Skocz do zawartości


Zdjęcie

SUPERKINO: Nieuchwytny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

SUPERKINO: Nieuchwytny
SUPERKINO: Nieuchwytny (The Glimmer Man) - film sensacyjny, USA 1996 reż. John Gray / wyk. Steven Seagal, Keenen Ivory Wayans, Bob Gunton, Brian Cox, John M.Jackson, Michelle Johnson
Mieszkańcami Los Angeles wstrząsa seria morderstw o charakterze rytualnym. Policja jest bezsilna. Śledztwo tkwi w martwym punkcie. Detektyw Jack Cole, pracujący w przeszłości dla rządu w krajach Trzeciego Świata, tajny agent, staje przed kolejnym wyzwaniem. Ma schwytać zabójcę. Kryjący się za tajemniczymi zbrodniami spisek okazuje się jednak groźniejszy niż ktokolwiek mógł przypuszczać.
  • 0

budo_paweł b.
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: SUPERKINO: Nieuchwytny
Jeden z lepszych filmów z Seagalem. Pokazuje w nim kilka technik aikido. Osobiście bardziej mi się podobają stare układane walki Seagala niż te bajery ala matrix. Zachwyca szybkość i dynamika walk. W tym filmie Seagal pokazuje bardzo szybkie machanie rękoma przed nosem przeciwnika po czym zadaje pare ciosów. Dla mnie to nie ma sensu. Oczywiście zgranie tej akcji to zasługa kinematografi. Na upartego można stwierdzić, że takie machanie rękoma to zasłona dymna by ukryć zadanie ciosu co Seagal pokazuje. Najważniejsza jest dla mnie szybkość tych ułożonych walk i płynność ruchu. To lubie najbardziej. A wy co o tym myślicie :?:
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: SUPERKINO: Nieuchwytny
Ogladalem na zmiane z meczem milanu z porto.
Film dobry. Ale ufc lepsze :wink:
Niektore sceny dobre, ale gdybym nie cwiczyl zadnej ma, to bardziej bym sie jaral. Najlepszy mament to moim zdaniem :
Segal zrobil rozpizd w knajpie, dzwoni telefon, pytaja go czy sa wolne miejsca a on na to : " zamkniete z powodu remantu ( chwila ciszy segal sie rozglada , patrzy ze zdemolowal cala knajpe< wreszcie mowi ) tak ze 2 miesiace " :)
  • 0

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: SUPERKINO: Nieuchwytny
a ja już nie wierzę w niesmiertelnych.....a seagal najwidoczniej w kazdym filmie taki jest i mimo że go lubię (i filmy tez) to kilka razy na kazdym sie usmieję...
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: SUPERKINO: Nieuchwytny
w tym filmie fajny byl motyw z tym prąciem jelenia ... to sie usmialem nie zle

tylko ze niestety kazdy film z seagalem jest taki sam :(
  • 0

budo_jeanpaul
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 99 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: SUPERKINO: Nieuchwytny
Nie wiem czy zauważyliście ale te machanie rękoma przed nosem przeciwnika to była przyśpieszona taśma. Szczególnie widać to było w ostatniej "walce".
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: SUPERKINO: Nieuchwytny
on wogole fajnie machal tymi rekami
troche te walki podkrecone byly ... fakt
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024