Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy powstanie sekcja w Białymstoku? Pomóżmy im.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

budo_sorriso
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 134 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rio de Janeiro

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy powstanie sekcja w Białymstoku? Pomóżmy im.

Przepraszam, dotarło do mnie coś takiego:

Od 07. do 11. lipca w Białymstoku
WARSZTATY CAPOEIRA
Warsztaty poprowadzi Aluno Cortes z grupy ABADA Capoeira Polonia


Czy to ma być żart? Jesli tak jest naprawde, to wspolczuje osobom, ktore się tam pokażą...


Dobra, to ja napisałem to ogłoszenie na mojej stronie. Mogłem to inaczej sformułować ale trudno. Wy, którzy macie capoeire od zawsze i na codzień nigdy nas nie zrozumiecie. Bedziemy trenować z każdym, kto do nas przyjedzie. Guerreiro i Uirapuru zapraszam do Białegostoku. Pozdrawiam
Axe !!
  • 0

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy powstanie sekcja w Białymstoku? Pomóżmy im.
el_pabo: dzieki za zaproszenie, ale nie moge... rozumiem Was w zupelnosci, oczywiscie, jak sie nie ma co sie lubi, to sie lubi co sie ma... gdybym przyjechal, musialbym zrobic porzadek z paroma ludzikami, ktorzy sie chowaja przed nami po 3mieście... :] a tak, z tego co wiem, zrobi to za mnie pare innych osob z Katowic...
  • 0

budo_wojtt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1078 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Scotland

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy powstanie sekcja w Białymstoku? Pomóżmy im.
uirapuru nie wiem czy dobrze rozumiem ale chyba nie mowish o imprezie "Jeden rytm jedna roda" ? jesli sie myle to sory
  • 0

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy powstanie sekcja w Białymstoku? Pomóżmy im.
nie nie nie :D

z reszta okazuje sie, ze maksymalne nieporozumienie... cortes jedzie poskakac z ludzikami z Bialego, no ale oczywiscie fabrique e capoeira zrobila z tego wielkie "warsztaty", co z reszta nie pozostanie bez echa...
  • 0

budo_sorriso
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 134 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rio de Janeiro

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy powstanie sekcja w Białymstoku? Pomóżmy im.

nie nie nie :D

z reszta okazuje sie, ze maksymalne nieporozumienie... cortes jedzie poskakac z ludzikami z Bialego, no ale oczywiscie fabrique e capoeira zrobila z tego wielkie "warsztaty", co z reszta nie pozostanie bez echa...


Nie "fabrique e capoeira" tylko ja. Chciałem, żeby jakoś fachowo to brzmiało. Nie miałem złych intencji.
Swoją drogą cieszę się, że nie pozostanie to bez echa. Może w koncu ruszy coś na naszym capo-pustkowiu.
Axe !!!
  • 0

budo_sorriso
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 134 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rio de Janeiro

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy powstanie sekcja w Białymstoku? Pomóżmy im.
Czy powtanie sekcja w Białymstoku ?

Po imprezie "JEDEN RYTM, JEDNA RODA" i po treningach z Cortes'em jestem dobrej myśli. Swoim optymizmem pragnę podzielić się ze wszystkimi. Na pewno jest już bliżej niż dalej...

Zapraszam do Białegostoku
Pozdrawiam
Axe !!!
  • 0

budo_m4ci3k
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 71 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sokółka, Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy powstanie sekcja w Białymstoku? Pomóżmy im.
nie powiem, dzieki tym paru dniom grupa bialostocka nieco sie "ogarnela", mam nadzieje ze troszke tez spowazniala :D a tak na powaznie to, jak wspomnial juz pabo, pomocy szukamy wszedzie i u kazdego :D

JESZCZE USLYSZYCIE O CAPO W BCITY :D :D:D:D

Axe!!
  • 0

budo_sorriso
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 134 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rio de Janeiro

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy powstanie sekcja w Białymstoku? Pomóżmy im.
Skończył się stary rok, czas na podsumowania...
Piszę to wszystko z dedykacją, dla tych, którzy nie mają jeszcze możliwości trenować capoeira w swoim mieście. My jesteśmy już blisko osiągnięcia swojego celu - otwarcia oficjalnej sekcji i wierzymy, że nam się uda. Chęci i zapał są ogromne, poparte ciężką pracą i hektolitrami potu.

A oto mini kalendarium naszych zmagań:
*luty: Ja i Mozart jedziemy na 1OLC do Poznania
*marzec: Powstaje witryna internetowa, za pomocą której próbujemy odszukać i zebrać do kupy ludzi zainteresowanych capoeira; W tym samym czasie Uirapuru umieszcza ten topic na FORUM BUDO
*kwiecień-maj: Próba nawiązania kontaktu z białostocką grupą BLANKA skupiającą capomaniaków :)
*czerwiec: Impreza "JEDEN RYTM, JEDNA RODA", dużo nowej energii
*lipiec: Treningi z Cortesem
*sierpień: Treningi w Trójmieście; Mozart przywozi BERIMBAU z Portugalii; Pokaz w Leroy Merlin
*wrzesień: I. Warsztaty z Instr. Zinho; Wizyta Adama (mroova) z Beribazu; początek regularnych treningów;
*pażdziernik: 5 osób zapisuje się na lekcje portugalskiego
*listopad: II. Warsztaty z Instr. Zinho; Treningi z Passaredu i Marreco
*grudzień: III Warsztaty z Instr. Zinho i oficjalne zaproszenie na Batizado do Grupo ABADA Polonia

Podziękowania dla (in alphabetical order):
ABADA: Cortes, Kili, Marreco, Passaredu, Instr. Zinho
ADG: Coxinha, Noite, Piriquito, Uirapuru, Veneno
Axé Capoeira: Barril
Beribazu: Adam, Himol
CPPA: Coma
Magia: Darek, Przemek, Tomek
OdC: Capanga, Cipo
Dla wszystkich kobiet :D za piękno
I pozostałych CAPOEIRISTAS, których apelidos nie znam, a którzy mieli pozytywny wpływ na naszą grupę
MUITO OBRIGADO !!!

W tym Nowym Roku Capoeira trenujcie, Axé nie gaście!
Muitas Felicidades !
  • 0

budo_marreco
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 214 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New York City

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy powstanie sekcja w Białymstoku? Pomóżmy im.
Chciałbym pogratulować białostockiej grupie wytrwałości w dążeniu do stworzenia prawdziwej capoeira i życzyć jeszcze więcej zapału i chęci do podnoszenia swoich umiejętności. Niech przykład tej grupy podziała na wyobraźnię wszystkich osób chcących zacząć trenować capoeira nie mając de facto takiej możliwości :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024