Skocz do zawartości


Zdjęcie

Do ludzi z BJJ Wrocław


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

budo_p4w3l
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Środa Śląska

Napisano Ponad rok temu

Do ludzi z BJJ Wrocław
Chciałbym zrobic zamowienie ciuchow z MMAGear, ceny sa porazajaco smieszne.Najchetniej zamowienie zlecilbym ronaldowi (Mariuszowi) i turkishowi (Mackowi) ale nie wiem czy sa tutaj na Forum i pod jakimi nickami i czy w ogule by sie zgodzili...Cena zamowienia musi wynosic 500 $ !!!!! czyli o 100$ mniej...takze ciuchy stanialy...przykladowo t-shirt Vitaminek i mineralow kosztuje US$11.50, także mysle ze tanio...Ja ze swojej strony daje 200$..brakuje 300$ i tutaj do Was prosba...zamawiajcie !!Jesli ktos chce z zewnatrz to prosze bardzo...ja jestem uczciwy ;]Jak ktos chce pelna liste z cenami to prosze podawac meile...

PS: Maciek i Mariusz mozecie sie odezwac
  • 0

budo_md
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Do ludzi z BJJ Wrocław
narazie nic nie zamowimy z mariuszem .. jestesmy w londynie i jak wszystko dobrze pojdzie zostajemy tutaj do wrzesnia .. jak nie ja wroce 12 sierpnia i wtedy mozna cos pomyslec =D
  • 0

budo_p4w3l
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Środa Śląska

Napisano Ponad rok temu

Re: Do ludzi z BJJ Wrocław
Co u Carlsona sie siedzi....grrr...i jak tu buc najlepszym na tej sekcji ahhh...w kazdym razie powodzenia i do zobaczenia we wrzesniu bo mam zamiar sie wbic do Was na ND , oczywiscie jesli pozwolicie ;], a co do zamowienia to sam wiesz ze zanim sie wszyscy zrzuca to troche minie; ](nie mam namysli siebie samego :P )
  • 0

budo_soohy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Breslau

Napisano Ponad rok temu

Re: Do ludzi z BJJ Wrocław
Jeśli ceny są takie jak podajesz to rzeczywiście tanio. Jestem zainteresowany żeby sie podłączyć choć 300 baksów na dzień dobry nie wyłoże. Jeśli można prosić to podaj bardziej szczegółowe informacje i oferte na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]. Pozdro
Ps.Musze pomyśleć nad jaką finałową sentencją :lol:
  • 0

budo_p4w3l
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Środa Śląska

Napisano Ponad rok temu

Re: Do ludzi z BJJ Wrocław
Wyslany...mnie juz moze nie byc na necie az do pazdziernika...gdyby ktos chcial liste produktow z cenami to niech sie skontaktuje z genosha..a co do zbierania kasy to pewnie w polowie wrzesnia sie spotkamy na mieszczanskiej i sie zgadamy...NARA
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024