Skocz do zawartości


Zdjęcie

POZNAN - ZAPASY


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
57 odpowiedzi w tym temacie

budo_piciu_
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

POZNAN - ZAPASY
mam pytanko zna ktos adresy klubów w poznaniu gdzie są sekcje zapaśnicze.

z góry thx za odpowiedz
  • 0

budo_mazepa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 410 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POZNAN - ZAPASY
Wojskowy Klub Sportowy „GRUNWALD” Poznań Styl wolny
ul. Promienista 27
60-288 POZNAŃ
tel. (61) 857-43-63


Klub Sportowy „SOBIESKI” Poznań Styl klasyczny Os. Jana III Sobieskiego 22/194
60-688 POZNAŃ
tel. (61) 823-58-00
  • 0

budo_gandzia
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POZNAN - ZAPASY
chcialabym zaczac trenowac zapasy i w tym celu prosze o wydanie opinii na temat poznanskich klubow do ktorego mam sie zglosic i dlaczego ten a nie inny pozdrawam
zapasy to nie sila zapasy to sztuka:)
  • 0

budo_hose
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 165 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: POZNAN - ZAPASY
wiadomo ze do GRUNWALDU. :) :) :) :) :)
  • 0

budo_jo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 200 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wałbrzych

Napisano Ponad rok temu

Re: POZNAN - ZAPASY
A ja będę obiektywna i polecę SOBIESKIEGO :D . Rosną tam niezłe dzieciaki w tym dziewczyny, owszem też :) Pozdrawiam. Jo
  • 0

budo_hose
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 165 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: POZNAN - ZAPASY
No to strasznie obiektywne!!! :!: :!: :?:

Sobieski jest lepszy bo w nim trenują dziewczyny. aha fajnie wiedziec.

dla mnie obiektywne byly by wyniki, a w tej kwestii GRU jest lepszy.
no chyba ze mam jakies zle informacje :) :) :)


ps. w Grunwaldzie tez rosną dobre dzieciaki :!:
  • 0

budo_jo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 200 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wałbrzych

Napisano Ponad rok temu

Re: POZNAN - ZAPASY
Zaraz zaraz... czy ja gdzieś napisałam, że dlatego jest lepszy, ponieważ trenują tam dziewczyny?? :?: :? Nie sądzę.

Będę jednak na pewno bardziej obiektywna niż Ty, ponieważ nie jestem z Poznania, a Ty jeśli dobrze mi się wydaje to z Grunwaldu Poznań.

Zresztą nie ma co - wyniki mówią same za siebie - GRUNWALD Poznań - 45 punktów w klasyfikacji dzieci i młodzieży, SOBIESKI Poznań - 246 punktów!!!

Jeżdżę na zawody i widzę zawodników - zarówno chłopców jaki i ostatnio dziewczyny, że znajdują się w czołówce Polski. Zwłaszcza kadeci i młodzicy. A teraz możesz wysunąć własne argumenty. Pozdrawiam.
  • 0

budo_hose
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 165 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: POZNAN - ZAPASY
dobrze ci sie wydaje ze jestem z Grunwaldu. Ale to taka dzielnica.nie wiem czy sie orientujesz??? 8O a ja w niej mieszkam.

wiesz jak mnie obchodzi ranking dzieci?????????.................... to lepiej sie nie bede wypowiadał w tym temacie.
podam ci przyklad: z MP i z MMP juniorow Sobieski przywiózł 2 brązowe medale, a Grunwald 1 srebrny i 3 brązowe(moze wiecej, nie wiem czy mnie pamiec nie zawodzi) na Druzynowych Mistrzostwach Polski Juniorow w stylu wolnym wojewodztwo Wlkp. oparte na zawodnikach Grunwaldu zajęło 3 miejsce!!! :!: Na analogicznych zawodach w klasyku Wlkp. wypadła znacznie gorzej bodajże 8 miejsce. Moze ten przykład ci wystarczy jesli nie to odwiedz strone [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i przeglądnij wyniki.


aha i zebys sobie nie myslała ze ja nie lubie Sobieskiego, ja dla tych ludzi mam szacunek wielu z nich znam z niektorymi chodze na balety, a ty nie masz pojęcia jakie relacje miedzy nami panują.


