fotoreportaz......


Małe też jest piękne..... :oops: :) :D :) :oops:
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż Iaido Czerwionka ?
widziałem ostatnio pana lukaszczyka na żywo oraz jego iaido i nie żałuje że nie jeździłem na jego staże...
  • 0

budo_marketer
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż Iaido Czerwionka ?

widziałem ostatnio pana lukaszczyka na żywo oraz jego iaido i nie żałuje że nie jeździłem na jego staże...


Możesz rozwinąć temat ??? :)
  • 0

budo_nix
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 621 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Racibórz - Rybnik - Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż Iaido Czerwionka ?
Marcin....

i jak tam? rozwiniesz temat, czy pogadamy jak sie zobaczymy? tez jestem ciekaw.... Pana Lukaszczyka widzialem jedynie w TVP3, w relacji telewizyjnej, ciekaw jestem relacji ze spotkania na zywo....
  • 0

budo_hey lan
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż Iaido Czerwionka ?
uczestnicy mowią, że było niesamowicie ;-).
  • 0

budo_hey lan
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż Iaido Czerwionka ?
nie ze względu na pana Łukaszczyka tylko ze względu na Pana Takaaki Komei Sekiguchi.
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż Iaido Czerwionka ?

Marcin....

i jak tam? rozwiniesz temat, czy pogadamy jak sie zobaczymy? tez jestem ciekaw.... Pana Lukaszczyka widzialem jedynie w TVP3, w relacji telewizyjnej, ciekaw jestem relacji ze spotkania na zywo....


nie ma co rozwijać, na Baltic Cup nie byłem bo mnie szef na weekend przetrzymał w mieście, poza tym mecz pogoni,. w niedziele zmarnowałem cztery godziny by na ten pokaz pojechac, fajne były zbroje japonskie, które prezentował pewien gość, opowiadał o tym dość ciekawie i się nie nudziłem, mimo że coś niecoś sie juz wiedziało. Potem przyszedł pan Janusz lukaszczyk, chwilę coś pomówił i zaczął pokaz szkoły iaido którą ćwiczy. Siedziałem na samym przedzie i widziałem wszystko doskonale, miecz miał bardzo długi bo to taka szkoła (nie zapamietałem nazwy :cry: ), machał nim i jakoś tak na to patrzałem to doszedłem do wniosku, że to nie to na co przyjechałem robiąc raban w pracy. miecz po cięciu latał na boki, i góra dół jakby miał własną wole, sensei dyszał jak parowóz i takie tam inne rzeczy mi się nie podobały. Ogólnie jak dla mnie to to było kompletnie do bani, poruta, szkoda mojego czasu. Potem była gadka na temat kucia mieczy japońskich - 1.5 godziny gadki, nawet czegoś się dowiedziałem.
  • 0

budo_nix
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 621 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Racibórz - Rybnik - Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż Iaido Czerwionka ?
... dzieki za te kilka slow... co nieco rozjasniaja obraz... a tak w ogole, wiem ze moze to malo istotne, ale jaki stopien ma Pan Lukaszczyk....
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż Iaido Czerwionka ?
nie wiem, nigdy nie interesuję się takimi sprawami.
  • 0

budo_graframolo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1094 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż Iaido Czerwionka ?
Marcin muj znajomy i znajoma byli na tym stazu, ja niestey nie moglem. Ale tam jedzie sie dla Takaaki Komei Sekiguchiego, i pani (przepraszam zapomnialem godnosci) nauczajacej naginata. Reszta przy gosciach z japonii jest tak samo uczniam, miezaleznie od swojej praktyki. dlatego seminaria te sa wspaniale. Pozatym jest w sekcji Muso Jikiden Eishin Ryu leprzy nauczyciel niszpan Janusz. Zato Pan janusz jest wysmienitym platnezem a o jego kunszcie nawet przekonai sie jusz japonczycy. Jesli chcesz zadac jakies pytania dotyczace tego stazu zapraszam tu: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] strona bodajze 17
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż Iaido Czerwionka ?
co do jego zdolności płatnerskim to wiem, i cenię go za to. Problem w tym że bierze baaardzo dużo i trzeba czekac bóg wie ile. Ja już wole kupić sobie miecz w Japonii i nie czekać kilkunastu miesiecy na to samo. Co do iaido tego pana to swoje widziałem. Mam małą prośbe, daj cynk jak będzie tam jakiś staż to bym pojechał pocwiczyć.
  • 0

budo_graframolo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1094 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż Iaido Czerwionka ?
Marcinku mamy widac podobne zdanie, ale sza bo nie kazdemu moze sie podobac.

Co do stazy na slonsku to ja nie jestem kompetentna osoba do udzielania takich informacji najlepiej bedzie jak popytasz osoby a konkretnie czlowieka o ksywce "Kurotokage" z forum kture podalem w poprzednim poscie, on tam trenuje i jest na biezaco.
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż Iaido Czerwionka ?
pisałem priv do tego gościa, ale wyskoczył komunikat że takiego kogoś nie ma :(
  • 0

budo_graframolo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1094 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż Iaido Czerwionka ?
tamto forum jest darmowe i plata c zesto figle, musisz byc wyrozumialy. Ale jusz niedlugo zakladamy nowe forum poswiecone mieczowi japonskiemu kultuze i sztuce dawnej japonii i szeroko rozumianemu pojeciu "samueajszczyzny" pod adresem [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] zapraszam niedlugo.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024