Skocz do zawartości


Zdjęcie

Promocja Vale tudo W polsce...Rozmowy W Toku...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

budo_dagor
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kolo szczecina...

Napisano Ponad rok temu

Re: Promocja Vale tudo W polsce...Rozmowy W Toku...
Ja pier... mocne to bylo 8O
Nawet nie zdawalem sobie sprawy, ze mozna byc az tak subiektywnym...
Musze ochlonac przestraszony
  • 0

budo_krvavy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Promocja Vale tudo W polsce...Rozmowy W Toku...
Obejrzałem. Co za żenada. Zawodnicy MMA vs gospodynie domowe 1:0 :) . Włączenie walk nhb w formułę programu o dziecku bitym przez tatę alkoholika to jest jakiś dziennikarski koszmar. Fajna była pani co radziła trenowali karate albo szałolin :) .
  • 0

budo_dilsvern
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Promocja Vale tudo W polsce...Rozmowy W Toku...
Jaka bzdura :D Trening Vale Tudo może odbić się na zdrowi dzieci zawodników...zawsze wiedziałem, że bijecie dzieci...:lol: :wink:
  • 0

budo_trochim
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 355 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Promocja Vale tudo W polsce...Rozmowy W Toku...
Sherdog88 respekt za to, że zjechałeś tak te głupie baby ;P.

BTW. Chyba nie jestem "estetykiem" ;]
  • 0

budo_mrszalabab
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 190 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Promocja Vale tudo W polsce...Rozmowy W Toku...
Ja się uśmiałem jak rzadko. Ten Krzysiek (Sherdog, to Ty?) gasił te babki raz po raz, a każdy jego kolejny text był lepszy :)
Super było o sportach siłowych, takich jak rzucanie lotkami i gra w szachy 8)
Albo "ta pani wprost pała miłością" :)
W sumie popełnił tylko jeden błąd, że matkę zaskoczył 8O
Ale reszta była naprawdę cool 8)
No powiedzcie, że ta babka, która mówiła, żeby wyjechali do Amazonki was wnerwiła? Ja, jak to usłyszałem, to piałem, tak samo zresztą jak przy tej, co mówiła o trenowaniu shałolin :)
MMA w tej dyskusji wygrało ewidentnie.
  • 0

budo_sliver
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Promocja Vale tudo W polsce...Rozmowy W Toku...
Bardzo dobrze wypadliście. Brawo za poczucie humoru :)
Podejrzewam, że wiekszość ludzi to oglądających jednak byłaby po waszej stronie, a jak nie to nie pozostaje wam nic innego jak:
- wyjazd do dżungli
- przestać pić
- być samotnym
- zabić kogoś
- zabić siebie
- no i szaolin oczywiście poklon
  • 0

budo_ender
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zabrze

Napisano Ponad rok temu

Re: Promocja Vale tudo W polsce...Rozmowy W Toku...
oczywiście program tendencyjny aż do bólu...
niektóre riposty Sherdoga były naprawdę dobre ale było widać że czegokolwiek by nie powiedział to i tak przykleili mu łatkę bandyty i zabijaki co by ludzi tłukł na ulicy gdyby nie to że jest ta "nieludzka" klatka. nie pozwali dokończyć wypowiedzi, manipulowali jego odpowiedziami itd.
poza tym szkoda że Sherdog nie "odczarował" klatki i nie powiedział na temat wszystkich obostrzeń towarzyszących takim walkom... a przecież trochę ich jest 8)
no i powinien powiedzieć matce wcześniej o przystąpieniu do Shido Poland bo była zdziebko zaskoczona 8O

pozdr.
  • 0

budo_krvavy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Promocja Vale tudo W polsce...Rozmowy W Toku...
Smutne było w sumie to, że w konkluzji facet co kopie leżących gości po pysku w dyskotece, który zastanowił się nad tym że jego ofiara może lubić góry, wychodzi na bohatera pozytywnego, podobnie lalunia ze slumsów co napieprza 14-latki i czuje przy tym satysfakcję, natomiast profesjonalni sportowcy, sprawdzający się w najbardziej realnym ze sportów walki to czarne charaktery.
  • 0