Ja tylko odpowiadam na pytanie gdzie lepiej zacząc trenowac zapasy w Poznaniu, wiem jak wyglądają treningi w Sobieskim i Grunwaldzie wiec oceniam ze Grunwald jest lepszy. Bo nie sądze ze wiesz jak w tych klubach wygladaja treningi od podszewki, to tak jak ja bym sie wypowiadal czy lepszy jest ZTa Zgierz czy Budowlani Łodz. Jak czegos nie wiesz to sie nie wypowiadaj.


Tak wiec zastanow sie dwa razy zanim cos jeszcze napiszesz na ten temat.
Żegnam
  • 0

budo_pietrass
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 527 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: POZNAN - ZAPASY

to tak jak ja bym sie wypowiadal czy lepszy jest ZTa Zgierz czy Budowlani Łodz.


Eee, no jasne że Budowlanka.
  • 0

budo_jo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 200 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wałbrzych

Napisano Ponad rok temu

Re: POZNAN - ZAPASY
Oj, widzę, że za bardzo się nie orientujesz w temacie punktacji dzieci i młodzieży, skoro uważasz to za jakiś tam ranking :D dzieci. Może najpierw zasięgnij informacji na ten temat, a później pisz, że Cię to nie interesuje.

Do systemu współzawodnictwa dzieci i młodzieży zaliczają się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski (21-23 lata), Mistrzostwa Polski Juniorów/ek, Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży i Makroregionalne Mistrzostwa Młodzików. To są najważniejsze imprezy i z nich kluby otrzymują punkty, a za te punkty mój drogi kluby otrzymują kasę. I te punkty, czy Ci się to podoba czy nie - są odzwierciedleniem wyników danego klubu!! To właśnie jakaś tam Drużynówka jest po prostu bardziej towarzyskim spotkaniem niż imprezy, które Ci wymieniłam. A Sobieski, jak wspomniałam zdobył w zapasach 5 x więcej punktów niż Grunwald. O czymś to świadczy.

Jo
  • 0

budo_jo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 200 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wałbrzych

Napisano Ponad rok temu

Re: POZNAN - ZAPASY
Niestety, nie przekonasz mnie - nie obchodzi mnie jak tam wyglądają treningi, niech sobie trenują jak chcą, jeśli mają wyniki, to o czymś to świadczy. A mają niestety większe od Grunwaldu i tutaj nie masz się co spierać.
  • 0

budo_hose
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 165 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: POZNAN - ZAPASY
Tylko ze ty nie odpowiadasz na pytanie postawione przez Gandzie.
a mianowicie "w ktorym klubie lepiej rozpocząć trenowanie" no wiec w GRU, i nie bede ci tego 100 razy powtarzac.Nie masz pojecia co sie dzieje i jak jest w Poznaniu to sie nie odzywaj.Tez mnie nie przekonalas.Dla mnie ten temat jest zamknięty.
  • 0

budo_mazepa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 410 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POZNAN - ZAPASY

to tak jak ja bym sie wypowiadal czy lepszy jest ZTa Zgierz czy Budowlani Łodz.


Eee, no jasne że Budowlanka.

Dlaczego?Bo cie sponsorują? :)
  • 0

budo_pietrass
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 527 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: POZNAN - ZAPASY

Dlaczego?Bo cie sponsorują? :)


Nie, nie o to chodzi.

Są lepsi bo...

ja tam trenuje. :)
  • 0

budo_jo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 200 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wałbrzych

Napisano Ponad rok temu

Re: POZNAN - ZAPASY

prosze o wydanie opinii na temat poznanskich klubow do ktorego mam sie zglosic i dlaczego ten a nie inny


Jak widzisz, odpowiedziałam na pytanie w przeciwieństwie do Ciebie - dlaczego wybrałam ten a nie inny - SOBIESKI - ze względu na wyniki. Ty masz odmienne zdanie, w porządku, każdy może chyba swoją opinię wyrazić.

