Skocz do zawartości


Zdjęcie

co na poczatek ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

budo_mrhole
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

co na poczatek ?
ciekawi mnie czy mozna samemu zaczac trenowac capo... od pazdziernika bede we wroclawiu wiec moze sie zapisze do jakiegos klubu, ale to jeszcze poltora miesiaca. mozecie podac mi jakies cwiczenia ktore przygotuja mnie do treningu capo?? albo jakies podstawowe stania na rekach, etc...
na rekach stac (jeszcze) nie potrafie... i rozciagam sie codziennie od kilku tygodni. mzona nauczyc sie czegos z kaset video?
pozdro
  • 0

budo_$ero$lav
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 545 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:od 2000 nosiciel wirusa capo

Napisano Ponad rok temu

Re: co na poczatek ?
Ja polecam:
- rozciąganie wszystkiego
- ćwiczenie stania na rękach ( na początku przy ścianie )
- gwiazda ( i inne ćwiczenia gimnastyczne )

To absolutne podstawy. Naucz się na początek. Później chodzenie na rękach. Proste wykopy. Kasety Ci nie potrzebne do tego (załatwienie ich trochę by potrwało). 8)
  • 0

budo_dieselp
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 463 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siemianowice Śląskie
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: co na poczatek ?

ciekawi mnie czy mozna samemu zaczac trenowac capo... od pazdziernika bede we wroclawiu wiec moze sie zapisze do jakiegos klubu, ale to jeszcze poltora miesiaca. mozecie podac mi jakies cwiczenia ktore przygotuja mnie do treningu capo?? albo jakies podstawowe stania na rekach, etc...
na rekach stac (jeszcze) nie potrafie... i rozciagam sie codziennie od kilku tygodni. mzona nauczyc sie czegos z kaset video?
pozdro

hmmm... ciezko sie nauczyc techniki jesli wczesnie nic nie trenowales... konieczny jest nauczyciel, ktory by Cie korygowal... jednak jesli zamierzasz zaczac na powaznie za 1.5 miesiaca to teraz mozesz sie juz smialo przygotowywac - rozciaganie, trening silowy, brzyszki (b. wazne w capo)
no i jak juz napisal kolega... stanie na rekach i gwiazda... w 1.5 miecha lekko opanujesz te 2 pods floreiros
  • 0

budo_mr_root
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszafka

Napisano Ponad rok temu

Re: co na poczatek ?
Na naszej stronce [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] w dziale multimedia masz AVI'ki z przykladowymi technikami z capoeira. Pokazane z przodu i z boku tak wiec mozesz z nich sie dowiedziec jak i co przynajmniej jezeli chodzi o podstawy.
  • 0

budo_amigo
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co na poczatek ?
z filmów to raczej nie da się poprawnie podstaw nauczyć, najlepiej jest się uczyć pod okiem dobrego trenera, ale z filmików to możesz się nauczyć nazw poszczególnych technik (chociaż i tak wiele z nich w każdej grupie nosi inną nazwę :P )
pozdro
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: co na poczatek ?

Na naszej stronce [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] w dziale multimedia masz AVI'ki z przykladowymi technikami z capoeira. Pokazane z przodu i z boku tak wiec mozesz z nich sie dowiedziec jak i co przynajmniej jezeli chodzi o podstawy.


Jak je ściągnąć, a nie tylko oglądać?
  • 0

budo_dieselp
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 463 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siemianowice Śląskie
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: co na poczatek ?

Jak je ściągnąć, a nie tylko oglądać?

ja czekam az sie cale zaladuja, a potem Plik/Zapisz jako :lol:
  • 0

budo_kozi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KIELCE

Napisano Ponad rok temu

Re: co na poczatek ?
witam fszystkich ;) ja proponuje rozciaganie codzienne wszystkiego, biegi na zlapanie kondycji i podstawowa gimnastyke czyli wlasnie stanie na rekach, glowie, mostek itp. Bedzie Ci o wiele latwiej wykonywac roznego rodzaju techniki, np. ja po breakdance moge zrobic latwiej niektore rzeczy, ale ginga to moja zmora do tej pory :)
  • 0

budo_radosna
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wejherowo

Napisano Ponad rok temu

Re: co na poczatek ?
trzeba ogólnie rozciagnac wszystkie partie ciala. capo zawiera wiele elementow akrobatyki, wiec fajnie byc rozciagnietym i gietkim - przydaje sie w grze:)
  • 0

budo_mafox_
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 746 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co na poczatek ?
Jak je ściągnąć, a nie tylko oglądać?[/quote]

wystarczy uzywac DAPa (download accelerator plus)
przy okazji...baaardzo przyspiesza sciaganie i jest dobry downlad menedzerem
  • 0

budo_kozi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KIELCE

Napisano Ponad rok temu

Re: co na poczatek ?
Mafox_ ale zes do tematu to przypasowal hehehe :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024