Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pierwszy kontakt :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

budo_mosquito
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy kontakt :)
Witam, właśnie założono mi sdi i to mój pierwszy post na tym forum.
Powiem więc krótko, że trenuje u monitora Cigano w Częstochowskiej sekcji Artes das Gerais.
Pierwszy raz usłyszałem o capo dwa lat temu. Przez całe wakacje szukałem jakiś info spędzając wiele godzin w cafejce internetowej i udało się .Była sekcja w moim mieście .Przez cały dzień chodziłem tak szczęsliwy ,że nie mogłem usiedzieć na miejscu.
I mój pierwszy kontakt: wchodzę na sale, ktoś gra na atabaque tak że aż przepona mi drży w klatce piersiowej ,a w oddali jakiś chłopak kopie parafuso ,a potem roda i ta transowa muzyka. Wpadłem po uszy i tkwie w tym do dziś.
:wink:
  • 0

budo_mysza
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy kontakt :)
Obejrzałam "Only the strong" gdy miałam moze 10 lat. Pomyslałam mniej wiecej cos takiego: "co za kretyni?! Co oni robią? Skaczą, bujają sie, co to?Feee..." i kto by pomyslał, ze pare lat pooźniej mooj brat wciagnie mnie w ten sport. Pokazał mi sciągniete z netu filmiki i poościł muzyczke, pomyslałam "kcem to trenować!" i trenuje. A mooj bart był taki napalony, a teraz sie leni ;P
  • 0

budo_werewolf
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy kontakt :)
a ja zaczolem bo kiedys widzialem roda na polach mokotowskich... potem byla przerwa a potem no potem sie zaczelo.... i musze obejrzec "Only the strong" :oops:
  • 0

budo_mrszalabab
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 190 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy kontakt :)

A potem poszliśmy większą grupą do PASZW i na tym się skończyła moja przygoda z capo...niestety

Mi tam nie przeszkadza łączenie PASZW z Capoeirą, żeby nie rzec, że pomaga 8) Polecam, bo capo to świetna sprawa! ;)
  • 0

budo_tomi
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice ADG

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy kontakt :)
Witam wszystkich! To moje poczatki na forum wiec wybaczcie ewentualne bledy :wink:
Moja "przygoda" z capoeira zaczela sie 3 miesiace temu pewnego pieknego poranka postanowilem, ze trzeba cos ze soba zrobic a nie obijac sie po domu. Wiec przysiadlem do komputerka i troche poszperalem po sieci. Okazalo sie, ze w mojej okolicy jest pare szkol capoeira (wtedy jeszcze nie wiedzialem, ze jest podzial na grupy i co to tak naprawde jest). Wybralem sie na trening nastepnego dnia z paroma kumplami, niestety tego dnia treningi juz sie nie odbywaly (zmieniony termin) :( . Ale sie nie zniechecilem i 4 dni pozniej znowu wybralismy sie na trening (w mniejszym skladzie), no i nareszcie!!!!!!! :) . Trenig byl po prostu super, chociaz potem przez trzy dni schody i wogole chodzenie to byla meczarnia :) no ale trudno warto bylo. No i tak ja zostalem a moi wspoltowazysze przestali chodzic :( .
A tak wogle to trenuje w grupie Artes Das Gerais.Bylem jeszcze na trenignach w innych grupach, ale to nie ta atmosfera :o .
AXE!!!
  • 0

budo_mrszalabab
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 190 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy kontakt :)
W której sekcji trenujesz?
  • 0

budo_tomi
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice ADG

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy kontakt :)
W Artes Das Gerais, u Lagarto.
  • 0

budo_mrszalabab
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 190 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy kontakt :)
A, to nie trenujesz ze mną 8)
Ja u Topetiego
  • 0

budo_szczuraq
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Koszalin

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy kontakt :)
Witam.
Ja zacząłem chodzić niedawno (na dwóch treningach byłem dopiero), ale pierwszy raz z capo spotkałem się gdy pojawił sie na automatach Tekken 3. Gówniarz wtedy byłem i breaka tańczyłem więc przypadło mi to do gustu, a jakieś parę lat temu zobaczyłem jak to wygląda na zywo, bo w Koszalinie pokaz był jak jedna z grup miała obóz w Mielnie (chyba w Mielnie). Szkoda, że dopiero teraz pojawiła się w Koszalnie, ale lepiej późno niż wcale.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024