Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gaz w żelu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

budo_nooki20
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Gaz w żelu
Po pierwsze nie piszcie ze temat juz był... co prawda były podobne ale nie wyjasniły mi wszystkieo:
1. Jaki ma zasieg?
2. Czy duzo treba kolesiowi psiknoąć tego zelu na twarz aby zadziałało?
3. Czy ktoś to cudo prubował na kimś albo na sobie bo wiem ze są i tacy twardziele :)
4. Jak to jest z tymi podmuchami watru podejrzewam ze taki lekki wiaterek nie zduchnie mi strumienia?
5. Czy jak psikne kolesiowi na klatke piersiowa czy coś to da ? bo domyslam sie ze nie :)
No to juz jak kupiłem se ten gaz to mam gaz w spraju, zelu, na psy, pistolet RMG oraz nozyk :D czy polecacie coś jeszcze bez zezwolenia fajnego?
  • 0

budo_surval
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 338 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz w żelu
Cześć postaram się odpowiedzieć na twoje pytania opierając się na własnych doświadczeniach z gazem w żelu.
Na pyt. pierwsze: zasięg gazy w żelu w idealnych warunkach t.j zero wiatru lub pomieszczenie zamknięte to max ok. 3 metrów , przy najmniej mi się udało na mniejwięcej taką odległość ale pojemnik był nowy i pędnika dużo, pozatym zaię dośwoiadczalnie można regulować kontem pod jakim trzymasz pojemnik, ale w sytuacji realnej nie będziesz miał na to czasu. Dlatego praktyczna odległóść użycia żelu to ok. 1,5 metra.
Na pyt. drugie i piąte zarazem: Ilość koniesznego użycia zależy od gośćia na którym masz go użyć na większość ludzi wystarczy dawka jedno sekundowa i najlepiej celować strumieniem w tważ przeciwnika. Gdy żel razi klatkę pirsiową napastnika też zadziała ale wolniej bo działa on głównie na oczy i drogi oddechowe oraz skórę a nie na ubranie i zanim żel odparuje w gaz to chwile trwa.
Na pyt. trzecie: Osowiście wyprubowałem gaz żelowy w praktyce na jednym nieprzyjemnym dla otoczenia ludku i efekt był zadowalający. z pdległości ok. 0,5 metra porcja ok. 1 sekundowa w twarz wystarczyła by kolesiowi odechciało się dalszych agresywnych zachowań wobec mnie. Koleś złapał sie za gębę i z okrzykami radośći jak to go fajnie oczy i gęba pieką oddalił sie w nn kierunku i po wszystkim. Póżniej widziałem go przez chwilke jak płukał sobie twarz wodą mineralna.
Na pyt. czwarte : gaz w żelu ma tą przewagę nad gazem w areozolu że niejest tak podatny na działanie wiatru i wiatr który bez problemów rozwieje obłok gazu lub zmieni jego kierunek nie zaszkodzi strumieniowi żelu, pozatym żel można bez negatywnych konsekwencji używać w pomieszczeniach zamkniętych. Pozdrawiam Surval.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

8 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024