Skocz do zawartości


Zdjęcie

Uwaga!!! Pomoc w realizacji programu TV - Pilne!!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

budo_zales
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 232 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Uwaga!!! Pomoc w realizacji programu TV - Pilne!!!!
No i po ptokach. :)

ogólnie to będzie o tym co można znaleść w Internecie i jaka jest tego widownia. Pytanka były różne.
CO do walk w klatkach to wyjaśniłem że to jest sport zawodowy, raczej nie powinni tego puszczać.
pokazałem sporo filmików z bójek jazdy samochodami, motocyklami (malucha na pewno pokażą) i takich tam. Koncentrowali sie na łatwości dostępu do tego rodzaju filmów, chyba troszke się zawiedli bo raczej przez FTP, DC or prywatne servery ściągam takie rzeczy.

uwagi Lordzika, Mafoxa i Haqqaxa zostały uwzględnione

siedzieli około godziny a reportaz bedzie miał z 8-10 min
ogólnie nie było żle jak bedzie reportaz to dam znać (prawdopodobnie następny tydzień)
  • 0

budo_boski
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:VVD

Napisano Ponad rok temu

Re: Uwaga!!! Pomoc w realizacji programu TV - Pilne!!!!
Progrma mial byc wczoraj, ale sie montazysta nie wyrobil, przeto mozliwe, ze dzis bedzie w programie UWAGA o 19.45 na TVN. Nie gwarantuje, bo juz nic nie wiem ;-)
Pozdrawiam
  • 0

budo_carpediem
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biała Podlaska

Napisano Ponad rok temu

Re: Uwaga!!! Pomoc w realizacji programu TV - Pilne!!!!
Czesc!

Jestem na goraco po obejrzeniu TVNu, niestety ogladalem ostatnie 5 minut twojego materialu, Zales. Masz podobny glos do pewnego polskiego hip hopowca, chyba zwanym Peja, czy jakos tak :) . Chyba powiedziales to co chciales powiedziec, TVN nie obkrecil ciebie "kota ogonem" :wink: Za to z tej sekcji "viet van dao" (chyba tak to sie pisze, jezeli sie pomylilem to nie specjalnie) zrobili moim zdaniem troche pod publike... po co takie wstawki ze zblizeniami na twarze, robienie z pozadnych ludzi killerow i ta muzyka... to nie jest film z Rocky'm... takie odnioslem wrazenie, ale bardzo sie przyczepili to tego goscia z twoich filmikow, ktory zaprezentowal pewna poze z kung-fu lub wu-shu, pare razy go pokazywali. Moim zdaniem wypadles dobrze.

pzdr CarpeDIem
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Uwaga!!! Pomoc w realizacji programu TV - Pilne!!!!
a mis ie nie podobalo... powiedizales ze tych ludzi nie mozna nazwac bandytami 8O ze oni tylko chca sie pokazac 8O no chyba ze sie przeslyszalem :? w co watpie. pan Jozwiak madrze podsumowal tych ludzi.
  • 0

budo_zales
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 232 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Uwaga!!! Pomoc w realizacji programu TV - Pilne!!!!
Zrobnili ze mnie Roberta :rofl: :)
Nawet mnie nie powiadomili ze idzie w TVN dzisiaj, dobrze ze regurlanie fakty oglądam :)

Siedzieli u mnie z 1,5 godzinki a raptem 2 ujęcia polazali, ale maja jeszcze material na wyścigi w internecie, dziwadła (maluch z 2 kierownicami) w internecie, i jak to sie ludziki na studiach nudzą :) :wink:
ogólnie to jedną sentencje z brutalnoscią to chamsko zmontowali z 2 różnych wypowiedzi.

No ale im powiedzialem zeby sie udali do jakiegos specjalisty od MA i chyba dobrze wybrali nie :) :?: (Pan Ryszard Jóźwiak) Polecil bym im Słynnego Borutę ale jak by sie dowiedzieli więcej o nim to by mieli material kolejny reportaz.

A muzyka to orginał z jednego z filmików! zreszta wszystkie są jakos robione z ostrym uderzajacym rockiem.

Głosik mi jakos piskliwy troszke zrobili nio ale jest oki.
  • 0

budo_boski
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:VVD

Napisano Ponad rok temu

Re: Uwaga!!! Pomoc w realizacji programu TV - Pilne!!!!
Mielismy akurat trening i koledzy, ktorzy zostali sfilmowani nie robili tego pod publike, bo zaczeli cwiczyc w ten sposob zanim pojawil sie koles z kamera. Pisze sie VIET VO DAO, dla sprostowania ;)
Dlaczego zrobili zblizenia na twarze - nie wiem. Tak sie im podobalo, a chlopaki jakos dziwnie nie zwracali uwagi na kamere.:)

a mis ie nie podobalo... powiedizales ze tych ludzi nie mozna nazwac bandytami ze oni tylko chca sie pokazac no chyba ze sie przeslyszalem w co watpie. pan Jozwiak madrze podsumowal tych ludzi.

