Skocz do zawartości


Zdjęcie

BJJ-POMOCY!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

budo_geese
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lomza

Napisano Ponad rok temu

BJJ-POMOCY!!!
Mam pewien problem ktory strasznie mnie wkurwia-jestem napalony na treningi BJJ jak szczerbaty na suchary ale niestety w moim miescie(czyt.ZADUPIU) nie ma i jestem pewien ze nie bedzie w najblizszym dziesiecioleciu sekcji:-(( Poki co trenuje AIKIDO ale mam do szanownych uczestnikow tego forum pewna prosbe-CZY MOGLIBYSCIE POLECIC MI JAKIES MATERIALY SZKOLENIOWE DO NAUKI BJJ? Chodzi mi o jakies ksiazki kastety itp.I jeszcze jedno-czy uwazacie ze jest jakas szansa na zapoznanie sie z jakimikolwiek podstawami BJJ za pomoca samotnej nauki bez udzialu profesjonalnego trenera?
Pozdrawiam
  • 0

budo_dilsvern
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ-POMOCY!!!
Nie wiem bo nie próbowałem ale podobno na podstawy jest bardzo dobre.
  • 0

budo_radziawa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 202 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Chełm/Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ-POMOCY!!!
Są kasety Gracie Basics (można je było kupić na stronie czrnego pasa, ale aktualnie ta strona nie dziła) i jest już podobno książka po angielsku oczywiście, której nalezy szukać na AmazonieKropkaKom.
:wink:
Podstawy na pewno można zgłębić bez trenera, ale samemu to będzie problem, bo do ćwiczenia SW trzeba przynajmniej dwóch. :)
  • 0

budo_nycgrappler
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ-POMOCY!!!
Samemu nie nauczysz sie za duzo. Potrzebujesz partnera. Musisz duzo walczyc. Nawet jesli znasz ruchy, musisz duzo sie taczac po macie z partnerem (przeciwnikiem). Najlepiej kup albo pozycz od kogos kasety instrukcyjne. Ja polecam Mario Sperry. Naprawde nie bedziesz zalowal. jego kasety tu w Stanach ciesza sie najwiekszo popularnoscio. Ale pamietaj abys duzo "taczal" sie po macie.
Peace.
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ-POMOCY!!!
W sieci gdzieś są do zamówienia cd z technikami bjj. Poszukaj w linkach. Zawsze to coś.
Koleś od nas z sekcji dojeżdża 2 razy w tygodniu 45 km :)
  • 0

budo_vojtex
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ-POMOCY!!!

W sieci gdzieś są do zamówienia cd z technikami bjj. Poszukaj w linkach. Zawsze to coś.
Koleś od nas z sekcji dojeżdża 2 razy w tygodniu 45 km :)


ja dojezdzalem 3x w tygodniu czasem czesciej i tez kolo 45km w jedna i 45 w druga wiec powiedz mu ze wcale taki kozak nie jest:P
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ-POMOCY!!!
Kozak? co ty gadasz , skąd ci to przyszło do głowy? Myślisz że on sie uważa za kozaka dlatego że dojeżdza? :)
  • 0

budo_lin chi
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:valhalla

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ-POMOCY!!!

Mam pewien problem ktory strasznie mnie wkurwia-jestem napalony na treningi BJJ jak szczerbaty na suchary ale niestety w moim miescie(czyt.ZADUPIU) nie ma i jestem pewien ze nie bedzie w najblizszym dziesiecioleciu sekcji:-(( Poki co trenuje AIKIDO ale mam do szanownych uczestnikow tego forum pewna prosbe-CZY MOGLIBYSCIE POLECIC MI JAKIES MATERIALY SZKOLENIOWE DO NAUKI BJJ? Chodzi mi o jakies ksiazki kastety itp.I jeszcze jedno-czy uwazacie ze jest jakas szansa na zapoznanie sie z jakimikolwiek podstawami BJJ za pomoca samotnej nauki bez udzialu profesjonalnego trenera?
Pozdrawiam


da sie uczyc z kaset.. polecam roriona i royce'a 'gracie jiu-jitsu basics, intermediate & advanced'.. slyszalem jednak ze jeszcze lepsze od tego sa szkoleniowki mario sperry.. mozna cwiczyc samemu z kaset ale trzeba miec jakies doswiadczenie w chwytach zeby latwiej lapac techniki bjj, np zapasy lub judo.. kontakt z jakas sekcja bjj tez by sie jednak przydal - mnie tego wlasnie brakuje bo jestem w ciaglych rozjazdach miedzy dwoma miastami i nie mam jak cwiczyc.. a techniki bjj traktuje jako swietne uzupelnienie do mojego muay thai.. na ulice bjj sie niezbyt nadaje chociaz w sytuacji jeden na jeden moze bardzo pomoc.. i w ogole warto sie znac na groundfighting gdyz wschodnie sztuki walki sa bardzo ubogie pod tym wzgledem.. zatem kupuj kasety i probuj :-)
i musisz miec z kim cwiczyc te techniki poniewaz samemu sie nie da :-)
  • 0

budo_geese
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lomza

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ-POMOCY!!!
Lin Chi a moze ty bys mial cos na temat Muay Thai? Chetnie bym od Ciebie odkupil jakies kasety albo ksiazki bo uwazam Muay Thai za fascunujaca sztuke walki ale rowniez nie mam jak jej cwiczyc:(
Pozdro
  • 0

budo_dilsvern
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ-POMOCY!!!

musisz duzo sie taczac po macie z partnerem (przeciwnikiem).

NYCgrappler po co ten nawias czyżbyś miał coś innego na myśli????? :) :D :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024