Skocz do zawartości


Zdjęcie

jakie GI do BJJ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

budo_brat pit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 992 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stolyca i okolyca

Napisano Ponad rok temu

jakie GI do BJJ?
Pohfalony!

Czy Gi do BJJ rozni sie jakos od tego do JUDO? Mozecie polecic jakies firmy, marki, cos co nie wypierze totalnie kieszeni a fajnie sie w tym bedzie kulac. :?:

Z gory dzieki za info!


Brat Pit
  • 0

budo_grimper
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 417 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: jakie GI do BJJ?
W Polsce wszyscy prawie używają judogi. Bo tanie i dobre.
Gi do BJJ ma trochę inny krój - ciaśniejszy i inną cenę :?
Najlepsze: BadBoy, Atama, Krugans, Rickson/Mizuno, Gracie Brothers, Red Nose, .....
Ceny od 100 $ do 200$. Wszystkie są w interecie.
  • 0

budo_dzynio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 188 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:RYBNIK

Napisano Ponad rok temu

Re: jakie GI do BJJ?

Pohfalony!

Czy Gi do BJJ rozni sie jakos od tego do JUDO? Mozecie polecic jakies firmy, marki, cos co nie wypierze totalnie kieszeni a fajnie sie w tym bedzie kulac. :?:

Z gory dzieki za info!


Brat Pit


Ja mam Serwacha , i chwale sobie ,wytrzymale ,solidnie zrobione i dobrze wyglada :lol:
  • 0

budo_brat pit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 992 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stolyca i okolyca

Napisano Ponad rok temu

Re: jakie GI do BJJ?
Dzieki za info :-)

Hej Dzynio!

Jak z kurczliwoscia serwacha? Jak mam np rozmiar 176 to powinienem kupic 182? Nie skurczy sie po praniu :?: :?: :?:

Pozdro :-)

Brat Pit
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: jakie GI do BJJ?
Jest tak jak powiedzial Grimper.
Gi do Bjj rozni sie krojem. Do treningow zdecydowana wiekrzosc osob uzywa plecionek. Gi do Bjj sa trudno dostepne ( w sumie tylko przez siec), drogie, to takze jest plecionka. Atrakcyjniejszy dla oka wyglad, inny kroj. Czy to sa wystarczajace powody aby wydawac wiekrze pieniadze ?
Jak masz pieniadze, nie masz co z nimi zrobic, chcesz zaszpanowac ze masz brazylijskie kimono, Prosze bardzo. To Twoje pieniadze.
Jak dla mnie gi do judo maja bardzo dobry stosunek cena/jakosc w porownaniu do tych ktore sa przeznaczone do bjj ( glownie robione w brazyli ).
Moge powiedziec, od siebie, tylko tyle ze na trenig biore zawsze gi firmy Serwach. Sa tanie, bardzo dobre. Jest "miekka" przez co przyjemnie jest ja nosic. Ogulnie naprawde nie zaluje ze kupilem gi firmy Serwach.
  • 0

budo_10kan
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: jakie GI do BJJ?
Moje gi od Serwacha trochę się w praniu skurczyło, ale do właściwego rozmiaru (nowe było większe niż stało napisane na metce). Więc kup rozmiar odpowiedni do wzrostu i po praniu będzie dobre.

Marcin
  • 0

budo_grimper
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 417 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: jakie GI do BJJ?
No ale z drugiej strony jak kupować w Polsce markowe i dobre gi (Mizuno, Adidas ...) to też 700 zł nie twoje.
Ostatnio promocję miała Atama (gi Royce'a) cena za ok 100 $ czyli 400 zł.
  • 0

budo_brat pit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 992 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stolyca i okolyca

Napisano Ponad rok temu

Re: jakie GI do BJJ?
Bylem na stronie serwacha.

Jakie jest waszym zdaniem lepsze do treningu: champion czy standard? I co jak sie bedzie kurczyc? :? Nie chcialbym wydac tych 200 (standard) albo nawet 300( champion)zl i obudzic sie ze zlym rozmiarem po praniu... :X

Dziekuje za kazda rade!

swojej siostry Brat Pit
  • 0

budo_10kan
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: jakie GI do BJJ?
Ja kupiłem standard - jest całkiem fajne, choć dość sztywne i ciężkie. Super się w nim kula po macie.

Jak wcześniej pisałem - kupiłem rozmiar 176 (tyle mam wzrostu). Przed praniem było przydługie. Teraz jest w sam raz.

