Skocz do zawartości


Zdjęcie

nowe pismo "branżowe"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
42 odpowiedzi w tym temacie

budo_nix
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 621 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Racibórz - Rybnik - Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: nowe pismo "branżowe"
Droga redakcjo....

I ja chcialem dorzucic tu kilka slow od siebie, mam nadzieje ze beda uwzglednione :)

Pismo jest OK, nie bede sie na ten temat rozpisywal, bo w sumie zgadzam sie z pozytywnymi opiniami wyrazonymi przez poprzednikow. Wiec po co sie powtarzac. Powiem tylko ze tematyka bardzo mi pasuje i zamierzam Was zapronumerowac.

Ale mam uwagi odnosnie strony... Skrzywienie zawodowe. Zbyt malo informacji. Choc w ostatnich dniach doszly nowe dzialy. Niestety wywalily sie Wam czcionki w dziale "Od redakcji". NO i kroj czcionki jest calkiem inny niz w innych dzialach. Tapety sa OK, ale jest cos nie tak z plikiem aikidoRed.jpg. No i niepotrzebnie sa dwie wersje kolorystyczne tych samych tapet. Przydalyby sie rowniez rozdzielczosci do wyboru.

Mam nadzieje ze mi wybaczycie ze publicznie wywalilem kawe na lawe, ale dzieki temu pewnie strona zostamnie szybciej poprawiona :)

OK to czekam z niecierpliwoscia na kolejny nr i zycze powodzenia.
  • 0

budo_kashira
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: nowe pismo "branżowe"
Wiecej zdjec z technikami, np. prownania roznych interpretacji kata, tych samych technik wykonywanych w roznych szkołach.
Chcialbym tez aby ukazaly sie po polsku wywiady i artykuły z Aikidojournal. Sa fantastyczne.
I oczywiscie informacje o majacych sie odbyc stazach (nie tylko sprawozdania po fakcie)
  • 0

budo_kashira
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: nowe pismo "branżowe"
No i jeszcze jedno .. dobrze by bylo gdyby prenumerata trafiala do nas wczesniej niz do Empiku. Bo to zadna frajda dostac cos co sie zdazylo juz calowicie przejrzec i przeczytac.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024