Skocz do zawartości


Zdjęcie

Arena Berserkerów w Szczecinie.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
51 odpowiedzi w tym temacie

budo_szczena
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Arena Berserkerów w Szczecinie.
W koncu Murat wynalazł Tsnuami :)
Przeciez to najwiekszy znawca MMA na swiecie......
boze skad sie biora takie oszołomy
  • 0

budo_gagatek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Arena Berserkerów w Szczecinie.
Nie chcem nikogo urazic ale Pan Murat to sie chyba lalkami bawil i nocami sie moczyl w dziecinstwie. Sluchajac takiej wypowiedzi to nie wiem czy ogladac prognoze pogody bo obawiam sie ze tez beda klamac i szydzic. To jest typ czlowieka ktory chce miec przepis na wszytko. Ale tak nie jest i nigdy nie bedzie. Ja bylem z dziewczyna i ona sie nie krzywila jak jakies pedaly z tv( ona akurat bawila sie lalkami jak byla mala).

Moja opinai o Arenie Berserker'ow:
1. Wysoki poziom
2.Bardzo dobra oprawa
3.Ciekawe i dynamiczne pokazy
4.Najlepsza walka K1 Marciana Parchety(inne tez bardzo dobre)

Pozdrawiam wszystkich przeciwnikow Pana Murata :twisted:
  • 0

budo_yamabushi fighter
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Arena Berserkerów w Szczecinie.
Fajnie że się podobało
ja przed swoim pokazem miałem pełne gacie
dawno takiego stresu nie miałem

a co się wiadomości tyczy, to niech gadają, długa migawka w wiadomościach nie często się zdarza, a reklama jest.

A swoją drogą mnie to śmieszy że się przeciw klatce burzą, zawody sprt jiu jitsu też nie należą do najdelikatnieszych a jakoś nikt się nie przypiernicza. Myślę, że nie walki a samaklatka takie emocje u oszołomów wzbudza

zdjęcia już mam i będą najpóźniej jutro
  • 0

budo_japus2
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 82 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polskie Stowarzyszenie Sportów Walki

Napisano Ponad rok temu

Re: Arena Berserkerów w Szczecinie.
BYło naprawde super. Myśle ze sam fakt że udało się informacije o galii przepchać do teleexspresu i widomości to bardzo duży sukces dla nas jako organizatorów. A jak wiadomo burza wokół filmu KSIĄDZ przyniosła mu tylko same plusy i myśle że w przypadku Areny Berserkerów będzie tak sam.
Stanie się ona największą imprezą cykliczną w Polsce i wpłynie na propagowanie Freestylu w Polsce.

Nadmienie że naszą impezą interesował się także EUROSPORT
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Arena Berserkerów w Szczecinie.
Zdjęcia z gali:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_paionk
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano Ponad rok temu

Re: Arena Berserkerów w Szczecinie.
To może ja sprostuję pomyłkę saku.Mariusz Linke nie walczył z Pawłem Klimkiewiczem, tylko z Damianem Grabowskim (Grudziądz)




:twisted: Luta Livre & Dragon Kickboxing Toruń :twisted:
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Arena Berserkerów w Szczecinie.

Zdjęcia z gali:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


a beda filmiki?
  • 0

budo_chrzanek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin i okolice...

Napisano Ponad rok temu

Re: Arena Berserkerów w Szczecinie.
troche spozniony komentarz, ale neta nie mialem :)

impreza naprawde niesamowita, zarowno oprawa (swiatlo,dzwiek) jak i same walki,publicznosc bawila sie znakomicie i niezle podgrzewala atmosfere

komentarze w TV to jak zwykle zenada, tylko,ze jak sie ktos nie zna to po co sie wypowiadac ( a krwi jakos specjalnie na arenie nie widzialem)


walki:

bjj: walka ciekawa, szkoda ze nie doczekalismy sie rozstrzygniecia, troche liczylem jednak na bardziej otwarta walke, a zobaczylem jak mozna przez 25 min walczyc garda :)

kick boxing: dosyc wyrownana walka, ale bez specjalnych emocji

submission 90kg: fajna walka, gosc z LL caly czas szukal kimury, Cipek probowal czego tylko mogl, ale co chwila trafial na probe kimury

submission 1000 kg :) : glownie walka w stojce,szukan jak najlepszego chwytu, pod koniec 1 rundy zawodnicy znalezli sie na macie, Karol wyciagal balache ,ale skonczyl sie czas, w drugiej rundzie podobny przebieg z tym ze teraz Karol zdazyl przez czasem

