Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wywiad z Ricardo Arona po pride GP (PL)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

budo_grayfox
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 146 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Wywiad z Ricardo Arona po pride GP (PL)
Jak wyglądało twoje przybycie do Japonii po tym jak szefowie pride dowiedzieli się, że nie możesz walczyć?

Jak tylko przylecieliśmy, Motoko (przedstawiciel btt w Japonii) powiedział mi, że Sakakibara( prezydent Pride) chce mnie wyrzucić z Pride. Była to trudna sytuacja, ponieważ na poprzednim Pride nie walczyłem z Alistairem Overeemem z powodu grypy. Na szczęście jakoś się dogadaliśmy, pokazałem, że jestem naprawdę kontuzjowany, przeprosiłem i teraz wszystko jest ok

Naprawdę już wszystko jest ok? W końcu zostałeś wylosowany do walki z jednym z najlepszych zawodników w touramencie.

Naprawdę, nie ma już żadnych problemów. Przeprosiłem wszystkich, którzy rządzą w Pride i w końcu życzyli mi szczęścia i szybkiego powrotu do zdrowia. Oczywiście nie wierze, że było to losowanie. Sami dobrali walki tak jak im się podobało. Wystawili przeciwko sobie dwóch zawodników z Japonii po to żeby przynajmniej jeden japończyk mógł walczyć w listopadzie a mnie wystawili do walki z Jacksonem, ponieważ wiedzieli, że będzie to niesamowita walka.

Zostałeś przebadany przez lekarzy Pride. Jaka była ich opinia na temat twojego urazu?

Jak tylko przyleciałem do Japonii poszedłem do paru lekarzy. Zrobili mi rezonans magnetyczny i lekarze Pride stwierdzili, że nie mogę walczyć. Potwierdzili uraz kostki I to, że jedno z więzadeł jest w 80% zerwane. Lekarze powiedzieli mi nawet czy będę mógł walczyć, będę mógł, ale prawdopodobnie zerwałbym więzadło I po walce mocno bym cierpiał. Jeden z lekarzy podszedł do mnie I powiedział: Jesteś za młody, nie musisz tego robić'.

Promotorzy pride nie byli zadowoleni z sytuacji, w której się znaleźli. Jak poszły negocjacje?

Nie byli zachwyceni, ale powiedzieli nam ze na moje miejsce może wejść inny zawodnik BTT. Sperry miał kontuzje ręki, więc nie bardzo mógł walczyć, również Rogério Minotouro Nogueira był kontuzjowany. Zaproponowaliśmy Paulão (Filho który ma walczyć w tournamencie IFC), ale oni się nie zgodzili. Więc nasz wybór padł na Murilo (Bustamante). Pogadaliśmy z Murilo I pojechał do Japonii nie wierząc w to, że będzie walczył. Pojechał żeby kontrolować sytuacje miał stać w narożnikach: moim I Minotauro, ale okazało się, że musi walczyć. To prawda, że walczył w moich spodenkach.

A co myślisz o walce Murilo z Jacksonem??

Szczerze, uważam, że Murilo wygrał walkę. Walczył lepiej, dobrze sobie radził w stójce i próbował różnych chwytów w parterze. Pod koniec walki był nieco zmęczony, ale w końcu walczył bez dobrego przygotowania.

Gdybyś ty walczył, myślisz, że byś wygrał?

Nie mam najmniejszych wątpliwości, co do tego. Biorąc pod uwagę sposób, w jaki się przygotowywałem i to jak Jackson walczył z Murilo, jestem przekonany, że bym go pokonał. Byłem niesamowicie przygotowany do walki w stójce, trenowałem dużo kopnięć a przewracanie jeszcze nigdy nie wychodziło mi tak dobrze.

(Hideiko) Yoshida doznał kontuzji w walce z Tamurą I wygląda na to, że nie będzie w stanie walczyć w listopadzie, czy jest jakaś szansa, że zajmiesz jego miejsce?

Nie sadzę, Jeżeli Yoshida nie będzie walczył prawdopodobnie zastąpi go Tamura.

Kiedy znów zobaczymy cię na ringu?


Mój kontrakt z Pride skończył się jeszcze przed GP, podpisaliśmy specjalną umowę na ten show. Teraz ciężko pracuje nad powrotem do zdrowia, potem powrócę do Pride. Prawdopodobnie dopiero w przyszłym roku.
  • 0

budo_marchew
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 749 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gród Kraka
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Wywiad z Ricardo Arona po pride GP (PL)

A co myślisz o walce Murilo z Jacksonem??

Szczerze, uważam, że Murilo wygrał walkę. Walczył lepiej, dobrze sobie radził w stójce i próbował różnych chwytów w parterze. Pod koniec walki był nieco zmęczony, ale w końcu walczył bez dobrego przygotowania.


Ciesze sie, ze zdania moje i Arony sie pokrywaja.

(Hideiko) Yoshida doznał kontuzji w walce z Tamurą I wygląda na to, że nie będzie w stanie walczyć w listopadzie, czy jest jakaś szansa, że zajmiesz jego miejsce?

Nie sadzę, Jeżeli Yoshida nie będzie walczył prawdopodobnie zastąpi go Tamura.


Tak jest, japonce chca ogladac samych siebie, ale chocby nie wiem jak kombinowali nie ma szans, zeby zalatwili Silve, moga sobie chlopaki popatrzec jak rozwala kazdego skosnego, ktorego mu podstawia.

Marchew
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024