Skocz do zawartości


Zdjęcie

Stary już jestem i nie wiem czy wypada....


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

budo_dawid
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Stary już jestem i nie wiem czy wypada....
Jedno co mnie denerwuje to gadka ze sie ma mature i nie ma czasu na treningi. Treningi sa zazwyczaj poznym wieczorem (19.00) i jakos mi sie wierzyc niechce ze otej poze dzielnie uczysz sie polskiego.Napewno ogladasz wtym czasie telewizje i jesz kolacyjke. Mialem kolege ktory tak samo sie usprawiedliwial a prawda byla taka ze wtym czasie rznal na kompie w doomowce!

moro:Ja sie jeszcze niewypowiadalem w tym temacie i chyba mam prawo cos napisac od siebie!
  • 0

budo_greed
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1188 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Stary już jestem i nie wiem czy wypada....
moro , zamknij ten watek :)
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Stary już jestem i nie wiem czy wypada....

moro:Ja sie jeszcze niewypowiadalem w tym temacie i chyba mam prawo cos napisac od siebie!

wiele osob sie nie wypowiadalo w tym temacie, czy to znaczy ze maja tu napisac cokolwiek tylko dlatego ze jeszcze tu ich nie bylo?
i wlasnie w ten popieprzony sposob kontynuujemy rozmowe o dupie maryny zamiast zajac sie tematem.
  • 0

budo_taxx
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 687 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomianki

Napisano Ponad rok temu

Re: Stary już jestem i nie wiem czy wypada....

Jedno co mnie denerwuje to gadka ze sie ma mature i nie ma czasu na treningi. Treningi sa zazwyczaj poznym wieczorem (19.00) i jakos mi sie wierzyc niechce ze otej poze dzielnie uczysz sie polskiego.Napewno ogladasz wtym czasie telewizje i jesz kolacyjke. Mialem kolege ktory tak samo sie usprawiedliwial a prawda byla taka ze wtym czasie rznal na kompie w doomowce!

moro:Ja sie jeszcze niewypowiadalem w tym temacie i chyba mam prawo cos napisac od siebie!


Wiesz co Dawid chyba masz racje - najbardziej to się chyba boje pierwszego treningu ( a w zasadzie to przychodze do domu i gram na kompie :oops: ) - myśle że trafiłeś w sedno sprawy :cry:
  • 0

budo_taxx
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 687 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomianki

Napisano Ponad rok temu

Re: Stary już jestem i nie wiem czy wypada....
ale to sie moze zmienic - dzieki rzyczliwosci jednego pana - Juras(L), który mnie zaprosił na trening... zobaczymy co z tego wyjdzie . A ten wątek naprawdę warto zakonczyć bo się robi przypałowo...
  • 0

budo_folken
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Stary już jestem i nie wiem czy wypada....
Nie martw się maturą Taxx
Ja zaczełam trenowac mając latek 20, w sekcji na uczelni, gdzie byli sami tacy starzy albo ni starsi (3, 4 rok)
Szczerze mówiac nawet mi nie przyszło do głowy, że mogłabym być za stara na sztuki walki
a w piątek nie poszłam na egzamin w zerowym terminie żeby nie opuścić treningu, w sobotę rano poszlam na siłownie, a o 16 zdałam egzamin na -5 (wolę nie liczyć procentu osób ktore oblały :oops: )
treningi sprawiają, że lepiej korzystam z czasu
no więc- sam decydujesz co robisz ze swoim czasem
  • 0

budo_smk
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Stary już jestem i nie wiem czy wypada....
no to wroce do tego o czym wspomnialem w moim zamknietym juz (moro :) ) temacie :P

leci 23 roczek, a ja mam bioderka nie za dobrze rozbite- czy ktos ma jakas recepte na to? bylbym baaardzo wdzieczny
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024