Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pytanie?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

budo_ahwar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 101 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Pytanie?
Na jakim programie i kiedy mozna zobaczyc jakies turnieje? Podobno na Eurosporcie ale ja szukam w programie juz ze 2 miesiace i nic nie widac.
  • 0

budo_ulver
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 662 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Legnica

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie?
na eurosporcie
narazie niema, napewno bede pod koniec roku
  • 0

budo_loko
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 223 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie?
Z tego co wiem to K1 w piatki o 21 : 00 na eurosporcie chodzilo , ale czy dalej chodzi , tego nie wiem , musisz sprawdzic !
  • 0

budo_ahwar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 101 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie?
No wlasnie sprawdzam co tydzien od kilku miesiecy i nic.
  • 0

budo_loko
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 223 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie?
Hmmmm to moze masz jakis inny kanal albo ruski telewizor :twisted:
Moze aktualnie skonczyl im sie zasob K1 , ja ogladalem pare "odcinkow" , wiec napewno K1 bylo !
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie?
Jezeli o K-1 chodzi to w na EuroSporcie sa nadawane owe gale.
Prosze wziac pod uwage ze obecnie nie odbyla sie zadna gala wiec nie ma co emitowac.
Sprawa NHB [ Pride , Ufc ] jest prostsza. Te gale nie sa emitowane i nie beda. Sa one dostepne na zachodzie [ za oceanem i w UK ] w sieciach kablowch w systemie PPV.
  • 0

budo_loko
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 223 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie?
Ehhhhhhhhh u nas tez mogliby zaczac puszczac , albo jakies kanaly do wykupienia itp. mogliby zrobic .... ale to raczej nie wykonalne w tym kraju ( przynajmniej n a r a z i e ).
  • 0

budo_daniel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 131 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ZnikadIzewszad

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie?

Sprawa NHB [ Pride , Ufc ] jest prostsza. Te gale nie sa emitowane i nie beda. Sa one dostepne na zachodzie [ za oceanem i w UK ] w sieciach kablowch w systemie PPV.


Jak by to kogoś zainteresowało i zechciał sie pobawić :) :

W Polsce są również dostępne na kanałach Multivision (oczywiście nie nowości tylko powtórki gal, było np: Pride 6, UFC 31,32, King of the Cage IV) . Co potrzebne :
-dekoder c**ra+ (najlepiej model BTC 1430-to bardzo wiele upraszcza) **=yf :)
-karta FUN lub Logger (zamówić można przez internet)
-wiedza na poziomie: umiem podłączyć i zainstalować drukarkę ewentualnie wymienić żarówkę (no może przesadziłem :) )
-cierpliwość
-trochę linków do stron "edukacyjnych" :)[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Dla ułatwienia dodam potrzebne oprogramowanie: Pionieero (to do przeprogramowania dekodera), Emulatorek v8 lub v9 (w przypadku korzystania z Loggera)

P.S. UWAGA!!!Jak będziecie korzystać z forów dyskusyjnych w tym temacie (patrz linki), nie zadawajcie pytań jak zaprogramować to czy tamto, jestem pczątkujący itp, to wkurwia ekspertów tam piszących (nie zadzieraj z moderatorem :wink: ) bo takich pytań zadawanych są tysiące i odpowiedzi są tysiące :) , po prostu radzę skorzystać z wyszukiwarki
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024