Skocz do zawartości


Zdjęcie

rocky


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

rocky
ktoz nie ogladal rocky'ego... co sadzicie o tym filmie?
1) pod wzgledem fabuly
2)pod wzgledem walki

czekam na opinie,
  • 0

budo_dzikki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1335 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: rocky
Jak to wszystkie filmy tego gatunku .. najpierw hero dostaje lomot .. potem sie odgryza. Co tu duzo mowic :roll:
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: rocky
Fabuła jedynki była niezła, ale walki lipne strasznie. Walili się ciosami nokautującymi po pyskach i stali twardo.
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: rocky
moim zdaniem tylko pierwsza czesc miala jakis klimat, najsmieszniejsza byla ta z tym ruskiem, maksymalna propaganda hehhee i wielka BK...
no chyba ze ktos jest milosnikiem i znawca kiczu :wink:
  • 0

budo_jacky
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 61 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: rocky
Za piątym razem to już robi się nudny.
  • 0

budo_orka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 117 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: rocky
Dla mnie jest to film kultowy, jednak ja widze go w inny sposób. Owszem - sceny walki są mocno naciągane i na ten temat nie zamierzam polemizować z nikim. Jest jednak w tym filmie cos, co od samego poczatku na mnie zadzialalo - chodzi mi o postać którą wykreowal i zagral Sylvester Stallone. Gdy pierwszy raz oglądalem ten film (byl to RockyII)mialem 12 lat... bardzo sie nim zafascynowalem i pobieglem nastepnego dnia zamiast do szkoly - do wypozyczalni. Moi rodzice pracowali od wczesnego rana wiec do szkoly najczesciej szykowalem sie sam i nikt mnie nie pilnowal... Wypozyczylem Rocky'ego III (bo tylko ta czesc byla w wypozyczalni) , oglądalem w domu i płakałem. Wtedy juz wiedzialem ze bedzie to dla mnie jeden z tych filmów do ktorych wracamy z chęcią przez cale zycie... Najbardziej zawsze lubiłem oglądac ciezkie treningi i przygotowania Rockyego, do tego ta muzyka (utwory Jimiego Jamisona i Survivor)... Po prostu brak mi słów na to by opisac to co czuję oglądając to po raz 100 nawet dziś. Poza tym zawsze czulem ogromną sympatię do postaci Rockyego i bardzo sie z nim utozsamialem. Tak jak juz wspomnialem - dla mnie ten film ma bardzo wiele wymiarów i jest wartosciowy z bardzo wielu względów, a juz najmniej na jego ocenę wpływa poziom pokazanych tam walk, bo te walki to tylko formalnosc.
Przypominam jeszcze, ze jest to tylko moje zdanie i wiem, ze wielu z Was nie lubi tego filmu. Szanuję Waszą decyzję i nie będę z Wami polemizował na temat moich wypowiedzi gdyż są one podyktowane moim emocjonalnym podejsciem do filmu.
Na koniec chciałbym powiedzieć, że mam nagrane wszystkie 5 czesci Rocky'ego. Bibliotekę tą zbierałem wytrwale przez 6 lat. Zainteresowanych informuję, że 6 czesci Rocky'ego mozemy sie spodziewac juz niedlugo.
Pozdrawiam Was. Orka
  • 0

budo_vitamina 1
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 79 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: rocky
jestem z tobą orka
ale co do walk to podobnie jak te w lepszych filmach karate fajnie się je ogląda ze względów estetycznych-nie ma w tym nic złego-capoiera
  • 0

budo_)pit(
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:100Lica
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: rocky
Mi sie podobaja te filmy z rokim i van damem ale zwykle do momentu ostatniej walki ale posmiac sie wtedy mozna - wiadomo ze gł. bohater wygra ale oglada sie całkiem przyjemnie.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024