Skocz do zawartości


Zdjęcie

kung-fu na discowery Niedziela 21.00


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

budo_gumiś
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

kung-fu na discowery Niedziela 21.00
Zdaje się ,że na discavery w niedziele o 21 ma być jakiś reportaż,szrsze info na discovery.
  • 0

budo_trygon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 355 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków k/ Gliwic

Napisano Ponad rok temu

Re: kung-fu na discowery Niedziela 21.00
Bedzie to chyba powtorka juz raz omawianych na forum VB filmow:
21:00 - "Wspolczesni gladiatorzy"
22:00 - "Wojownik Kung-fu"
23:00 - "Droga wojownika"

Pierwsza pozycja traktuje chyba m.in. o MMA, ostatnio przegapilem :(
  • 0

budo_lbartekl
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 637 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3city

Napisano Ponad rok temu

Re: kung-fu na discowery Niedziela 21.00
Czy to przypadkiem nie na discovery w "Droga Wojownika" pokazywali KŁOMBAT KI :?: :) :)
  • 0

budo_trygon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 355 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków k/ Gliwic

Napisano Ponad rok temu

Re: kung-fu na discowery Niedziela 21.00
Chiba tak :lol:
Nie powiem, ze na pewno, bo ktos bedzie chcial mnie pozniej kopnac w jakies czule miejsce a adeptem Combat-Ki nie jestem :(
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: kung-fu na discowery Niedziela 21.00
o! nareszcie obejze ta zwalke :)
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: kung-fu na discowery Niedziela 21.00
"Wspolczesni gladiatorzy" to bardzo fajny film, wypowiedzi różnych aktorów, też moich ulubionych Jeta Li i Phillipa Rhee, no i ciekawy ogólny przegląd różnych sztuk walki, nawet mma :wink: Poruszają też kilka ciekawych tematów jak sprzedawanie pasów :evil: , SW w filmie itp.
A z Combat-Ki też miałem niezłą beke :)
  • 0

budo_seiryuu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: kung-fu na discowery Niedziela 21.00
rowniez ogladalam i rowniez mialam niezla beke z kombat KI 8O :) zabojcze :lol: techniki. i ta babka mistrzyni stylu rotfl .
bardzo fajny byl 1 program o 21- wspolczesni gladiatorzy, przeglad sztk walki z wypowiedziami roznych ostatnich osob.

Sei

ps. po co i tu i w cross budo podobny post? :?
  • 0

budo_misman
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 629 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto, Dybowo, Knurów, inne... ;)

Napisano Ponad rok temu

Re: kung-fu na discowery Niedziela 21.00

rowniez ogladalam i rowniez mialam niezla beke z kombat KI 8O :) zabojcze :lol: techniki. i ta babka mistrzyni stylu rotfl .
bardzo fajny byl 1 program o 21- wspolczesni gladiatorzy, przeglad sztk walki z wypowiedziami roznych ostatnich osob.


Heh... wlasnie to chcialem napisac... Po obejrzeniu Kombat Ki mialem tylko jedno odczucie : takich "Grandmasterow" powinno sie zamykac, i trzymac w odosobnionych osrodkach.... Przeciez to chore, zeby uczyc ludzi jak otrzymywac (z usmiechem na twarzy ! ) coraz wiekszy wpierdol... 8O A wiekszosc z tych ludzi wygladala jakby ich wprost oderwano od komputera, segregatorow, telewizora... I cieszyli sie, ze ich "Ki" pozwolila im wytrzymac (i przezyc) cios na szyje... i jeszcze jeden... i kopniecie w ... brrr... jajka... Ja cie nie moge.. az mi sie zimno zrobilo.... 8O
A program istotnie ciekawy, zauwazono bardzo istotna wlasciwosc wspolczesnych "szkol" sztuk walki: pasy i stopnie na poklask, caly ten blichtr i szpan.. Jak ogladalem metody szkolenia mlodych adeptow kung-fu, to po prostu wymieklem... 8O Prawde rzekl jeden z aktorow: nie rownac sie nam z ludzmi, ktorzy trenuja po kilka(nascie) godzin dziennie, codziennie... a nie po pracy, pare razy w tygodniu.. :roll:
  • 0

