Skocz do zawartości


Zdjęcie

HERO


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

HERO
od razu mowie badziewland!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jest to najgorszy firm Jeta Li w historii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nie ma ani jednej realnej walki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

wszystkie walki sa na miecze i to w dodatku na sznurka i latanie przez caly film, masa chinskich aktorek robiacych za mistrzyni i wyglada to smiesznie...
caly film zostal skrytykowany w hongkongskiej prasie za falsz historyczny i zakamuflowane odniesienia do aktualnej sytuacji tzn rzadzacej partti komunistycznej w Chinach i wychwalaniu rzadow...

ogolnie nie polecam, szkoda kasy...
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: HERO
8O Ja słyszałem wręcz przeciwne opinie. A co do nierealnych walk Jeta to to są moje ulubione, uwielbiam filmy wuxia i filmy Jeta więc czekam z niecierpliwością na polską premiere. I po takim reżyserze, oraz obsadzie można się wiele spodziewać. W założeniu to ma być wielka epicka, artystyczna historia o początkach państwa chińskiego :)
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: HERO

Ja słyszałem wręcz przeciwne opinie

.

a moge iwedziec od kogo????? po nawet moi znajomi CHinczycy usypiali na tym filmie.....

A co do nierealnych walk Jeta to to są moje ulubione,



Jet nie jest jedyna postacia w tym filmie, procz jego walk ktore da sie jakos przyzyc mimo ze linkowanie to 95% calosci to masz jeszcze reszte aktorow ktorzy usiluja machac zelastwem i robia to tak ze od razu widac ze trzymaja miecz pierwszy raz w zyciu....

uwielbiam filmy wuxia i filmy Jeta więc czekam z niecierpliwością na polską premiere. I po takim reżyserze, oraz obsadzie można się wiele spodziewać. W założeniu to ma być wielka epicka, artystyczna historia o początkach państwa chińskiego


niestety powstala wielka epicka kila!!!!!!!!!!!!!!! jako ze w kinach nie bardzo szlo to wiec panstwo nakazalo sprowadzanie calych fabryk panstwowych na seanse, jak tez obowiazkowo musieli to obejrzec studenci kierunkow sportowych wiec w chinskich statystykach wielki sukces tej pozycji... zalosne po prostu...
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: HERO

Ja słyszałem wręcz przeciwne opinie

.

a moge iwedziec od kogo????? po nawet moi znajomi CHinczycy usypiali na tym filmie.....

Głównie od fanów Jeta na jego forum... Chińczycy też tam są :wink:

A co do nierealnych walk Jeta to to są moje ulubione,



Jet nie jest jedyna postacia w tym filmie, procz jego walk ktore da sie jakos przyzyc mimo ze linkowanie to 95% calosci to masz jeszcze reszte aktorow ktorzy usiluja machac zelastwem i robia to tak ze od razu widac ze trzymaja miecz pierwszy raz w zyciu....

Inni aktorzy to też sławy, Donnie Yen z pewnością nie pierwszy raz walczył mieczem :) Zhang Ziyi też już zdobyła pewne doświadczenie w "Przyczajonym tygrysie, ukrytym smoku" (jeden z moich ulubionych filmów)

uwielbiam filmy wuxia i filmy Jeta więc czekam z niecierpliwością na polską premiere. I po takim reżyserze, oraz obsadzie można się wiele spodziewać. W założeniu to ma być wielka epicka, artystyczna historia o początkach państwa chińskiego


niestety powstala wielka epicka kila!!!!!!!!!!!!!!! jako ze w kinach nie bardzo szlo to wiec panstwo nakazalo sprowadzanie calych fabryk panstwowych na seanse, jak tez obowiazkowo musieli to obejrzec studenci kierunkow sportowych wiec w chinskich statystykach wielki sukces tej pozycji... zalosne po prostu...

hmmm... :roll: to dość dziwne, ale i tak najpierw musze się sam przekonać, bo już nieraz zauważyłem, że mam dość dziwny gust filmowy :wink:
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: HERO
[quote]a moge iwedziec od kogo????? po nawet moi znajomi CHinczycy usypiali na tym filmie.....[/quote]
Głównie od fanów Jeta na jego forum... Chińczycy też tam są :wink: [/quote][quote name="tomasz"]

sorry ale ja unikam wiary w wypowiedzi fanatykow... dla takich jakby Jet wyszedl i usiadl i tak by siedzial przez dwie godziny to tez by byl zajebisty film... :twisted: :)


[quote]Inni aktorzy to też sławy, Donnie Yen z pewnością nie pierwszy raz walczył mieczem :) [/quote]

sorry Donnie walczyl wlocznia i bylw tym filmie jakies 5 minut a nawet chyba nie....


