Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kobiece Pride ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Kobiece Pride ?
Tak mnie do lba ostatnio wpadlo dlaczego jeszze nie ma takiej gali. W pelni profesjonalnej gali MMA dla kobiet.
Tak Panowie. Sa panie ktore walcza w MMA i ich uroda jest odmienna od naszej Agatki. :wink:
Co meska czesc swiata MMA sadzi o takim pomysle ? :)
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiece Pride ?
Czy to tak miałoby wyglądać? :wink:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Jeżeli tak to czemu nie :)
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiece Pride ?
Najn Najn majn frojde.
Wiesz.. taka Gala jak Pride tyle ze walczy np. Siostra Mino .. a moze lepiej nie :wink: . No to taka corka Mohameda Ali, Kyra Gracie i kilka innych slicznotek ktore umieja sie lac. :)
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiece Pride ?
Wiem, wiem :)
Ale chyba nie trzeba robic osobnej gali tylko dla kobiet, mozna by dodac walki kobiet np. do gali Pride, byloby to ciekawe urozmaicenie - chetnie bym zobaczyl jak taka Kyra Gracie by sobie poradzila :wink:
  • 0

budo_aviator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków, jednak Kraków :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiece Pride ?

Unikam jak ognia. Sa za slabe i ogulem nie ten poziom. Staram sie tak dobrac trenig / klub aby kobiet nie bylo. Jak sa to trzymam sie z dala od nich.


Jak trenują to nie lubi, a chciałby oglądać :P No chyba,żeby zrobić kluby tylko dla kobiet? :P A swoją drogą filmik, do którego link jest powyżej poza paniami mi się nie podoba. Mało znam technik z chwytaniem za włosy a po drugie panienki z połamanymi nosami i zalane krwią mnie nie pociągają.



Pozdrawiam, Aviator
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiece Pride ?

Jak trenują to nie lubi, a chciałby oglądać :P No chyba,żeby zrobić kluby tylko dla kobiet? :P A swoją drogą filmik, do którego link jest powyżej poza paniami mi się nie podoba. Mało znam technik z chwytaniem za włosy a po drugie panienki z połamanymi nosami i zalane krwią mnie nie pociągają.


Pozdrawiam, Aviator


Trenowac moga.. z dala odemnie. A na ringu niech sobie paznokcie polamia i makijaz rozmaza. Plakac nie bede bo ogladac tego nie planuje. Tylko taki pomysl mi wpadl bo ta "mniejszosc" w MMA nie ma swojej sztandarowej gali jaka dla "wiekrzosci" zawodniwko MMA jest Pride.
  • 0

budo_daria
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiece Pride ?
To nie jest tak, że do tej pory nie było profesjonalnej gali MMA dla kobiet. Odbyła się ona 13 kwietnia 2002 gdzieś w USA. Impreza nosiła nazwę Hook N Shoot Revolution. Na dowód podaję Wam adres strony ze zdjęciami [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] .
Jak dobrze pogrzebiecie, to na tej stronie w zakładce FORUM
znajdziecie także opisy walk.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024