Skocz do zawartości


Zdjęcie

Noze na sprzedaz


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

budo_popey
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pisz/Gdansk

Napisano Ponad rok temu

Noze na sprzedaz
Jup

Mam dwie sprawy ;-]
Pierwsza - Seikenie drogi , jak wygladaja prace nad rozwojem leksykonu noza?
Druga - mam strone [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
I tam sa noze na sprzedaz
zczegolnie podoba mi sie CS-13D Tai Pan 13" oraz CS-14RI Special Projects Combat Military Classic a takze CS-14BBC Black Bear Classic.
Co o nich sadzicie?
Jakie noze z tej strony polecilbys Seikenie?
  • 0

budo_seiken
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Noze na sprzedaz

jak wygladaja prace nad rozwojem leksykonu noza?


nie najlepiej , male perturbacje rodzinne i kumulacja problemow w pracy powoduja ze nie bardzo mam jak wlozyc na forum , 2 prawie skonczone artykuly, pozatym dostalem kilka linkow w jezyku polskim , z juz gotowymi rzeczami, ze troche mnie to przystopowalo.

Jezeli chodzi o noze , w linku wyzej wymienionym , to przede wszystkim ,Wojtek czyli osoba stojaca za tym , nie tylko jest facetem ktoremu mozna zaufac , ale jednoczesnie jest swietnym fachowcem praktykiem od noza , polecam kontakt.
Noze ktore tobie sie spodobaly , to klasyka , ale kosztowna i zalezy czego szukasz ?
  • 0

budo_popey
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pisz/Gdansk

Napisano Ponad rok temu

Re: Noze na sprzedaz
Jup

Seikenie , wlasnie o to chodzi ze nie wiem czego szukam :) dlatego zwracam sie do doswiadczinych ludzi z prosba o pomoc - potrzebny mi noz na ulice. Po prostu - a ze nie znam sie , wiec dlatego moje pytanie o leksykon , abym mniej wiecej zobaczyl co wybrac...
Zdecydowalem sie raczej troszke wiecej zaplacic, lecz miec jakis nozyk trwaly , z dobrej stali , no i odpowiedni do noszenia i machania. czyli wszystko to co najlepsze - a jezeli bylby jeszcze tani :D :D :D
Tia... Pozdro.
  • 0

budo_seiken
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Noze na sprzedaz
Plecam kilka tanich nozy :
ze skladanych Crawford / KAsper z CRKT i Worden Timberline.
Ze stalych Polkowski/Kasper Companion z CRKT oraz Zambezi projektu Lightfoota z Timberline.
Wszystkie wymienine wyzej nozyki to fabryczne produkcje , modeli kosztujacych 400 - 500 $ ( poza Wordenem , ale facet jest Arnis master)) , projektowane przez najlepszych knifemakerow , specjalizujacych sie w typowych fighterach , uznawanych za najlepsze na swiecie.
Tak ze za 50 -100 $ mozna miec swietny noz , o przyzwoitej jakosci , w przypadku nozy stalych ze swietna wielopozycyjna pochwa z kydexu.
  • 0

budo_k.o.
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Noze na sprzedaz
Podlacze sie pod ten temat, by zadac pytnie Seikenowi i innym nozownikom:
Jaki noz z typu "noz przetrwania" uznaje za najlepszy i jak w jego hierarchii stoi bagneto-noz znajdujacy sie na wyposazeniu USArmy, zdaje sie ze nazywa sie M 9?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

5 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024