Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kudo


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
136 odpowiedzi w tym temacie

budo_zdanboy
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 54 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:FMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Kudo
A jak to w sumie jest z tym Daidojuku/Kudo w Warszawie? Bo są informacje o sekcji itd ale żadnych bliższych namiarów niet. Mógłby ktoś dać jakiś namiar gdzie uderzać w tej sprawie? Telefon, adres, cokolwiek. :wink:
  • 0

budo_gilder
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Kudo
Na polskiej stronie Kudo ([link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] lub [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ) w zakładce KUDO POLSKA można już kliknąć na warszawską sekcję i przerzuci cię na ich stronę. Tam powinieneś znaleźć interesujące się informacje. Jest tam również kontakt. :D Pozdrawiam
  • 0

budo_zdanboy
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 54 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:FMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Kudo
Wielkie dzięki! Wysłałem tam maila po pewne dodatkowe informacje które są dość istotne dla mnie. Tylko dlaczego tak daleko od Centrum Warszawy cholera :wink:
  • 0

budo_gilder
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Kudo
No niestety na odległość nic już nie mogę poradzić :D
Ale wy tam w Warszawie to w sumie macie bardzo dobrą komunikację :) Przynajmniej w porównaniu z naszą :)
  • 0

budo_zdanboy
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 54 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:FMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Kudo
Ale wiesz jak to jest. Studia, kobieta, praca no i jeszcze na treningi trzeba dojeżdżać. Jedyne czego nie znalazłem na stronie to koszt treningów a to dość istotne w sumie. :wink: Ale Daidojuku zawsze mnie interesowało, więc trzeba się zmobilizować.
  • 0

budo_bse
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:podkarpackie

Napisano Ponad rok temu

Re: Kudo
Seminarium 18.10.minęło i cisza.Czy któryś z uczestników mógłby coś o nim napisać?
Jak duże było zainteresowanie, jaki był program?.Mam ochotę wybrać się na seminarium 08.11. ale na razie leczę kontuzję dłoni i nie wiem czy wyjazd wypali.
  • 0

budo_kudo poland
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kudo
Na seminarium byli głównie "stójkowcy"dlatego ćwiczyliśmy głównie parter. Główne tematy to techniki kończące: balacha, trójkąt, kimura oraz techniki uderzeniowe w parterze (ręczne i kopnięcia). Zapraszamy na seminaria w listopadzie - grafik na stronie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_kyoku
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 312 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Neumarkt

Napisano Ponad rok temu

Re: Kudo
Czy wiadomo coś o utworzeniu sekcji KUDO we Wrocławiu :?: W bliższej lub dalszej przyszłości... :wink:
  • 0

budo_kudo poland
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kudo
Na dzisiejszy dzień z Wrocławia jeszcze nie mamy chętnych.
  • 0

budo_pyza
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kudo
Do Zandboya i innych zainteresowanych:
Koszt treningów w Kudo Warszawa - 80zł za 2 razy w tygodniu
100zł za 3 razy (dodatkowo w soboty glownie sparingi)
Od centrum jest całkiem niezły dojazd (przystanek Bemowo Ratusz)
a kiedyś będzie nawet metro :lol:
Seminarium 22, 23 listopada też będzie miało miejsce w tej okolicy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_kudo poland
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kudo
Zapraszamy do oglądania nowego filmu: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_death-wish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2867 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Kudo
Związku z ze zmianą nazwy Daidojuku na Kudo pozwoliłem sobie zmienić tytuł wątku na właściwy, ale jeśli to zły pomysł proszę o uwagi na priva.
  • 0

