Skocz do zawartości


Zdjęcie

Royce vs Sakuraba


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

budo_czaro
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Royce vs Sakuraba

Np walka Royca z Saku - rzucony ręcznik, co o niej myślicie?


na filmiku z tej walki jest fragment jak Saku jest w gilotynie i klepie, nie wiem dlaczego sędzia nie zakończył walki?
pozdr dla all
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Royce vs Sakuraba

na filmiku z tej walki jest fragment jak Saku jest w gilotynie i klepie, nie wiem dlaczego sędzia nie zakończył walki?
pozdr dla all

Mnie się wydaje że to była zabawa, Saku znany jest z takich "zabaw" :D np wyciąganie kimona, uśmieszki do kamery, dziwne pozy, i tak dalej...
Lubię go jako fajtera bo potrafi wyluzować w ringu.
  • 0

budo_czaro
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Royce vs Sakuraba


na filmiku z tej walki jest fragment jak Saku jest w gilotynie i klepie, nie wiem dlaczego sędzia nie zakończył walki?
pozdr dla all

Mnie się wydaje że to była zabawa, Saku znany jest z takich "zabaw" :D np wyciąganie kimona, uśmieszki do kamery, dziwne pozy, i tak dalej...
Lubię go jako fajtera bo potrafi wyluzować w ringu.


może lubi się wyluzować na ringu ale to chyba byłaby dość ryzykowna zabawa. przupuśćmy, że sędzia widzi to klepanie i bierze to na poważnie to wtedy Saku przegrywa przez swoje głupie żarty?
pozdra dla all
  • 0

budo_lukasz22
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Royce vs Sakuraba
Moim zdaniem ta walka była beznadziejna!!! Spodziewałem się czegoś o wiele lepszego. Trenuje Bjj, ale to co robił Royce wyglądało żałośnie. Heh, wyglądał jak rak:)) Próbowałem sobie to tłumaczyć (np. tym że dostał silnego kopa w twarz, ale przecież dostał go już na ziemi)... na różne sposoby,ale wniosek jest jeden. ŻADNA WALKA NIE POWINNA TAK WYGLĄDAĆ!!! Uważam, że to było poniżające. O wiele gorsze niż przegrana....

Pozostaje jeszcze kwestia ręcznika. Gracie są ponoć znani z tego że przetrzymują duszenia itd. W filmie "choke" ktoś mówi że Ricson nie popuści, że będzie walczyl do końca i nigdy się nie podda. Może Royce też by nie odklepał.... Ale co tam "choke", filmik z walki Wallidem potwierdza tylko moje przypuszczenia - nieodklepałby!!

Ale fakt faktem że dzwignia nie była założona prawidłowo!!! Jeżeli Sakuraba nie był by silniejszy nie udało by mu się to. Powinien np przełożyć nogę.... Ale nie wiem.... Kto ma racje wie tylko Royce, który sam czuł czy to był koniec czy nie :)

! Klepanie widzialem.... i nie wiem co za debil by klepał dla zabawy! A Sakuraba rzeczywiście ma niezła jazdę w ringu. Ta jego pewność siebie chyba przestraszyła Royce'a... Gra psychologiczna papieros Też się trzeba będzie tego pouczyć przed zawodami :)
  • 0

budo_choong
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 741 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubin

Napisano Ponad rok temu

Re: Royce vs Sakuraba
Nie wiadomo nic o walce rewanzowej Royca z Sakurabą ?
pozdrowienia
  • 0

budo_boidae
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Royce vs Sakuraba
gdzieś wyczytałem (nie pamiętam gdzie) że sędzia tego klepania poprostu nie widział
  • 0

budo_sventevith
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Royce vs Sakuraba
A mnie sie wydaje ze gdyby walczyli w czystym VT to royce mial by wieksze szanse. :evil:
  • 0

budo_boidae
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Royce vs Sakuraba
może by inaczej było gdyby bez kimona walczył i Renzo też tak mówił.Ale ogólnie to Sakuraba walczł raczej na przetrzymanie-defensywnie, a Royce cały czas atakował czego nie widać na filmie z sherdoga ale tak było
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024