Skocz do zawartości


Zdjęcie

wakacyjny bilans


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

budo_marilyn m
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

wakacyjny bilans
Wszystko co dobre musi sie skończyć i tak oto kończą się wakacje. Mam pytanko, skierowane do tych, którzy nie prowadzili staże, ale brali w nich udział.
W ilu stażach wzięliście udział, czy były to wyłącznie staże waszych organizacji, jak je oceniacie, pod różnymi względami itp, itd. Może uda się wyłonić wakacyjnrego przodownika pracy? 300% normy, czy kogoś takiego
  • 0

budo_silvio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 829 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Anglia

Napisano Ponad rok temu

Re: wakacyjny bilans

Wszystko co dobre musi sie skończyć i tak oto kończą się wakacje. Mam pytanko, skierowane do tych, którzy nie prowadzili staże, ale brali w nich udział.
W ilu stażach wzięliście udział, czy były to wyłącznie staże waszych organizacji, jak je oceniacie, pod różnymi względami itp, itd. Może uda się wyłonić wakacyjnrego przodownika pracy? 300% normy, czy kogoś takiego


Brałem udział w jednym stażu, wyłącznie mojej organizacji. Trenując, miałem wrażenie że już to wszystko znam, ale trenowałem z pełnym zaangażowaniem i radością.
Nie jeżdżę na staże innych organizacji, bo przekonałem się że inne szkoły, poza Ki Aikido, mają mi mało do zaoferowania.
Silvio
  • 0

budo_marilyn m
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wakacyjny bilans
A ja przeciwnie, oprócz ``swoich ``kilku staży zaliczyłem kolejny u konkurencji. ale widać nie jestem jeszcze na tak wysokim poziomie jak szanowny przedmówca, bo coś się byłem w stanie nauczyć i mile go wspominam. Poza tym widząc nmiej zaawansowane rozwiązania upewniłem się w słuszności swojego wyboru, doceniając pracę jaką włożyli w rozwój aikido moi nauczyciele. To też okazja do kontaktów interpersonalnych, odpoczynku od znanych pysków, utartych zabaw i pewnej konfrontacji, która bywa konstruktywna.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024