Skocz do zawartości


Zdjęcie

MP seniorow


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

budo_majki
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

MP seniorow
czy ktos wie kto to sie przebral za te malpy? :)
  • 0

budo_mike^^
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MP seniorow
Że co :?: Bo nie byłem i nie jestem w temacie :oops:
  • 0

budo_majki
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MP seniorow
2 takich, na bank taekwondokow przebralo sie za malpy i wdurniali sie caly czas trwania gali... musze powiedziec ze niezle im to wychodzilo... w pewnym momencie nie wiedzialem czy patrzec sie na nich czy na walki... taka dodatkowa atrakcja... a na pewno cwiczyli taekwondo bo znali komendy i robii szpagaty... i tak z ciekawosci pytalem czy ktos przypadkiem nie wie kto to wystapil w roli malpiszonow...

jak wam sie podobaly zawody? ja bylem tylko na gali i widzialem jednynie finaly, a slyszalem ze eliminacje byly duzo lepsze...

z tych walk ktore widzialem najbardziej podobal mi sie pojedynek finalowy do 63... RESPECT dla mistrza Polski w tej kategorii(Tomasz Smutek), kawal fightera z niego :twisted:
  • 0

budo_mike^^
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MP seniorow
Też słyszałem,że eliminacje były lepsze.Niestety nie byłem ani na eliminacjach,ani na finałach :( Myślałem,że chociaż jakieś skróty PTV Poznań pokaże,a tu dupa :evil:
Niezły numer z tymi małpami-może ta szopka miała jakiś związek ze zmianami w zarządzie :?: :)
  • 0

budo_ukasz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:miasto świętej wieży ...

Napisano Ponad rok temu

Re: MP seniorow

może ta szopka miała jakiś związek ze zmianami w zarządzie :?: :)


Podejrzewam że miało to związek z Juwenaliami (przynajmniej u nas w Częstochowie były w ten weekend).

Pozdrówka.
  • 0

budo_folken
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: MP seniorow
:) :) :) fajnie - ja za to bylam tylko na eliminacjach :wink: z finałów widziałam tylko te które odbyły się w niedziele :) zarąbiście wygladało jak w drużynowych kobiet walczyły dwie zawodniczki o hmm .... nierównym wzroście :) :) :) niższa spokojnie mieściła sie wyższej pod ciosem na wprost bez pochylania głowy :) :) :) :rofl:
szkoda tylko ze techniki specjale odbywały się tak powooooooooooli ze można było zasnąć zanim zmienili wysokość, porawili deski, przykleili taśme...........aaaaAAAAAaa
  • 0

budo_ukasz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:miasto świętej wieży ...

Napisano Ponad rok temu

Re: MP seniorow
A widział ktoś z Was egzamin na 4,5 i 6 Dany, który odbył sie chyba po zawodach ? Jak coś to napiszcie, bo ciekawym jak egzaminuje Wim Bos.

Pozdrówka.
  • 0

budo_mike^^
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MP seniorow
Kto niby miał zdawać te egzaminy?
Bo z tego co wiem,to na dana można egzaminować od 5 dana i wtedy majster straciłby monopol w Polsce...
  • 0

budo_jubi
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubartów

Napisano Ponad rok temu

Re: MP seniorow
Witam !

Potwierdzam, że eliminacje byl dużo ciekawsze od finałów. Szczególnie rywalizacja w walkach drużynowych mężczyzn była bardzo zacięta - prali się, że aż miło było popatrzeć :twisted: . Szkoda tylko, że w finałach nie wystąpili moi faworyci - drużyna Lotosu Jabłonnej. Szacunek dla Tych panów, a szczególnie dla Adama Miętka - tak trzymać 8)
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: MP seniorow

Kto niby miał zdawać te egzaminy?
Bo z tego co wiem,to na dana można egzaminować od 5 dana i wtedy majster straciłby monopol w Polsce...

Egzamin przeprowadziła Komisja Egzaminacyjna w składzie:Tran Tien Quan - VIII Dan - Dyrektor d/s Zawodów ITF, Prezydent Panamerican Continental TKD Federation.
Willem Bos - VIII Dan - Prezydent AETF
Thomas MacCallum - VIII Dan - Sekretarz Generalny ITF
Ri Myong Chol - VII Dan Promocje otrzymali:Bujak Zbigniew - VI Dan (Biała Podlaska)
Nitecki Daniel - IV Dan (Kołobrzeg)
Poleszak Rafał - IV Dan (Rybnik) [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_mike^^
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MP seniorow
A to sorry-nie jestem w temacie.Myślałem o WTF-ie :oops:
  • 0

budo_surikans
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MP seniorow
Wydaje mi się że te małpy nie mają żadnego związku z taekwondo widziałem ich bez masek w szatni i nie kojarze z żadnym zawodnikiem
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024