Zgodze sie z moro - zales - to sa bandyci!
Pozdrawiam
P.S. Z Ryśkiem gadali przez 10 minut, a ze mna 15. Widac malo medialny jestem, bo wogole zadnej mojej wypowiedzi nie bylo ;)
P.S.S. film mial byc wczoraj, ale koles niezdazyl z montazem (Ryska krecili we wtorek) i dopiero dzis poszlo - BTW nikogo nie powiadamiaja :)
  • 0

budo_zales
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 232 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Uwaga!!! Pomoc w realizacji programu TV - Pilne!!!!
Ale wyobraź sobie że o bandytyźmie to pogadaliśmy sobie troche, o vortalu i jego pomovcy w Aferze Ediego też, o Policji i jej nie mocy w tym temacie też.
poprostu trocho to okroili do tempa programu :)
  • 0

budo_boski
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:VVD

Napisano Ponad rok temu

Re: Uwaga!!! Pomoc w realizacji programu TV - Pilne!!!!
Pocieszmy sie, ze z nas nie zrobili bandytow, ze ksztalcimy takich bandytow jak EDI. Koles mial dobry pomysl na reportaz. Pewnie mogliby zrobic z tego material spokojnie na 15-20 minut i mysle, ze tempo byloby tez duze.
Dobrze, ze zaczeli poruszac temat MA nie tylko pod katem "rodzice nie puszczajcie tam swoich dzieci";)
Balem sie, zeby czegoas nie pokrecili, ale okazalo sie, ze montazysta (fakt) wie cos o MA.
Pozdrawiam
  • 0

budo_zales
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 232 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Uwaga!!! Pomoc w realizacji programu TV - Pilne!!!!
POewnie ze mogli - materiału to dostali az nadto - 3 pełne Cdiki odemnie - z róznymi bójkami ustawkami, wyścigami po ulicach, wtpadkami itd. + 1,5 h rozmowy - fajnie ze pokazali trenujących i delikatną gadke pani psycholog

troszku ich zjechałem za to jak dotychczas przedstawiali MA no i juz było lepiej. wzieli chyba sobie to do serca :)
  • 0

budo_zales
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 232 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Uwaga!!! Pomoc w realizacji programu TV - Pilne!!!!

a mis ie nie podobalo... powiedizales ze tych ludzi nie mozna nazwac bandytami 8O ze oni tylko chca sie pokazac 8O no chyba ze sie przeslyszalem :? w co watpie. pan Jozwiak madrze podsumowal tych ludzi.


WIEM O CO CHODZI!!

Tobylo niefortunnie zmontowane, to ze nie są bandytami to było orginalnie pod filmikiem z bójki 2 kolesi na boisku szkolnym , a TVN podłożył to pod filmik EDIM, nio jutro pani redaktor o tym przypomne.
trudno nazwac bójkę 13 latków bandytyzmem nie??

ogólnie to większość tego co mówiłem bylo montowane pod inne sceny. dźwiek nagrywa sie osobno, a kamerzysta wali tylko ujęcia :)

Najlepsze jest to ze mnie matka nie poznała :) :wink: i woła mnie ze bedzie program o przemocy w internecie :rofl: :) i jakis internauta sie wypowiadał :)
  • 0

budo_zales
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 232 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Uwaga!!! Pomoc w realizacji programu TV - Pilne!!!!
A tak wogóle to o filmiku Ediego to sobie gaworzylismy troszke i szkoda ze tegonie puścili, bo bylo sporo o tym czego ludzie z Vortalu dokonali i o tym by Ediego nie identyfikowac z środowiskiem MA.

no cóz moze bedzie troche dłuższy np w Superwizjerze??
postaram sie coś takiego zaproponować
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Uwaga!!! Pomoc w realizacji programu TV - Pilne!!!!
Ehh montaż jest wszędzie taki, że nawet ostrzegałem jednego gościa żeby nie wrzucał do sieci żadnych MP3-jek ze swoimi wypowiedziami. Bo jak ktoś chce, to tak zmontuje np. że z pogodnego wywiadu - wyjdzie telefon z groźbami :lol: :lol: :lol:

To samo filmy, zdjęcia - i co popadnie. Nie jest to dobre. Można by z całkiem sensownego gościa zrobić w motażu kretyna.
  • 0

budo_bartolomeo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Włocławek

Napisano Ponad rok temu

Re: Uwaga!!! Pomoc w realizacji programu TV - Pilne!!!!
jak ten program się nazywa? Może będzie jakaś powtórka?
  • 0

budo_mafox_
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 746 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Uwaga!!! Pomoc w realizacji programu TV - Pilne!!!!
kurcze :(
nie zobaczylem!
moze ma ktos jakis plik z tym?????
  • 0

budo_zales
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 232 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Uwaga!!! Pomoc w realizacji programu TV - Pilne!!!!
moze tvn przesle mi ten programna jakimś kompakcie to zrzuce. w poniedziłek spróbuje załatwić
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024