Marcin
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: jakie GI do BJJ?
Wlasnie,
Odnosnie rozmiaru. Mam 176 cm, na taki wzrost kupilem Gi. I jak dotad mam silne wrazenie ze jest ona ciut na mnie za duza. Inna sprawa ze moze to ja jestem za maly ? ;)
Tak wiec nie ma co sie bac o to ze sie skurczy po praniu gdyz i tak jest to wziete pod uwage przez producenta i Gi sa standardowo wiekrze aby po praniu i skurczeniu sie pasowaly nadal.
  • 0

budo_brat pit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 992 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stolyca i okolyca

Napisano Ponad rok temu

Re: jakie GI do BJJ?
Uh, dzieki chlopaki! Watpliwosci co do firmy i rozmiaru rozwiane :-)

Mysle, ze kupie standart ale spodnie od championa - niewiele drozej a chiba beda mocniejsze. :?

Jak myslicie, dobry pomysl? :?

niezakonny Brat Pit
  • 0

budo_aviator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków, jednak Kraków :)

Napisano Ponad rok temu

Re: jakie GI do BJJ?
Prosze o linka do stronki sewacha bo nie moglem znalezc w necie. Jak to sprzeczne z regulaminem to na priva prosze.
Pozdrawiam, Aviator
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: jakie GI do BJJ?
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_mort
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1215 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: jakie GI do BJJ?
mam pytanie, czy Gi kadet jest dużo gorsze od standard? czy nadaje się do bjj? , nie chciałbym przepłacić jeśli różnica nie jest duża; osoba która ma to nosić ma 174 wzrostu - wybrać rozmiar 176 czy 170?
  • 0

budo_seiken
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jakie GI do BJJ?
JA wiem ze $$$ , w Polsce ma inny wymiar ,ale
Moje to na treningi Gameness , gruby "colar" ( kolnierzyk ?) , oszczedza moja szyje , ogolnie chyba najgrubsze gi jakie widzialem , nie do zdracia( co jest wazne przy mojej wadze)
Walki to ATAMA , duzo ciensze od wyzej wymienionnego, nie klei sie jak namoknie , cienszy colar ,wiec gorszy uchwyt dla przeciwnika , spodnie jakos tak skrojone ze sie nie ciagna , nawet jak powinny.
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: jakie GI do BJJ?
Ja jestem w posiadaniu championki, spodni i gi. Nie narzekam, zwłaszcza ta wyściółka w środku chroni moje plecy przed obtarciami...
  • 0

budo_brat pit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 992 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stolyca i okolyca

Napisano Ponad rok temu

Re: jakie GI do BJJ?
Dzieki Fiodor :-)

Zobacze jak bedzie u mnie z kasa i wtedy sie zdecyduje.

Brat Pit
  • 0

budo_mangha
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 241 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: jakie GI do BJJ?
Ja również mam Serwacha (Standard, 170 cm) i jestem bardzo zadowolona. Mam jednak parę uwag:
- bardzo szerokie spodnie - jakbym była 3 razy grubsza, to i tak bym w nie weszła, mozna oczywiście je ściągnąć (w pasie, a nie zdjąć :wink: ) i będzie OK, ale mimo to uważam, że fabrycznie powinny być sporo węższe w swojej gónej części;
- góra rzeczywiście duża, a sam typ plecionki podoba mi się tak sobie.
Mimo tych kwestii w mundurku ćwiczy się bardzo dobrze i dlatego każdemu polecam. Po praniu kurczą się minimalnie, trudno to zauważyć.
  • 0

budo_silvio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 829 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Anglia

Napisano Ponad rok temu

Re: jakie GI do BJJ?

Pohfalony!

Czy Gi do BJJ rozni sie jakos od tego do JUDO? Mozecie polecic jakies firmy, marki, cos co nie wypierze totalnie kieszeni a fajnie sie w tym bedzie kulac. :?:

Z gory dzieki za info!


Brat Pit


Jeśli masz kasę to kup sobie niebieska judoge. Nie znam zbyt wielu firm, ale wiem ze np. Serwach takie robi. Na pewno musi byc PLECIONKA!
Jesli nie masz za duzo kasy, to w sieci sklepow sportowych Decathlona sa pakistanskie judogi- plecionki. Biale. Po 100 zl. Tanszych nigdzie nie widzialem.
Aha i ważna sprawa - kupuj o kilka numerów mniejsze. NIby się mają skurczyć w praniu, ale w walce rękawy do łokci a nogawki do pół łydki mniej przeszkadzają. W to legendarne "kurczenie" to ja nie wierzę. NIe aż tak.
Silvio
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024