Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ving Tsun


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

budo_paweł1
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:łódź

Napisano Ponad rok temu

Ving Tsun
Interesuję się Ving Tsun wg.przekazu WongShunLeunga.Ponieważ miałem sporą przerwę w treningach,interesuje mnie jak wygląda w tej chwili Łódź na mapie "Ving Tsun".Czy jest ktoś kto w tej chwili dojeżdza do np.Wawy albo gdzie indziej..,a może inne przekazy(wiem o Chi Sim Weng Chun w Łodzi)dotarły już tutaj?np.Leung Ting/William Cheung/.Proszę o informację,jeśli to możliwe.Pozdrawiam
  • 0

budo_mateusz wilk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 722 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa/Krakow/Paryz

Napisano Ponad rok temu

Re: Ving Tsun
Niestety, nic mi nie wiadomo o Ving Tsun Wong Shun Leunga w Lodzi. O ile wiem, poza Warszawa (sifu J. Szymankiewicz) sekcje w Toruniu bodajze prowadzi badz prowadzil uczen p. Szymankiewicza, p. Kolkowski. Te informacje nie pretenduja jednak do miana stuprocentowo pewnych. :wink:
  • 0

budo_vt108
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ving Tsun
Niestety Mateusz ma rację. Nie znajdziesz zbyt wiele osób trenujących wg Wong Shun Leunga w Polsce. Znam ten problem z własnego doświadczenia. Dlatego od kilku lat regularnie odwiedzam Barrego Lee. Mieszka w Niemczech. Na całe szczęście, bo jak może wiesz jest Australijczykiem.
  • 0

budo_paweł1
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Ving Tsun
Dzięki piękne za kolejny post w tej sprawie.Tak wiem że Barry Lee działa w Niemczech>Mój znajomy Bernd Hussnaetter jest jego uczniem w Norymberdze.Jesteś może z Łodzi?jeśli tak to podaj swój namiar.Dzięki za wypowiedź i pozdrawiam:Paweł
  • 0

budo_vt108
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ving Tsun
Bylem w Norymberdze na seminarium Barrego Lee. Nawet fajni ludzie tam trenuja a trenerem zdaje sie jest Wendelin. Kilka razy spotkałem ich też na treningu u Barrego.
Co do miejsca zamieszkania to niestety nie mieszkam w Lodzi ale w Trojmiescie.
  • 0

budo_paweł1
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Ving Tsun
tak słyszałem o Wendelinie Fritzu.Natomiast do ciebie mam pytanie czy prowadzisz jakieś miniseminaria VT wyjazdowe tzn.czy uczysz VT poza Trójmiastem.może masz swoje www. lub e-mail.
pozdrawiam wszystkich
  • 0

budo_vt108
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ving Tsun
Napisz na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] to porozmawiamy.

Do uslyszenia.
  • 0

budo_darsit
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ving Tsun
[quote name="Czy jest ktoś kto w tej chwili dojeżdza do np.Wawy albo gdzie indziej..,a może inne przekazy(wiem o Chi Sim Weng Chun w Łodzi)dotarły już tutaj?np.Leung Ting/William Cheung/.Proszę o informację,jeśli to możliwe.Pozdrawiam[/quote"]

Cześć!
Prowadzę sekcję z przekazu W.Cheunga w Bydgoszczy. Zdaje się , że znalazłeś to czego szukałeś w Trójmieście, więc to tylko dla Ciebie dodatkowe info. Niebawem powstanie też sekcja w Piotrkowie Tryb.
Jeśli kiedys będziesz zainteresowany napisz: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

DarSit
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024