Skocz do zawartości


Zdjęcie

Skladane K.I.S.S.'y


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

budo_|_mavi_|
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Skladane K.I.S.S.'y
Mam takie pytanka co do skladanych kissow ([link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]):
Czy przypadkiem przy pchnieciu czyms takim nie zeslizgnie mi sie reka na ostrze (jakos nie wiedze na zdjeciu jakis zabkow czy wklebienia na palce poprawajacych grip ale ja moze czegos niewiem/niewidze)?
Czy przypadkiem przy trzymaniu tego nie odblokuje sie blokada bo ten liner lock to troszke malo pewnie wyglada :? ?
I ostatnie pytanie to jak duzo traca na wytrzymalosci foldery o takiej konstrukcji do folderow z oboma linersami lub dobrym back lockiem?
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Skladane K.I.S.S.'y
Keep It Super Simple. K.I.S.S. I tak to właśnie wygląda.
A do czego służy? A na przykład do papieru. Można go używać jako klipsu do pieniędzy. Ale nie do samoobrony...
  • 0

budo__ash_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 286 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:D-SU

Napisano Ponad rok temu

Re: Skladane K.I.S.S.'y
KISS to nie jest liner lock, tylko frame-lock i teoretycznie jest to zabezpieczenie znacznie lepsze od linera. No, ale rzeczywiscie raczej nie jest to noz, ktory moglby byc efektywnie zastosowany w walce.
  • 0

budo_|_mavi_|
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Skladane K.I.S.S.'y
Czyli po prostu noz no niczego :)
bo pieniadze chowam w portwelu a do ciecia papieru uzywam nozykow introligatorskich :lol:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024