Skocz do zawartości


Zdjęcie

PANKRATION - fotki z walk


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
54 odpowiedzi w tym temacie

budo_nix
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 621 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Racibórz - Rybnik - Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: PANKRATION - fotki z walk
Wiem, ze pewnie niejeden z Was by mi dupsko skopal i godze sie z tym... Ale calkowicie zgadzam sie z Lordem, walka walką no ale chyba nie chodzi o to, aby ludzi z sali potem wynosic w czterech....
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: PANKRATION - fotki z walk
A co ty możesz wiedzieć o moim siedzeniu na krześle?
Bo po tym, co tu zobaczyłem, ja moge powiedzieć dużo o twoim podejściu do sprawy jako trenera...
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: PANKRATION - fotki z walk
Aha, skoro sala jest, jaka jest, to czas znaleźć inną, a nie mówić, że to tak jest i już.
  • 0

budo_mafox_
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 746 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PANKRATION - fotki z walk

Wyraź się nieco jaśniej bo nie bardzo rozumiem co masz do powiedzenia. I dopowiedz jeszcze jaką masz różnicę między walką a chamskim napieralaniem się - bo szczerze powiedziawszy naddatku kultury i uprzejmości już dawno nie widziałem w walkach...


chcialem odpowiedziec jak obejze filmik i bede mial jasnosc, ale po sciagnieciu wyskoczyl blad CRC i filmiku nadal nie zobaczylem

Jednak teraz to uprzedzil mnie Lord i powiedzial to co ja tez mialem miedzy innymi na mysli (wnioskujac wylacznie po zdjeciach)...

"Wasz brak profesjonalizmu jest porażający. Widac dwóch małolatów, którzy tłukąc się wpadają na ścianę, na której znajdują sie jakieś listewki. W rogu stoją stoły do ping ponga. Wiecie, jakie to może spodowodać kontuzje??? "

Czy nie ma zadnych ograniczen - jesli juz nie w technikach to przynajmniej w miejscu do walki?
Jarku - Na jednym ze zdjec okladasz goscia ktory jest juz na scianie (pewnie sam sobie tam nie odpoczywal) mizernie sie "broni" i widac ze juz dostal swoje , a nie ma ochoty do dalszej walki ...
:?
Powiedz tym co sie nie orientuja jakie byly zasady walk...

ps. mam nadzieje ze nikt nie odbiera zlosliwie tego typu postow.. (moich i podobnych) chodzi o konstruktywna krytyke...
  • 0

budo_lo-han
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PANKRATION - fotki z walk

Prawda ? :twisted: Jak ogladam takie UFC czy innego trzyliterowca, to tam czasami takie tlusciochy wychodza ...
Lo-han, rozumiem, ze jak ktos tlusty jest, to nie powinien sie publicznie pokazywac ? I kij z umiejetnosciami, chodzi o estetyke, tak ? :twisted:
Wojtek


Pewnie nie przeczytales dokladnie pojego posta. Dziwne, bo krotki byl.
  • 0

budo_lo-han
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PANKRATION - fotki z walk

A co do tłuszczu :) i mojej osoby - widocznie mi do twarzy - a tak poważnie jestem ektomorfikiem i choćby nie wiem co jadł i ile ćwiczył rzeźby nie mogę złapać. Szczerze powiedziawszy już teraz mało mnie to zajmuje i wcale w bijatyce nie przeszkadz...


Uhuh.. Nie watpie. Z moja budowa napewno bys mi dokopal w 3 migi.

No offense, mister...
  • 0

budo_doberman
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z daleka...

Napisano Ponad rok temu

Re: PANKRATION - fotki z walk
A jak ktos bedzie chcial mi nakopac na klatce schodowej :?: To mam uciekac, bo niebezpiecznie :?: :!: Schody i prety... :?:
Lordzie Banan nie badzcie malkontentem...
:wink:
  • 0

budo_mafox_
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 746 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PANKRATION - fotki z walk
doberman pierniczysz 3 po 3
dla ciebie kazda sala powinna zamiast mat miec schody, a na wszystkich scianach prety
bylbys zajebistym fajterem :?
  • 0

budo_szczena
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: PANKRATION - fotki z walk
Mafox wez idz sie zastrzel.
  • 0

budo_sliver
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: PANKRATION - fotki z walk

dla zainteresowanych film jest na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ma 57MB ( trwa jakies 3 i pol minuty ).