budo_krvavy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Promocja Vale tudo W polsce...Rozmowy W Toku...
Nikt jakoś nie zwrócił uwagi że pozostali bohaterowie odcinka bili niewinnych ludzi na ulicy czy w knajpie, a w VT mamy do czynienia z dobrowolnym i świadomym starciem dwóch zawodowców, z określonymi (jednak) regułami i pod opieką medyczną. Taki drobiazg. Wszyscy i tak trafili do jednej szufladki.
  • 0

budo_slaszysz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Promocja Vale tudo W polsce...Rozmowy W Toku...
Publiczność ciągle gadała o brutalności - szkoda, że nikt z gości nie zwrócił uwagi np. na boks - tam też się obijają, czasem krew się poleje, a jakoś nikt nie protestuje przeciw niemu.
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Promocja Vale tudo W polsce...Rozmowy W Toku...
Nie no jak tak mozna..
"Czy WY wiecie ze mozecie ZABIC druga osobe trenujac sztuki walki ? Przeciez to nieludzkie. Normalnie jak zwierzeta pozamykane w klatkach. To nie jest zaden sport ale zwykle barbazynstwo ! " Halina, Nauczycielka Polskiego. :wink: :puppydogeyes:

A tak wogule to: :blus: na te baranie lby (widzowie) w studiu.
  • 0

budo_sliver
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Promocja Vale tudo W polsce...Rozmowy W Toku...

Publiczność ciągle gadała o brutalności - szkoda, że nikt z gości nie zwrócił uwagi np. na boks - tam też się obijają, czasem krew się poleje, a jakoś nikt nie protestuje przeciw niemu.

No właśnie sęk w tym, że większość argumentów była po prostu do d... np.
- czy nie boisz, się że kiedyś ci sie cos stanie, ja bym nie mogla miec takiego kolegi a co dopiero chlopaka :)
to argument właściwie przeciw każdemu sportowi wyczynowemu, juz nie mowiac o sportach motorowych, przy czym łyżwiarstwo figurowe jest ok, bo to estetyczne.
Najbardziej żałosna była pewna pani, która wyskoczyła z: weźcie się zamknijcie w jakimś pomieszczeniu i zabijajcie się nawzajem. Tak trochę dziwnie to zabrzmiało, bo są dwie osoby, które chcą ze sobą walczyć, a śmierci im życzy jakaś obca osoba, w ogóle nie związana z tym wszystkim... ehhhh... mimo wszystko uważam, że nie było tak źle - szczególnie przy tej dziewczynie.
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Promocja Vale tudo W polsce...Rozmowy W Toku...
Co to wogóle obchodzi te baby co kto i poco trenuje?..
VT wyglada tak jak wygląda, co za różnica(poza właśnie wizualną) jak ktoś dostanie kopniaka w głowe stojąc a leżąc. Jeszcze ten co dostał w stójce na dodatek sobie przy upadku kuku zrobi :wink:

Sherdog88 ile forsy wziąłeś od tvn?(o ile to nie tajemnica :wink: )

pzdr.
  • 0

budo_paker2k
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 54 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Promocja Vale tudo W polsce...Rozmowy W Toku...
Sherdog88 nie miałeś wrażenia że program jest lekko "ustawiony" tzn. ludzie ktorzy sie wypowiadają i cały kierunek rozmowy (wypowiedzi i płynące z nich wnioski) ??????

pozdro.


PS. w TVN tylko "Maraton uśmiechu" jest ok
  • 0

budo_dźwiedziu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 86 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom

Napisano Ponad rok temu

Re: Promocja Vale tudo W polsce...Rozmowy W Toku...
zaspałem, kierdy będzie powtórke ewentualnie gdzie mozna ściągnąć całość programu??
  • 0

budo_zales
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 232 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Promocja Vale tudo W polsce...Rozmowy W Toku...
oglądalem program z kumplem który prowadzi szkolenia dla dużych firm (umiejętności komunikowania, PR itp). Powiem tak: Sherdog88 dla ludzi którzy mają pojęcie o sztukach walki byleś naprawdę niezły - dowalaleś naprawdę niezłe teksty na głupie pytania (co to wlaściwie za ludzie byli na widowni - baby z LPR?? :wink: ) ale twój medialny wizerunek niestety nie byl za dobry. odbrucilo się to jednak przeciw tobie. taka linia odpowiedzi (słuszna dla ludzi jakoś związanych z MA lub trzeźwo myślących) przedsawila cie w złym świetle - a gwoździem do trunmny była informacja o podpisaniu kontraktu na zawodowe walki. szkoda ze głębiej nie uwypuklileś różnic między walkami w klatce a walkami na które podpisaleś kontakt (sorry ale dla laika to; slowo kickboxing or tajski boks wiąze sie z brutalnością pokazywaną w filmach).