K1: walka 3x2min, szybka i emocjonujaca, duzo ostrej walki,walki Marcin Parcheta zasluzenie wygrywa

vale tudo:

walka Rambo - Rambo szukal wejscia w nogi i obalenia, wiekszosc walki walczyl garda,jego przeciwnik glownie uderzal z gardy, 25 min nie przynioslo rozstrzygniecia, szacunek dla Rambo za zdecydowanie sie na taka walke mozna powiedziec prawie z marszu

walka Manolo: wymiana ciosow, zwarcie w czasie ktorego Manolo kilka razy dostaje lokciem w plecy, obalenie na ziemie, pozycja boczna, przeciwnik probujac uciekac odwraca sie tylem, co konczy sie mata-leo

dodatkowe gratulacje za fajne pokazy, szczegolnie pokaz Yamabushiego (polaczenie aikido z bjj) naprawde wart uwagi

mam nadzieje,ze takich imprez na podobnym poziomie bedzie znacznie wiecej, prawie wszystkie walki byly bardzo wyrownane
  • 0

budo_mafox_
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 746 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Arena Berserkerów w Szczecinie.

Do kurwy nędzy, co za popierdolony naród?, obejrzałem te wiadomości i jedyny wyraz jaki znajduję na ten reportaż to kurestwo. Murat kurwa człowieku weź ty podejdź do ściany i pierdolnij się kilka raz w łeb kurwa!, jak ktoś go zna niech przekaże.

Murat to najwiekszy popierdoleniec na tej ziemi.
MURAT : WYpierdalaj
Jak ktos zna niech przekaże.


Taki sposob wypowiedzi moze tylko jeszcze bardziej pograzac srodowisko MA :roll: :?
  • 0

budo_szczena
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Arena Berserkerów w Szczecinie.
Taki sposob wypowiedzi pokazuje tylko co ludzie mysla o tych debilach ktorzy w mediach napieprzaja na MMA i zawody vale tudo.
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Arena Berserkerów w Szczecinie.

Murat to najwiekszy popierdoleniec na tej ziemi.
MURAT : WYpierdalaj
Jak ktos zna niech przekaże.


Jezu! Co za ciec. Prezes. hahahaha
Chyba klubu TECZA, chociaz kto by takiemu cieciowi spiewal i sie nagrywal.
Ciec do kwadratu...
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Arena Berserkerów w Szczecinie.

Taki sposob wypowiedzi pokazuje tylko co ludzie mysla o tych debilach ktorzy w mediach napieprzaja na MMA i zawody vale tudo.


Lepiej ująć to tak samo, :wink: ale delikatniej - polemika na poziomie. Oni (w TV) nie rozumieją wielu rzeczy - z nimi trzeba jak z dziećmi czy z psem - łagodnie i wyrozumiale :lol: :lol:
  • 0

budo_mafox_
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 746 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Arena Berserkerów w Szczecinie.
Poza tym to nie ma byc polemika "z nimi"
Jesli obraz sztuk walki jaki widzialoby spoleczenstwo zalezec ma od nas to starajmy sie ludzi przekonywac miedzy innymi rzeczowymi i lagodnymi wypowiedziami. Jakos nie przystoi kulturalnym ludziom chamskie zachowanie, a jesli trenujacy nie sa "pijakami wyciagnietymi z przydroznej zulerni" to powinni trzymac pewien poziom i wlasnie to okazac ... Pokazac,ze to Ci ktorzy uwazaja srodowisko MA za zbiorowisko szumowin nie maja racji..
Ludzie widzac wulgarne teksty , nie beda sie zastanawiac "co autor mial na mysli", tylko popra to co widzieli w TV.. niestety moga miec racje... :(
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Arena Berserkerów w Szczecinie.
Fotki już są na stronce yamabushiego

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_yamabushi fighter
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Arena Berserkerów w Szczecinie.
właśnie miałem pisać o zdjęciach
dzięki saku za powiadomienie ludków
na razie tylko tyle fotek po obozie berserkerów będzie ich więcej (tych z areny)
i przepraszam również za słabą jakość niektórych fotografii, ale wrzucam tylko to co mam, a na razie nie jest tego dużo

miłego oglądania
pozdrawiam
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Arena Berserkerów w Szczecinie.
Spójrzcie na tą fotke

Dołączona grafika

Od miesiąca Dariusz Michalczewski wraz z dziećmi reklamował w TV tą walke, później na ringu i na oczach telewidzów wręcz dokonywali operacji na otwartym ciele cutmani Klitshki i wszystko jest cacy a jak na turnieju vale tudo nawet kropla krwi sie nie wyleje to sensacje, zezwierzęcenie, zew krwi itp...
I pewnie już niedługo znowu na jakiejś gównianej tv usłyszymy początek reportażu o vt zaczynający sie: "za chwile pokażemy państwu wstrząsający materiał..." :blus:
  • 0

budo_wioslo
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 91 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ziemia