budo_gumiś
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: kung-fu na discowery Niedziela 21.00
Cholera przegapiłem,czy ktoś wie czy będą powtórki ?
  • 0

budo_aresx
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:POLSKA

Napisano Ponad rok temu

Re: kung-fu na discowery Niedziela 21.00
Bardzo fajne dokumenty. Oby wiecej bylo takich. O ile dobrze widzialem to 27lutego o godzinie 20.00 tez cos ma byc o MA.
Podobal mi sie jeden cytat:
"Kazdy podarza na szczyt roznymi drogami, lecz kazdy kto tam dotrze widzi ten sam ksiezyc"
  • 0

budo_lbartekl
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 637 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3city

Napisano Ponad rok temu

Re: kung-fu na discowery Niedziela 21.00
Nie wiem czy to w tym cyklu było, bo wczoraj niestety nie oglądałem :( , ale to chyba powtórka była, więc chyba jush widziałem 8) .
Mnie najbardziej podobał się koleś, który chwalił się, że ma najlepsze kopnięcie obrotowe, bo zasłania genitalia :) rotfl de facto to identyczne jakiego mnie uczą... :roll: :) Ano i jeszcze gadał, że karatecy shotokan mają najsilniejsze kopnięcia w krocze, bo wypychaja biodra do przodu. rotfl
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: kung-fu na discowery Niedziela 21.00
widzialem wczoraj ze premiere w lutym beda mialy kolejne filmy o ma. zawsze lubilem discovery :)
a powtorki beda na 100% bo zawsze sa.
  • 0

budo_arturp
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lębork/Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: kung-fu na discowery Niedziela 21.00
Powtórka tych trzech programów w sobote 25-01-2003 od 18.

28 lutu godz. 22.00 bedzie program o bramkarzu/zapasniku ktory startuje w UFC i Pride.

Pozdrawiam i zycze milego ogladania
ArturP
  • 0

budo_krzyst
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: kung-fu na discowery Niedziela 21.00
Tak sobie czytam i zastanawiam sie, czy mysmy aby te same filmy ogladali :roll:
Ja te filmy widzialem juz jaki czas temu (to byla powtorka) i tylko rzucilem okiem, czy to aby to samo.
Ludzie... przeciez te filmy byly kiepskie. Slabe po prostu. Najlepszy - subiektywnie - byl ten o rozwoju MMA, czyli o "wspolczesnych gladiatorach". Ale i tam bylo sporo - z tego co pamietam - bledow merytorycznych. Film o "kung fu" byl po prostu zenujacy. Takiej ilosci bledow w zyciu nie widzialem, az zal, ze propaguje cos takiego Discovery. No, chyba, ze tlumaczenie bylo az tak slabe, ale nie sadze.
xBarteKx, facet, o ktorym piszesz, to Benny "The Jet" Urqidez. Sugeruje blizsze zapoznanie sie z biografia tego pana, zanim zaczniesz wyglaszac podobne komentarze.
Co do Kombat Ki. Coz, tez uwazam, ze takich "trenerow" nalezaloby zamykac, bo krzywde ludziom robia. Natomiast jak oni "wytrzymywali" te "zabojcze" strzaly? Ano bardzo prosto. Jak sie obejrzy kilka razy sceny zadawania ciosow (ja ogladalem to na video, wiec moglem robic powtorki) to one sa zwyczajnie i po prostu przykitowane np. uderzenia "w szyje" de facto kierowane sa w gorna czesc mostka. Jak sie blizej przyjrzec, to jestem przekonany, ze wiekszosc szanownych forumowiczow tez przetrzymalaby podobne "zabojcze" ciosy bez mrugniecia okiem - oczywiscie gdyby kogos na tyle pogielo, zeby sie poddawac podobnie kretynskiemu testowi.
Podobne oszolomstwo wykazywal pan cwiczacy karate, ktory dawal sie okladac swojemu "sensejowi", ktory to sensej walil cepy gdzie popadnie...
Ale co tam. Abysmy zdrowi byli :)

