Skocz do zawartości


Zdjęcie

Promocja Vale tudo W polsce...Rozmowy W Toku...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

budo_marti
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Promocja Vale tudo W polsce...Rozmowy W Toku...
shaolin rulezzzzzzzzzzz :) qrde chyba zaczne trenowac :rofl: wiecie gdzie mozna to we wrocq trenowac co???? :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
  • 0

budo_andrzej kubieniec
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 91 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Promocja Vale tudo W polsce...Rozmowy W Toku...
Drogi kolego Sherdog88!


Muszę pogratulować Ci występu w TVN. Niestety, źle trafiłeś. Dziennikarze dzielą się na dwie kategorie: tych, którzy sami kreują fakty i tych, ktorzy staraja się je w sposób bezstronny komentować. Pani, która prowadziła program, niestety jest klasyczną przedstawicielką tych pierwszych. Znam trochę tych ludzi. Wierz mi, dobrze że się nie przywitałeś. Oni nie są tego warci. Dla nich rzetelność zawodowa to jakaś bzdura. Liczy się zdobycie zainteresowania publiki, parę punktów, aby podlizać się szefowi. Dla tego są gotowi obsmarować i zmieszać z błotem nawet własną matkę. Wierz mi, ale na takich trafiliście. Niestety, kwestie stosowania erystyki wobec rozmówcy, którą Pani redaktor nagminnie stosowała ( jest to technika stosowania brudnych chwytów w dyskusji, służących zdyskredytowaniu rozmówcy) są ci zupełnie obce. Dałeś się wciągnąć jak dziecko.
Następnym razem postaw warunek-proszę kilka dni wcześniej o zestaw pytań. Musisz je dostać, jako osoba zaproszona. Z góry zaznacz, że nie ma pytań spoza zestawu. Widzowie na pewno dostali przed programem pytania przygotowane przez Panią redaktor. Tam nie ma przypadku. Wszystko jest przygotowane. To nazywa się reżyserią.
Generalnie dziennikarzy traktuj z buta; im mocniej to zrobisz, tym bardziej będą się z tobą liczyć. Im pluje się w twarz, a oni zawsze powiedzą, że pada deszcz. Taka jest ich natura.
Kilka miesięcy temu, o czym pisze Combat, był program, reportaż z komentarzem z waszego startu w Moskwie. Po pokazaniu pokazu Thai boxu w wykonaniu dzieci, Pani redaktor rzuciła komentarz o ...katujacych się dzieciach ku uciesze widowni... Nic dodać, nic ująć. Zadzwoniłem do Pana Redaktora, który to zrobił, chcąc się dowiedzieć, dlaczego manipuluje faktami. Okazało się, że jest nieosiągalny, a z całej redakcji nikt nie jest w stanie udzielić odpowiedzi na to pytanie. Czyli redaktor naczelny jest niekompetentny, itd. Nieźle się uśmiałem. Program poszedł na antenie, ale nikt się do tego nie chce przyznać. Zostawiłem namiary na siebie, z prośbą o kontakt. Do dzisiaj nie zadzwonił. Ale przynajmniej nie bierze się już za ten temat.
Na przyszłość, zawsze ustalaj warunki wstępne. Pytania wcześniej, obowiązek autoryzacji materiału końcowego, brak jakichkolwiek komentarzy redakcyjnych po programie, do których nie będziesz mógł się ustosunkować na żywo. Najlepiej na piśmie. Jeżeli jest to program , gdzie publiczność może zadawać pytania, zastrzeż sobie opcję uczestnictwa swoich kumpli; to stworzy przeciwagę dla klakierów prowadzącego. To Ci się należy. Z dziennikarzami niczego nie ustalaj na słowo. Oni nie maja pojęcia na ten temat. Jak chcesz czegoś na temat erystyki, to mogę ci przesłać skrypt Sztuka Perswazji A. Batko. Tam znajdziesz wszystkie numery Pani Redaktor.

Pozdrawiam.

Andrzej Kubieniec
  • 0

budo_krvavy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Promocja Vale tudo W polsce...Rozmowy W Toku...

Jak chcesz czegoś na temat erystyki, to mogę ci przesłać skrypt Sztuka Perswazji A. Batko. Tam znajdziesz wszystkie numery Pani Redaktor.


A co z klasykami? Schopenhauer rządzi :!: :D
  • 0

budo_michau
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wuwua

Napisano Ponad rok temu

Re: Promocja Vale tudo W polsce...Rozmowy W Toku...
Paradoksalnie jedyny dobry program o Vale Tudo jaki widzialem to...(tylko się nie smiejcie) Rower Błażeja!!! Pokazywali tam kilkuminutowy clip z walki którą zorganizował Mirek Okniński. Gość z jego klubu walczył z jakimś zapaśnikiem. Do tego w tle jakaś dynamiczna muza. I nie było żadnych nieprzychylnych komentarzy... 8O
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: Promocja Vale tudo W polsce...Rozmowy W Toku...
mam takie pytanie
ma ktos moze nagrane to na kasecie video albo na CD ???
nie ogladalem tego a powtorki nie bedzie ale z wielka checia chcialbym to zobaczyc
jesli ktos posiada to na cd/VHS prosze o kontakt!!!!!
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024