Napisano Ponad rok temu

Re: Arena Berserkerów w Szczecinie.
Mi się tam podobało Kurews*o:),walki ładne,atmosfera super zdarłem gardło na next day ani słowa nie powiedziałem:),nawed na kilku fotkach jestem :) ,pokazy fajne ,(bez lizania dupy) balaszka w powietrzu besciak:) warto było pujść na next imprezke tego typy tez napewno pujde
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: Arena Berserkerów w Szczecinie.
chlopaki nie zrozumcie mnie zle ale spojszcie sami dla "normalnych" ludzi to nawet karate tradycyjne jest juz dla lobuzow wiec jak widza klatke, dwa ogolone lby, tatuaze to mysle ze to mafia albo mordercy jacys tak ja na zdjeciu ponizej (please bez urazy dla osob na zdjeciu ja wiem bo troche starszy jestem o widze jak moi koledzy biznesowi reaguja)

Dołączona grafika

lub takie zdjatko:
Dołączona grafika

wczujcie sie w goscia co nigdy nic nie cwiczyl, przemoca sie brzydzi, zadyszki dostaje po wejsciu na 3 pietro.... siedzie cale dnie w firmie i swiat krecacy sie wokol vale tudo to jak dla piszacych tutaj UFOludki
i ta cala psycholog to tez pewnie taka, zycie pod kloszem wiec trzeba lansowac kulturalnie i powoli zeby ludzi przekonac ze to normalne
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Arena Berserkerów w Szczecinie.
Tomasz dla wielu ludzi juz boks to tzw. mordobicie, nie widza w tym zadnej finezji, szermierki rak etc., a jest to przeciez sport o wiele bardziej klarowny niz vale tudo. Mimo niecheci wielu srodowisk, boks jakos sie trzyma. Czy warto wobec tego lansowac na sile vale tudo? Nie sadze. A w zasadzie to po co? I tak nie stanie sie sportem olimpijskim i raczej nie wygra w konkurencji z boksem. Bedzie tym czym jest - wyzwaniem dla ludzi szukajacych maksymalnie skutecznych nieskrepowanych tradycja rozwiazan walki i taka bedzie mial publike.
A lyse paly i tatuaze? Taka moda teraz. Jak ponad 10 lat temu golilem glowe robili to tylko skini, buddysci, niektorzy sportowcy (np. plywacy) i budzilo to straszne emocje, dzis lby gola wszystkie lebki na osiedlach i "tocza" groznymi minami. (Dzis zeby nie byc identyfikowanym z tymi ludzmi juz sie tak nie gole, no mozw na wakacje, a jak mi sie to zdarzy natychmiast wskakuje w garnitur).
A tatuaze? No, coz w tradycji grecko-rzymskiej tatuaze robili sobie tylko barbarzyncy i byly one w pogardzie. Teraz jest renesans tatuazu, ale wszytsko co ma swoj poczatke, bedzie mialo i koniec. A wzorek, wzorkowi nie jest rowny, widzialem ich dziesiatki, ale tylko dwa, albo trzy wysmakowane, zrobione reka artysty. Ani jeden z nich nie byl robiony w Polsce.
Pozdrawiam K_P
  • 0

budo_msj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 197 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Obiecana Ziemia

Napisano Ponad rok temu

Re: Arena Berserkerów w Szczecinie.
hm moze i ja dorzuce swoje trzy grosze do tej dyskusji o klatkach i tego typu walkach.

daleki jestem od potepiania tego co robicie w vale tudo itp. glownie dlatego ze nie bardzo sie na tym znam, nie widzialem na zywo takich walk w klatkach ani zadnych filmow z takich pokazow. poza tym to sprawa zawodnikow i ludzi zwiazanych z tego typu walkami jak spedzaja swoje zycie i wolny czas. do mnie po prostu jakos nie przemawia ta sceneria klatki i pojecie walki bez regul. moze to dlatego ze trenuje SW ktora tu na tym forum nie cieszy sie jakims szczegolnym szacunkiem i autorytetem czyli aikido.

moze zreszta ktos by to wytlumaczyl co znaczy bez regul? ze mozna bic we wszystkie czesci ciala? wlacznie z tym ze mozna kogos zabic w takiej walce. moze nalezy to dokladnie wytlumaczyc na czym to polega.

lubie popatrzec na boks, kickboxing, i oczywiscie turnieje K-1. moze dlatego ze mimo wszystko sa bardziej tradycyjne i moze bardziej do mnie przemawia sceneria ringu, obecnosc sedziego, ktory jednak ma wplyw na przebieg walki.

powtorze jeszcze raz: moim zdaniem to sceneria klatki odstrasza ludzi, rodzi wlasnie dziwne skojarzenia z nielegalnoscia takich walk, a ogolone glowy i tatuaze zawodnikow tylko to uwiarygodniaja.

tak mi sie wydaje, nie jestem specjalista w tej dziedzinie, to co napisalem to takie moje przemyslenia laika w tej kwestii.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024