Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gołotę czeka operacja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

budo_joannaz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:London/Rio

Napisano Ponad rok temu

Gołotę czeka operacja
Apropo tematu o powrocie Gołowy na ring.
Jak to możliwe, skoro ma takie problemy ze zdrowiem?
Przeczytajcie najświeższe wiadomości:

Andrzej Gołota podda się jutro operacji w prywatnej klinice. Nasz bokser ma do "naprawienia" lewe ramię. Uraz jest poważny. Doszło do zaniku mięśnia – informuje „Życie Warszawy”.


„Problem z lewym ramieniem mam już prawie od trzech lat. W Stanach kolejni lekarze zalecali mi terapie, które nie dawały poprawy. Żaden nie zaproponował operacji. Dr Śmigielski od razu wiedział co mi jest. Jego diagnozy potwierdziły się po dwóch kolejnych specjalistycznych badaniach” – powiedział Andrzej Gołota.

„Sprawa jest poważna. Andrzej ma naderwane ścięgna mięśni nadgrzebieniowych i podgrzebieniowych stożka rotatorów stawu ramiennego. Do tego doszedł zanik mięśnia podgrzebieniowego i odnerwienie tego mięśnia. To bardzo perfidny uraz. Andrzej nie stracił siły w lewej ręce, ale nie może nią precyzyjnie się posługiwać ani przez dłuższy czas utrzymywać jej w górze. Rehabilitacja może potrwać od trzech miesięcy do pół roku” – stwierdził dr Robert Śmigielski.

Gołota "naprawia" w Polsce nie tylko swą formę fizyczną. Jak już informowaliśmy, zaczął korzystać również z pomocy psychologa.

„Mam za sobą sześć wizyt. Właśnie dlatego przez trzy tygodnie przebywałem w Trójmieście. Niebawem czekają mnie kolejne spotkania. Czy są skuteczne? Okaże się w ringu, gdy mam nadzieję, znów stanę do poważnej walki” – dodał Gołota.
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołotę czeka operacja
No no. Jedno mnie tylko zastanawia. Czemu tyle czasu zajela diagnoza i przystapienie do leczenia ? Dziwne to dla mnie.

Andrzej byl w Sopocie. Czy mu konsultacje z psychologiem pomoga to sie obaczy. Narazie jednak juz raz Andrzej dowiodl ze jest w goracej wodzie kompany. :?
Oby stanal na ringu i znow pokazal co umie.
  • 0

budo_sir_ek
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołotę czeka operacja
coz brak kaski bardzo widac doskwiera panu Golocie.. po tylu kompromitacjach i walkach kóre wygladaly jak.. ehh szkoda gadac.. powinien sie schowac najglebiej jak potrafi....
  • 0

budo_kenny
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołotę czeka operacja
wiecie co troche mnie nudzą te gadki o Gołocie, o jego kompromitacji itd.
Ja każdemu życze żeby choć przez jeden dzień był w pierwszej 10 świata w tym co uważa, że robi dobrze.

Adam
  • 0

budo_joannaz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:London/Rio

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołotę czeka operacja
Jeśli chodzi o mnie, nie miałam w zamiarze obrażać Gołoty. POmimo jego porażek, nadal w niego wierze, co może niektórym się zdawać dziwne.
Box to ciężki sport i myślę, że każdy zawodnik tej dyscypliny zasługuje na uznanie.
Mam nadzieję Adam, że nie odebrałeś tego postu jako krytycznego względem Andrzeja.
Poporstu zdziwił mnie fakt, że mimo operacji ma on jeszcze tyle siły i wigoru, by stanąć niedługo na ringu.
  • 0

budo_kenny
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołotę czeka operacja
To co napisałem było skierowane do sir_ek. Rozumiem, że niektórzy są zawiedzeni, rozczarowani niektórymi walkami Gołoty. Każdy ma prawo uważać co sobie tam chce. Mi chodzi tylko o to, że mimo wszystko, moim zdaniem, Gołocie należy się szacunek za to ile osiągnął w boksie i powinniśmy to docenić. Ale tak to już jest że w Polsce dużo ludzi wpada z jednej skrajności w drugą - jeżeli Gołota był na fali wszyscy się nim zachwycali, po porażkach to już tylko było słychać, że żaden z niego bokser itd itd. Jak dla mnie takie zachowanie jest bez sensu.

Pozdrawiam
Adam
  • 0

budo_mafox_
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 746 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołotę czeka operacja
bez sensu to jest zachowanie gołoty ktory bije "cywilow" pod hotelem
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołotę czeka operacja

coz brak kaski bardzo widac doskwiera panu Golocie.. po tylu kompromitacjach i walkach kóre wygladaly jak.. ehh szkoda gadac.. powinien sie schowac najglebiej jak potrafi....

Gołota to kasę ma. On nie tylko z boksu żył. Jest wspólnikiem Rozalskiego. Chyba polubił wreszcie boks...
  • 0

budo_pepe
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 677 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław/Aberdeen
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołotę czeka operacja
Hehe nawiązując do jego teoretycznie przyszlej walki z Saletą to się świetnie dobrali hehe oboje mają coś z ręką heheh :) Może Gołota będzię się zasłaniał ramieniem tak ja Saleta ostatnio - w sumie mają coś wspólnego :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024