[quote]Zhang Ziyi też już zdobyła pewne doświadczenie w "Przyczajonym tygrysie, ukrytym smoku" (jeden z moich ulubionych filmów)[/quote]

wiesz jak to jest jeden z Twoich ulubionych filmow to ja przepraszam.... dla mnie jest to jedna z wiekszych chal jakie w zyciu ogladalem...

Zhabg ziyi nie zdobyla zadnego doswiadczenia w tym filmie bo byla dublowana we wszytskich walkach, specjalnie pod nia przerabiano scenariusz zeby prawie wszystkie walki byly z maska na twarzy aby mozna wrzucic dublerow, w walkach co widac jej twarz to zauwaz ze zawsze widzisz jedynie twarz lyb jej twarz i reke jak jest walka rzut masz z gory lyb z boku....
po co sie tak meczyli bo dostala te role jako kochanka rezesera i to wie cala Azja....

[quote]hmmm... :roll: to dość dziwne, ale i tak najpierw musze się sam przekonać, bo już nieraz zauważyłem, że mam dość dziwny gust filmowy :wink[/quote][/quote]

moze to na tym polega bo wiesz przyczajony tygrys tez w CHinach nie szedl i Chinczycy nie mogli zrozumiec dlaczego ten film dostalw USA tylee oskarow...., jako ze oni uwazaja nas bialych za debili dla wielu moich rozmowcow to byl kolejny dowod na potwierdzenie tej tezy....

pozdrowionka
tomek
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: HERO

sorry ale ja unikam wiary w wypowiedzi fanatykow... dla takich jakby Jet wyszedl i usiadl i tak by siedzial przez dwie godziny to tez by byl zajebisty film... :twisted: :)


To by był dopiero fajny film :wink: Ale ja widziałem wszystkie filmy Jeta i w wiekszości mi się podobały, dlatego licze że Hero też będzie mi odpowiadał :roll:

Zhang ziyi nie zdobyla zadnego doswiadczenia w tym filmie bo byla dublowana we wszytskich walkach, specjalnie pod nia przerabiano scenariusz zeby prawie wszystkie walki byly z maska na twarzy aby mozna wrzucic dublerow, w walkach co widac jej twarz to zauwaz ze zawsze widzisz jedynie twarz lyb jej twarz i reke jak jest walka rzut masz z gory lyb z boku....

W Hollywood to jest raczej norma, wkońcu kto w Matrixie poza choreografem Yuen Woo-Pingiem znał sztuki walki :)

moze to na tym polega bo wiesz przyczajony tygrys tez w CHinach nie szedl i Chinczycy nie mogli zrozumiec dlaczego ten film dostalw USA tylee oskarow...., jako ze oni uwazaja nas bialych za debili dla wielu moich rozmowcow to byl kolejny dowod na potwierdzenie tej tezy....

A ja popieram w tym wypadku powiedzenie "o gustach się nie dyskutuje". Jedni lubią wuxia, wire fu i te klimaty, a inni nie i tyle. I nie sądze żeby inteligencja miała na to jakiś wpływ :)
Ja bardzo cenie choreografie Yuen Woo-Pinga i filmy Jeta Li, bo dla mnie to jest świetna rozrywka...
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: HERO

W Hollywood to jest raczej norma, wkońcu kto w Matrixie poza choreografem Yuen Woo-Pingiem znał sztuki walki :)


on tez nie bardzo zna, skonczyl szkole opery pekinskiej tej samej co Jackie Chen Samo Hung i Yuen Biao, nazwisko Yuen nie jest jego prawdziwym nazwiskiem tylko zwyczajem chinskim poniewaz wlasciciel i glowny nauczyciel tej szkoly mial taki zwyczaj i jego wszyscy uczniowie przyjmowali takie nazwiska, Sammo nazywal sie Yuen Lung a Jackie - Yuen Lo, oni dwaj pozniej zmienili swoje nazwiska

Ja bardzo cenie choreografie Yuen Woo-Pinga i filmy Jeta Li, bo dla mnie to jest świetna rozrywka


Yuen Woo-Ping byl choreografem walk w filach Jackie Chena i nie byla tam takiego perfidnego "latania', i robil to dlugie lata, rowniez w innych filmach bez latania dopiero jak zaczal robic filmyz Jetem to zaczelo sie latanie na linkach

pozdrowionka
tomek
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: HERO
Ale w szkole opery pekinskiej naucza sie sztuk walki, wiec jednak cos tam umie :)
I mi sie podoba jego praca z i bez linek...
  • 0

budo_raben
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 382 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: HERO
Ja tak spozatematu czy może ktoś wie coś więcej o szkole opery pekinskiej znaczy jakieś informacje ?
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: HERO
a oto nowy trailer z filmu zrobiony przez jedengo z internautow

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

zapisz cel jako...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024