ogólnie doszlo do tego ze przyczepiono tobie łatkę killera niezważającego na niebezpieczeństwa walk (swoją droga to przedstawienie nawróconego kolesia ktory napieprzal wszystkich na dyskotece była niezła manipulacją przygotowujacych program i to mającą nieświadomie lub nie uderzyć w was ). ogólnie to opinia o tak kontaktowych MA bedzie nie za dobra .

życze powadzenia w walkach, można było program rozegrac bardziej medialnie ale i tak byłes niezly.
  • 0

budo_sliver
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Promocja Vale tudo W polsce...Rozmowy W Toku...

zaspałem, kierdy będzie powtórke ewentualnie gdzie mozna ściągnąć całość programu??

Jutro o 11:35 są Rozmowy w toku, ale nie wiem czy to powtórka czy coś nowego :( Jeśli gdzieś ma to być opublikowane to:
a) [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
B) [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
c) jak ktoś zgrał i udostępni
  • 0

budo_sherdog88
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Czestochowa/Kraków/Bytom

Napisano Ponad rok temu

Re: Promocja Vale tudo W polsce...Rozmowy W Toku...
Dla wszystkich dzieki za słowa..poswiecone temu tematowi...
W odpowiedzi na wasze posty matce powiedziałem i wytłumaczylem w co sie pakuje ale zapomniała...mówilem na rodzinnym spotkaniu przy swojej lasce i kumplach{bo sie ich potem pytałem czy mowiłem bo sam zwatpiłem i mowili ze mówiłem}.
Ale jesli chodzi o wpadki no to tak wyszło i juz..trudno wpadek maiłem kilka ale i tak najlepszych mometów nie pokazali np:na Kwiestie tej babki od zamknicia sie w klatkach{ktora zreszta po programie podeszła do mnie i powiedziela z jestem całkiem przystojny..miałem jej ochote zajeb---ac z mawashi i poprawiec z basiki}a kwestia brzmiała:" a co by pan zrobił jak by nie było sportów walki" odpowiedz moja "...a co by pani zrobiła jak by nie było wody..."
No to chyba wszystko...
Pozdarwiam...
A jesli chodzie o róznice o których wspomniałes tłumaczyłem tylko nie puscili bo cały program był nagrywany 2,5h a emisja trwała 50min.
A ludzie na widowni byli wynajeci i kase za to dostali zreszta ja tez ..zwrot kosztów podrózy...
A wiec jak pisałem na innym forum...
Zamierzam zamknac sie w klatce{ale z dupami na disco},poskacze przy muzyce moze uda mi sie nikogo nie zabic...ale długo na disco nie zabawie bo jutro ..znaczy dzis trzeba wstac na trening{oczywiscie lece do KOngo potrenowac szaolin..}.No chyba ze spotkam tego morderce co chodzi po dyskotekach i lubi te widoki Górskie...bo mnie zlejie i opowie mi w trakcie jakie zmiany mi w muzgu zachodza..{kolo studiował medycyne czy co ..}
jeszce raz dzieki
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Promocja Vale tudo W polsce...Rozmowy W Toku...
O czym dyskusja :lol:

TVN - to dno, ich programy tym bardziej... A na widownię zawsze biorą jakichś debili (byle jak najmniej znających dany temat). "Najlepszy" był program o walkach w klatkach - potępiający w czambuł wszystko z tym związane - emitowany parę miesięcy temu. "Już państwo wiecie czemu tego typu walki są zakazane w większości cywilizowanych krajów".
  • 0

budo_slaszysz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Promocja Vale tudo W polsce...Rozmowy W Toku...
Faktycznie poziom tego programu sięgnął dna. Dzień później oglądałem te "Rozmowy w toku" i było o lawinach. Prowadząca zadaje pytanie gościowi, który opowiadał jak spadał wraz z lawiną: "Co pan wtedy myślał?". :? Normalnie ręce opadają i pieniądze w kieszeni na drobne się rozmieniają...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024