budo_słabiutki
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 172 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kudo
Witam
Mam prośbę do osób związanych z Kudo w Polsce.
W tym temacie można by umieszczać wszelkie aktualności odnośnie Kudo w naszym kraju podobnie jak jest w temacie o Ashihara Karate. Można by tez zamieścić informacje o klubach Daidojuku i systematycznie uzupełniać listę o nowe kluby.
Na oficjalnej stronie jest tylko informacja o klubach w Lublinie , Częstochowie, Grudziądzu i Warszawie , a może powstały już jakieś nowe kluby w innych miastach?
Co do zmiany nazwy tematu z Daidojuku na Kudo to z tego co wiem DaidoJuku Karate zmieniło nazwę na DaidoJuku Kudo porostu zmieniło nazwę z Karate Na Kudo wiec nazwa tematu mogła zostać :D
Pozdrawiam:D
  • 0

budo_zdanboy
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 54 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:FMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Kudo
Po pierwsze - przepraszam za wykopywanie dość starego tematu ale w sumie to chyba najbliższy temu o co chcę zapytać.

Otóż - czy sekcja Kudo/Daido Juku w Warszawie jeszcze funkcjonuje? Po wyprostowaniu sytuacji na uczelni stwierdziłem, że nadszedł czas zabrać dupę w troki na trening a, że Kudo zawsze mnie interesowało to postanowiłem udać się do sekcji w Warszawie.

Próbowałem się kontaktować mailowo z sekcją ale niestety wszystkie maile "wracają" do mnie niedostarczone. Ktoś wie co się tam dzieje i czy treningi odbywają się normalnie?
  • 0

budo_hiroki
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: Kudo
Telefony do trenerów:
Marek: 0-793 773 063
Michał: 0-693 142 800

E-mail:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_pabblo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TG

Napisano Ponad rok temu

Re: Kudo
Witam
znalazłem w miarę nowy filmik z zawodów Daido Juku Kudo w których brała udział Polska reprezentacja filmik bardzo fajny muzyczka też całkiem całkiem :D



Pozdrawiam :D
  • 0

budo_kudoka
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kudo
We wrześniu będzie możliwość zapoznania się z naszymi metodami treningowymi na otwartym seminarium szkoleniowym w Łebie.
Termin 25-27.09.09. Koszt 500zł/osoba. Chętnych proszę o kontakt na adres [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_słabiutki
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 172 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kudo
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
na stronie Kudo Daido juku Polska jest informacja o Mistrzostwach Świata w Japonii
moze napisze ktos relacje z tej imprezy jak posżło Polskiej reprezentacji ?
mozna by wklejic jakies żdjecia , linki do filmów
tak z innej beczki jaka jest hierarhia stopni szkoleniowych i mistrzowskich w Daido juku ?
jak wygladaja egzaminy ?
w Polsce sa juz jakieś czarne pasy Kudo poza reprezentantem tego stylu na Polske ?
Pozdrawiam :)
  • 0

budo_bse
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:podkarpackie

Napisano Ponad rok temu

Re: Kudo
Na rosyjskiej stronie są już wyniki tych mistrzostw.Jak dla mnie bez niespodzianek-całe złoto dla Rosjan.
  • 0

budo_gilder
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Kudo
Witam
Ciężko jakoś w skrócie opisać te zawody. Były one na bardzo wysokim poziomie. Z całego świata zjechali się świetnie przygotowani zawodnicy.
Nasi walczyli bardzo dzielnie. Do ćwierć finałów co prawda nie doszli, trudno jednak na tej podstawie ocenić cały występ, bo stawali do walki naprawdę z najlepszymi. :)
Najbardziej się liczy zdobyte doświadczenie, a zdobyliśmy go tam baaardzo dużo. Tym bardziej, że były to nasze pierwsze Mistrzostwa Świata.

Teraz szukamy możliwości, żeby zainteresować retransmisją jakąś telewizję, bo zawody były bardzo widowiskowe i naprawdę warto było by je obejrzeć. Very Happy Było mnóstwo świetnych walk. Tak że jeśli ktoś ma jakieś kontakty lub mógłby pomóc/doradzić bylibyśmy wdzięczni ..... :D

Jeśli chodzi o pasy, to czarny jest tylko jeden. Po prostu nie ma u nas pędu za pasami.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024