Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kliczko pozwał do sądu WBC


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Kliczko pozwał do sądu WBC

Mieszkający w Niemczech ukraiński bokser Witalij Kliczko pozwał w czwartek do sądu organizację World Boxing Council, próbując zmusić nistrza świata WBC, Brytyjczyka Lennoxa Lewisa do walki w obronie tytułu.
W swej skardze sądowej Kliczko twierdzi, że WBC łamie własne przepisy, uchylając się od nakazania Lewisowi stoczenia walki w obronie mistrzowskiego pasa WBC. Kliczko jest na pierwszym miejscu w rankingu pretendentów do tytułu mistrza świata. W związku z tym uważa, że Lewis powinien walczyć z nim przed 8 czerwca, jeśli mają być respektowane przepisy WBC o obowiązkowej obronie tytułu.

W pozwie złożonym w sądzie federalnym w Las Vegas, adwokaci Kliczki domagają się odszkodowania dla swego klienta i nakazu wznowienia negocjacji w sprawie walki z Lewisem. Daty rozprawy jeszcze nie wyznaczono.

Według przepisów WBC, mistrz świata ma obowiązek obrony tytułu w walce z najwyżej klasyfikowanym lub najważniejszym pretendentem przynajmniej raz w roku.

Sztab Lewisa negocjował warunki walki z Kliczko, lecz w ubiegłym miesiącu zrezygnowano z tych planów i ogłoszono, że Brytyjczyk woli dać w czerwcu rewanż Mike'owi Tysonowi. Pojedynek Lewis - Tyson zależy też jednak od wyniku sobotniej walki Tysona z Cliffordem Etiennem.

Niezła beka, Kliczko już nawet w sądzie domaga się walki z Lewisem :) Fajnie gdyby do tej walki doszło - wystarczy żeby Tyson jutro przegrał :wink:
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Kliczko pozwał do sądu WBC
Nie wiem czemu Kliczko kladzie glowe pod topor. Bardzo podoba mi sie ta postac i to jak walczy. W koncu to jeden z nielicznych bialych w tej wadze.
Nie ma co ukrywac ze raczej nie ma szans z Lewisem. Lewis jest za dobry... moze za pare lat.
  • 0

budo_fox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Kliczko pozwał do sądu WBC

Nie wiem czemu Kliczko kladzie glowe pod topor. Bardzo podoba mi sie ta postac i to jak walczy. W koncu to jeden z nielicznych bialych w tej wadze.
Nie ma co ukrywac ze raczej nie ma szans z Lewisem. Lewis jest za dobry... moze za pare lat.

Chyba zartujesz Hast.
Moim zdaniem Kliczko jest leprzy od Lenoxa. Spierze go jak emeryta.
  • 0

budo_popey
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pisz/Gdansk

Napisano Ponad rok temu

Re: Kliczko pozwał do sądu WBC
jup

sorki za odgrzewanie tematu , ale nie zgadzam sie z Toba , Fox - uwazam ze jednak Lennox jest lepszy.
tak czy inaczej - mam nadzieje ze beda walczyli i zobaczymy kawalek b.dobrego boksu...
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Kliczko pozwał do sądu WBC

Chyba zartujesz Hast.
Moim zdaniem Kliczko jest leprzy od Lenoxa. Spierze go jak emeryta.


To nie dowcip a boks zawodowy. Mozna nie lubic Lenoxa, mozna byc do niego uprzedzony. Ale nikt nie powie ze nie jest bardzo dobrym bokserem. Lenox jest aktualnie nr. 1 na tej planecie w boksie zawodowym i tak pozostanie przez jeszcze jakis czas.
  • 0

budo_yokot
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 340 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Kliczko pozwał do sądu WBC
Zobaczymy panowie - Mike wygrał, do walki z Lenoxem chce się dłużej przygotowywać, więc może jednak Kliczko dostanie swoją szansę;
Według mnie przy tej wadze trudno jednoznacznie wskazywać na zwycięzce, tu o wszystkim bardzo często decyduje 1 nawet przypadkowe uderzenie.
Podsumowując po "bukmachersku" 60% do 40% na Lenoxa.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024