Skocz do zawartości


Zdjęcie

języki... obce


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: języki... obce
no widzisz Sid, jakos sie dalo znalesc? :wink: nawet nie musiales wstawac daleko od kompa :P
"McDonaldyzacja" oznacza ze sie ludzie przyzwyczaili ze im sie wszystko podaje na tacy razem ze sniadaniem do lozka, ze nie musza zadnego wysilku sami robic bo inni za nich to zrobia. W SW tak nie ma. Trzeba sie wykazac wlasnym zaangazowaniem, poswieceniem, ruszyc samemu dupe a nie czekac az manna splynie z nieba do geby.Inaczej nic z tego nie wyjdzie.
  • 0

budo_yokot
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 340 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: języki... obce

no widzisz Sid, jakos sie dalo znalesc? :wink: nawet nie musiales wstawac daleko od kompa :P
"McDonaldyzacja" oznacza ze sie ludzie przyzwyczaili ze im sie wszystko podaje na tacy razem ze sniadaniem do lozka, ze nie musza zadnego wysilku sami robic bo inni za nich to zrobia. W SW tak nie ma. Trzeba sie wykazac wlasnym zaangazowaniem, poswieceniem, ruszyc samemu dupe a nie czekac az manna splynie z nieba do geby.Inaczej nic z tego nie wyjdzie.

prawie święte słowa :)
zawsze rozwalają mnie ludzie, pzychodzący na trening i swojąpostawą mówiący: no dobra, jestem, zapłaciłem to teraz mnie nauczcie, bylebym się nie spocił i nie zmęczył :)
  • 0

budo_lahudra
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: języki... obce

zawsze rozwalają mnie ludzie, pzychodzący na trening i swojąpostawą mówiący: no dobra, jestem, zapłaciłem to teraz mnie nauczcie, bylebym się nie spocił i nie zmęczył :)


jeszcze lepsi są tacy co mówią "zapłaciłem więc wymagam"
  • 0

budo_sid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1086 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: języki... obce

zawsze rozwalają mnie ludzie, pzychodzący na trening i swojąpostawą mówiący: no dobra, jestem, zapłaciłem to teraz mnie nauczcie, bylebym się nie spocił i nie zmęczył


ooooooo... nieeeeeeee... to nie ja. Ale dziś miałem jazde. Jestem wykończony! Ale było ZAJEBIŚCIE!!! :) CHCĘ WIĘCEJ!!!

jeszcze lepsi są tacy co mówią "zapłaciłem więc wymagam"


Wymagam... ale i z siebie próbuję wszytsko dać!

no widzisz Sid, jakos sie dalo znalesc? nawet nie musiales wstawac daleko od kompa
"McDonaldyzacja" oznacza ze sie ludzie przyzwyczaili ze im sie wszystko podaje na tacy razem ze sniadaniem do lozka, ze nie musza zadnego wysilku sami robic bo inni za nich to zrobia. W SW tak nie ma. Trzeba sie wykazac wlasnym zaangazowaniem, poswieceniem, ruszyc samemu dupe a nie czekac az manna splynie z nieba do geby.Inaczej nic z tego nie wyjdzie.


wiem, wiem... ale to całkiem przyjemne... :) czyż nie?

a co ci to da że będziesz znał parę słów i co one mniej więcej znacza- jedyne co ci pozostaje to ciężka harówa na treningach.


tak... i do tego się stosuję...
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: języki... obce
Sid, zajrzyj tu i nie mow ze wujek jest zly :)
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_sid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1086 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: języki... obce
O... dziękuję wujku... Zawsze wiedziałem, że mogę liczyć na rodzinę! :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024