K.
  • 0

budo_lbartekl
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 637 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3city

Napisano Ponad rok temu

Re: kung-fu na discowery Niedziela 21.00

xBarteKx, facet, o ktorym piszesz, to Benny "The Jet" Urqidez. Sugeruje blizsze zapoznanie sie z biografia tego pana, zanim zaczniesz wyglaszac podobne komentarze.

Wiem, wiem w k1 się bił :-) może i wielki z niego "kopacz" ale to było żałosne na serio :)
  • 0

budo_john doe
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: kung-fu na discowery Niedziela 21.00

Wiem, wiem w k1 się bił :-) może i wielki z niego "kopacz" ale to było żałosne na serio :)

heh jak Benny startował na ringach - jeszcze nie bylo zawodow K1- odrób lepej zadannie domowe. The Jet byl naprawde niezlym fighterem
  • 0

budo_mafox_
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 746 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kung-fu na discowery Niedziela 21.00
Benny to naprawde byl niesamowity fighter, teraz mozliwe ze juz sie troszke postarzal;) i forma sie pogorszyla, ale nalezy mu sie ogromny szacunek.

Co do tego pokazu kopniecia to fakt, ze troche dziwnie to wyszlo i jego tlumaczenie kiepskawe,ale ...no coz kazdy ma swoj styl i poglady..., jednak na ringach byl niesamowicie dobry.

Ten reportaz to zdecydowanie jeden z najlepszych jakie widzialem do tej pory. Miedzy innymi dlatego, ze wypowiadaly sie w nim naprawde wielkie znakomitosci w MA, zarowno zawodnicy, trenerzy jak i aktorzy :) (Walace , Urquidez, Demura, Tanemura, , Jet Li, P.Rhee, Gracie..i cala reszta ;)
  • 0

budo_lbartekl
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 637 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3city

Napisano Ponad rok temu

Re: kung-fu na discowery Niedziela 21.00

heh jak Benny startował na ringach - jeszcze nie bylo zawodow K1- odrób lepej zadannie domowe. The Jet byl naprawde niezlym fighterem

:X Czego się czepiash?? Qfa ja nie komentuje tego czy jest wielki gangsta, czy nie- mnie rozbawiło to co chrzanił od rzeczy. To, że ktoś wymiata (czy też wymiatał) na ringu nie znaczy, że trzeba mu we wszystkim potakiwać jak... ehhh... Może po prostu miał ciężki dzień... :roll: Co do tego k1 to wydaje mi się, że sam o tym mówił. Jak się pomyliłem to sorry. Zadannie domowe zrobiłem.
  • 0

budo_raben
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 382 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: kung-fu na discowery Niedziela 21.00
To są powtórki ale warto to obejrzeć mi się najbardziej podobało to hasło o paskach ileś tam za czarny i ileś tam za inne, ten gosć od kombat Ki naprawde miał uczniów co wyglądali jak by poprostu sie chcieli dowartościować, że coś cwicza niż ćwiczyć a btw gdzieś jóż chyba ktoś powiedział, że taich samozwańczych mistrzów nie powinno sie słuchać tylko zamykać apropo tych hińczyków i innych co ćwiczą kung fu i inne walki w klasztorach w europie by ich do więzienia wsadzili a więc oni powinni chyba w innych kategoriach walczyc albo coś.
  • 0

budo_dzikki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1335 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kung-fu na discowery Niedziela 21.00

apropo tych hińczyków i innych co ćwiczą kung fu i inne walki w klasztorach w europie by ich do więzienia wsadzili a więc oni powinni chyba w innych kategoriach walczyc albo coś.

Co ?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024