Buuuuuu... link nie działa :( Skoro nie macie się z czego tłumaczyć to dajcie go jeszcze raz na net...
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: PANKRATION - fotki z walk
cóż, podobne metody stosował Bryl. W sumie Jarek niezmusza nikodo do walki, no nie?? Wiem tylko tyle, że ci najlepsi tak nie ćwiczą bo to za zdrowe nie jest. Jestem w 80 % przekonany że w wolnej walce dostali by od bjj warszawa pomimo że tamci się tak niezabijają.... Po drugie Jarek, wystartujcie gdzieś.
  • 0

budo_piotrek_123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 912 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: PANKRATION - fotki z walk

dla zainteresowanych film jest na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ma 57MB ( trwa jakies 3 i pol minuty ).

Buuuuuu... link nie działa :( Skoro nie macie się z czego tłumaczyć to dajcie go jeszcze raz na net...


dzis wieczorkiem bedzie ponownie, problemy techniczne :D
  • 0

budo_piotrek_123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 912 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: PANKRATION - fotki z walk

cóż, podobne metody stosował Bryl. W sumie Jarek niezmusza nikodo do walki, no nie?? Wiem tylko tyle, że ci najlepsi tak nie ćwiczą bo to za zdrowe nie jest. Jestem w 80 % przekonany że w wolnej walce dostali by od bjj warszawa pomimo że tamci się tak niezabijają.... Po drugie Jarek, wystartujcie gdzieś.


Pewnie ze by dostali od BJJ warszawa, tylko skad i po co taki tekst i taka konkluzja? :? 8O
PS. Jarek odpowie jak wroci z wakacji.
  • 0

budo_doberman
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z daleka...

Napisano Ponad rok temu

Re: PANKRATION - fotki z walk
I znowu jakiś :nie: gada kto komu nakopie :splat: .Ludziska...dorośnijcie :oops:
A jak Laser taki twardy, to niech walczy z Bartkiem...taki dąb-też twardy... :)
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: PANKRATION - fotki z walk
Łoj ludki, chodziło mi o to, że nietrzeba się zabijać na treningu żeby walczyć, ot co.
No bo dość przerażająco wygląda to zdjęcie gdzie ten koleś się o ściane opiera a Jarek go kasuje :) No chyba że to knockdown czy bez rękawic bo głowach się trzepecie??

Odnośnie bjj to tylko o to mi chodziło że tam "masakr" nie ma a walczyć potrafią :-)
Czekam na filmik.
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: PANKRATION - fotki z walk

I znowu jakiś :nie: gada kto komu nakopie :splat: .Ludziska...dorośnijcie :oops:
A jak Laser taki twardy, to niech walczy z Bartkiem...taki dąb-też twardy... :)

hehe, narazie kopię w drzewa mniejsze :-)
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: PANKRATION - fotki z walk

I znowu jakiś :nie: gada kto komu nakopie :splat: .Ludziska...dorośnijcie :oops:
A jak Laser taki twardy, to niech walczy z Bartkiem...taki dąb-też twardy... :)

hehe, narazie kopię w drzewa mniejsze :-)


Stary wschodni przesad glosi aby nie kopac w drzewa bo to przynosi pecha w prawdziwej walce ;)
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: PANKRATION - fotki z walk

I znowu jakiś :nie: gada kto komu nakopie :splat: .Ludziska...dorośnijcie :oops:
A jak Laser taki twardy, to niech walczy z Bartkiem...taki dąb-też twardy... :)

hehe, narazie kopię w drzewa mniejsze :-)


Stary wschodni przesad glosi aby nie kopac w drzewa bo to przynosi pecha w prawdziwej walce ;)


ale ja je zawsze przepraszam :-)
  • 0

budo_freestyler
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 378 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: PANKRATION - fotki z walk
mam wrazenie ze niektorzy zamiast walki to raczej w szachy graja...
takie sparringi nie sa na codzien i czasami sa konieczne do wzmocnienia psyche zawodnika...
co do maty to we Wroclawiu takowa mamy i walka szybciej przenosi sie do parteru gdzie kontuzyjnosc jest duzo mniejsza...
ponadto kazdy moze cwiczyc co mu sie podoba, jedni lubia jak trzeszcza gnaty, drudzy nie...
a tu na forum zauwazam przerost teoretyzowania nad praktyka...
spora czesc chlopakow z fotek i filmu cwiczy dopiero kilka miesiecy wiec porownywanie ich poziomu do bjj warszawa jest raczej smieszne...
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: PANKRATION - fotki z walk
Już napisałem że nie chodziło mi o porównywanie chłopaków ze zdjęć z bjj-toowcami tylko o sposób treningu jednych i drugich. Tu sie na zdjęciach okładają tak że wióry lecą a tam nie.
Pewnie że każdy może ćwiczyć jak mu się podoba. Mnie tylko mocno zdziwił brak rękawic bo myślałem że fuul bez rękawic razem z buźką, już mi Piotrek to wyperswadował :-) No więc sam rozumiesz o co mi chodziło. no i w kontekstu sobie wyczytałem że wy tak non stop się napierdzielacie. A to już było by chore.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024