Skocz do zawartości


Zdjęcie

neck knife


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

budo_slaw
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 437 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: neck knife
tandetny ? zytel ? dla mnie raczej ok. nóż trzyma dobrze, mozna ja przytroczyc na kilka sposobow, clip tez da sie przestawic gora - dol, nie jest to moze high-tech, ale i tak nie znajduje w niej nic tandetnego, osobiscie skonstruowal bym ja troche inaczej = bardziej delikatnie, zaprojektowano ja poprostu w sposob uniwersalny tzn. do noszenia w wielu miejscach a co za tym idzie nie jest doskonala w zadnym z nich ale tak niestety musi byc z rzeczami uniwersalnymi :)
  • 0

budo_obizon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 172 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: neck knife
W ramach treningu wkleilem obrazek ArcLitea:

Dołączona grafika
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: neck knife
Ale panowie, spójrzcie na te wszystkie pochwy tych necków: ONE SĄ ZA GRUBE! ZA DUŻE! Tak to jest jak ktoś chce, żeby coś było do wszystkiego, wtedy robi się do niczego. I na pasek, i na szyję. Bez sensu. A w Emerson La Griffe pochwa jest mała, cienka, dostosowana tylko do noczenia na szyję, pod tyn kątem wykonana...
  • 0

budo_piterm
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3170 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kto to wie...

Napisano Ponad rok temu

Re: neck knife

plain, jakos nie lubie zabkowanych, latwiej ostrzyc i bardziej uniwersalne,
(...)
tyle tylko ze z ostrzem gladkim nalezy caly czas dbac zeby byl nalezycie ostry inaczej staje sie bezwartosciowy, natomiast troche tepe zabki nadal tna = to fakt :)


No i w czym problem? Neck... najlepiej ostrze gładkie z jednej (użytkowe, a więc wypukłe), wklęsłe i ząbkowane do lin i pasów z drugiej, szkieletowa, lekka rękojeść, pochewka "neck" ale z ewentualną opcją TechLock jak do paska czy plecaka chcesz dopiąć no i stal 154CM. I co z tego wychodzi? MOD Scorpion jak w mordę strzelił... tyle, że sam MOD krzyczy za niego prawie $90.

Poczytać o nim można tu: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]|1&cart_id=6341161.20530

a poniżej fotka porównawcza z LaGriffe.

Dołączona grafika
  • 0

budo_narcyz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: neck knife
Kurde, nie lubie Cie Piter! :) Po cholere pokazujesz mi tkaie fajne noże?! Przez Ciebie zbankrutuję :) To nici z latarki, wydam 100$ na nóż :evil:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024