Skocz do zawartości


Zdjęcie

Perły z Lamusa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

budo_ukasz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:miasto świętej wieży ...

Napisano Ponad rok temu

Perły z Lamusa
Nareszcie jakaś konkretna aktualizacja na stronie PZTKD ([link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]).
Filmoteka Taekwondo jest uzupełniona o nowy dział PERŁY Z LAMUSA. Można tam znaleźć 2 filmy w DivX z VIII Mistrzostw Europy seniorów. Na filmach znajduje się zapis co ciekawszych walk naszych reprezentantów, komentowanych na gorąco przez Tadeusza Łobodę oraz Jerzego Jeduta. Oba filmy mają po ... 8O 340 MB !! Prawdziwe perełki...

Pozdrówka.
  • 0

budo_lola
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Perły z Lamusa

Nareszcie jakaś konkretna aktualizacja na stronie PZTKD ([link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]).
Filmoteka Taekwondo jest uzupełniona o nowy dział PERŁY Z LAMUSA. Można tam znaleźć 2 filmy w DivX z VIII Mistrzostw Europy seniorów. Na filmach znajduje się zapis co ciekawszych walk naszych reprezentantów, komentowanych na gorąco przez Tadeusza Łobodę oraz Jerzego Jeduta. Oba filmy mają po ... 8O 340 MB !! Prawdziwe perełki...

Pozdrówka.


Ciekawi mnie Ukaszu jakie Taekwondo trenujesz...Jestem tutaj nowa i nie miestety nie wiem:( :( :( Pozdrawiam!!!!
  • 0

budo_ukasz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:miasto świętej wieży ...

Napisano Ponad rok temu

Re: Perły z Lamusa
Trenuję tkd ITF.
  • 0

budo_ukasz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:miasto świętej wieży ...

Napisano Ponad rok temu

Re: Perły z Lamusa
Ciekawi mnie Lolo jakie Taekwondo trenujesz...Jestem tutaj stary i nie niestety nie wiem:( :) :)

Moro, Choong sory za zmiany tematu, ale nie mogłem sie powstrzymać :)

Pozdrówka.
  • 0

budo_lola
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Perły z Lamusa
Witam Ukaszu!!!Sorki, że tak mieszam na tej stronie ale co ja mogę poradzić na to, że nic o Was nie wiem:( Ja trenuję WTF i szczerze przyznam, że nie miałam nigdy do czynienia z ITF. Gdybyś kiedyś słyszał o jakichś zawodach, daj znać-przyjdę popatrzeć:)
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Perły z Lamusa
no dobra, wyjatkowo przymykam oko... ale tylko po to zeby wam powiedziec ze choong wpadl na swietny moimz daniem pomysl, zeby kazdy uzytkownik tego podforum napisal pare slow o sobie i zostanie to zamieszczone w oddzielnym temacie, bedzie zawsze u gory i bedzie fajnie :)
ale wszelkie komentarze wypisujcie w temacie "propozycja" choonga.
  • 0

budo_ukasz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:miasto świętej wieży ...

Napisano Ponad rok temu

Re: Perły z Lamusa

Ja trenuję WTF i szczerze przyznam, że nie miałam nigdy do czynienia z ITF. Gdybyś kiedyś słyszał o jakichś zawodach, daj znać-przyjdę popatrzeć:)


Zapraszam w takim razie na Mistrzostwa Świata seniorów w TKD ITF które odbędą się w Warszawie 12 - 15 Lipca 2003roku :)

Pozdrówka.
  • 0

budo_ukasz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:miasto świętej wieży ...

Napisano Ponad rok temu

Re: Perły z Lamusa
Na stronie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] w dziale "Perły z lamusa" dostępne są nowe filmy. Towarzyski mecz Polska - Korea, oraz pokazy w wykonaniu koreańców z 1988 roku.. Mecz zajmuje ok 650 MB, a pokazy 270 MB. Polecam bo już kiedyś to widziałem.

Pozdrówka.
  • 0

budo_hachi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 202 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:StargardCity

Napisano Ponad rok temu

Re: Perły z Lamusa
Zapraszam w takim razie na Mistrzostwa Świata seniorów w TKD ITF które odbędą się w Warszawie 12 - 15 Lipca 2003roku :)


Az sie nie moge doczekac mam tylko nadzieje ze pojade -_-'
  • 0

budo_greed
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1188 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Perły z Lamusa
Hachi , z pewnoscia bedziemy :) :)
  • 0

budo_hachi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 202 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:StargardCity

Napisano Ponad rok temu

Re: Perły z Lamusa
Fajniew w koncu was poznam juz czesc was widzialam na zdjeciach przynajmniej tych co byli tera na obozie z Kiri-Ania :roll:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024