Mylisz się pisząc, że to tak jak Ty byś miał porównywać ZTA Zgierz z Budowlanką (co rzeczywiście jest dla Ciebie nieosiągalne). Myślę, że pod kątem osiągnięć mogę się wypowiadać o większości polskich klubów - a o co chodzi jeśli nie właśnie o wynik. Nie wiem czy sam trenujesz, jeśli tak to chyba rekreacyjnie.

Acha... i nie mi mów mi chłopie kiedy mam się odzywać a kiedy nie :D
  • 0

budo_jo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 200 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wałbrzych

Napisano Ponad rok temu

Re: POZNAN - ZAPASY
A subiektywnie do tego podchodząc - to nie obchodzi mnie ani SOBIESKI ani GRUNWALD ani co się tam w Poznaniu dzieje :) Jestem egoistką i interesuje mnie tylko mój własny klub :D
Uważam temat za zakończony.[/quote]
  • 0

budo_hose
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 165 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: POZNAN - ZAPASY
No widze ze ktos tu pozjadal wszystkie rozumy.
Dla ciebie pani wszystko wiedzacej jest rzecza normalną porownywanie klubow i wypowiadanie sie o nich z odleglosci.Zwlaszcza siedzac w necie. Moze zamiast pisac to wszystko, robic jakieś strony internetowe idz sobie potrenuj, bedziesz miec wieksze pojecie. Jesli wedlug ciebie argument ze bylem na treningach tu i tu nie ma znaczenia to ok.Mysl sobie co tam chcesz.

aha i nie mow do mnie chlopie bo inni sobie jeszcze cos pomysla.

:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

NIE JESTEM JEJ CHLOPEM. :!: :!: :!: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


a tak wogole to przypucuj sie jeszcze ile trenujesz!!!
bo nie wydaje mi sie ze wiecej niz 7 lat.no ale wyprowadz mnie z bledu PANI WSZECH WIEDZACA.

POZRAWIAM
  • 0

budo_mazepa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 410 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POZNAN - ZAPASY
Ludzie sa swieta wiec sie nie kluccie :)
Ewentualnie jezeli nie mozecie wytrzymac to przelozcie to na nowy rok :D :splat:
  • 0

budo_jo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 200 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wałbrzych

Napisano Ponad rok temu

Re: POZNAN - ZAPASY
Oj mylisz się HOSE i to grubo :)
Nie zabierałabym się za robienie strony (dzięki za odwiedziny), jeśli nie siedziałabym po uszy w zapasach. Jeżdżę na wiele imprez, nie tylko kobiecych ale i dla klasyków i także wolniaków. Jak chcesz mogę Ci wymienić gdzie byłam w tym roku, ale po co ma Ci szczęka opaść :D

Nie pozjadałam wszystkich rozumów - tylko nie mogę zrozumieć jak możesz zarzucać mi, że nie odpowiedziałam na pytanie, a odpowiedziałam zarówno kogo wybieram i dlaczego, a Ty sam napisałeś tylko TAK oczywiście, że GRU, ale dlaczego, nie uzasadniłeś. Ten temat uważam za zamknięty zresztą :)

Akurat zgadłeś, trenuję około 7 lat (uważasz, że to mało? możliwe, wcale nie zamierzam przestać), od 3 lat w Witkowie (niby taka Kozia Wólka, a zrobiliśmy ponad 2x więcej punktów od boskiego GRU) i były to (i nadal są) lata najcięższej pracy jaką włożyłam w trening. Nadal nie wiem czy ty sam trenujesz czy tylko teoretyzujesz, a jeśli tak, to rzeczywiście możesz więcej trenować ode mnie gdy trenujesz 7 razy w tygodniu.

Dajmy spokój, tak jak Mazepa pisał - święta idą :D
  • 0

budo_hose
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 165 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: POZNAN - ZAPASY
Ja Droga Kleżanko trenuje dokładnie tyle samo. Nie sądze żeby mi miala szczeka opasc z powodu twoich wyjazdow bo sam regularnie jezdze na zawody.(no chyba ze bylas na jakimś turnieju na Maui :) :) )
No ale zaskocz mnie gdzie bylas w tym roku. jestem bardzo ciekaw. :) :) :)

Wesołych Świąt :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024