Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak tam na Karate - czyli mylenie styli


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

budo_zyxwu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 172 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ciechanów

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak tam na Karate - czyli mylenie styli
To wszystko to nic, jeden z moich kumpli na dobok mówi tobołek i za nic w świecie nie da się przekonać, że to się nazywa dobok. Po prostu ma tak krótką pamięć :D
  • 0

budo_krilan
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubin

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak tam na Karate - czyli mylenie styli

skąd ja znam te sytuacje... mnie to najbardzoej denerwuje rodzinka. zwłaszcza mama chcąca wyprać mój dobok pyta:"gdzie jest twoje kimono?". agrecha mnie łapie w tym momencie, ale sopkojnie odpowiadam:"nie mam kimona" na co mamusia:"ten twój szlafrok" albo jeszcze gorzej:"oj ta twoja szmatka..." to wtedy agresja sięga zenitu. ale to tylko moja mama więc nie zaserwuje jej dollyo... pozostaje mi sie obrazić... :-)

Mam to samo w domu :)
  • 0

budo_=rymo=
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z kurortu Nowego Portu

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak tam na Karate - czyli mylenie styli
jak ktos na korytarzu bedzie sie nabijal i mowil: "o karateka idzie" to najlepiej zakrecic mu bandaja na glowe i powiedziec "tak kopia taekwondocy nie karatecy" wtedy napewno bedzie pamietal;)
  • 0

budo_dzik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 173 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak tam na Karate - czyli mylenie styli
ostatnio kumpel spojrzal z blyskiem znawstwa na moja pizamke i mowi:
"no ladne macie te TOBOGANY" :)
  • 0

budo_kane
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 752 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak tam na Karate - czyli mylenie styli
dzik : ............i wszystko jasne :P .

Ja najczesciej spotykam sie z tym , ze ludzie utozsamiaja wszystkie rodzaje sztuk walki z.....karate :lol: . Ech ja juz nie mam sily zeby ich "uswiadamiac" :?
  • 0

budo_picachu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 660 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk megalopolis

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak tam na Karate - czyli mylenie styli

Ja najczesciej spotykam sie z tym , ze ludzie utozsamiaja wszystkie rodzaje sztuk walki z.....karate :lol: . Ech ja juz nie mam sily zeby ich "uswiadamiac" :?


Niestety to prawda. Przykra ale....prawda. Czasami jak z krowami ale.......nieobrazajmy krów :wink: .

U mnie na na roku prawie nikt nie wie, ze trenuje jedynie Rymo z tu obecnych i dwie moze trzy osoby w grupie i to tylko tez przypadkiem, bo u mnie w chacie znalazly jakis pucharek, medal czy cos i z grzecznosci wypadalo wtajemniczyc. :P
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024