Skocz do zawartości


Zdjęcie

kemvo lepsze niż bjj


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
23 odpowiedzi w tym temacie

budo_ryszard jóźwiak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1149 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:VVD

Napisano Ponad rok temu

Re: kemvo lepsze niż bjj
Jestem pewien ze powtarzasz to kazdorazowo podczas wizyty w Wietnamie.

Drogi mały Pawełku,
Muszę jeszcze raz poinformować Ciebie, że VVD uczyłem się m.in. w Kanadzie, Francji, Hiszpanii, Niemczech - tam gdzie są duże skupiska Wietnamczyków. Sa to emigranci, którzy po 1975 roku, w bardzo trudnych warunkach uciekali ze swojego kraju. Teraz są obywatelami wolnego świata, ludzmi wykształconymi i żyjących na bardzo wysokim standardzie.
Co do Wietnamu byłem tam niestety tylko raz. Mam nadzieję powtórzyć wyprawę w tym roku.


Pisał ktoś (czy nie Dacheng?) w kontekscie ChRL. bodajze w Karate Kung-fu co myśli o ludziach "sztuk walki" którzy swoim udziałem w sponsorowanych przez reżim imprezach popieraja go de facto. Zgadzam sie z nim w 100%.

Jak wyżej bez komentarza
.

Jestem pewiem że predzej czy później znajdziemy sie na tyle blisko aby w pełni podyskutowac.

Ja też !!!!

Póki co wspomne tylko ze z zomo napieprzałem sie nie mając jeszcze 14 lat. Nie bede zgadywał czy w tym wieku deklamowałes wierszyki z okazji rocznicy "Pazdziernika" czy nie.

Tu niestety trafiłeś w mój czyły punkt. Obrażasz mnie - jak Tobie już wspominałem działąłem i nadal działam w pani "S'. Mój drogi Pawełku
mylisz pewne pojęcia. Czasami odnoszę wrażenia ,że w Budokanie pisze inny Paweł Ziółkowski - fachowiec, człowiek posiadający lekkie pióro. Na forum zachowujesz się jak byś naprawdę bił się z zomowcami, a włściwie to oni bili Ciebie.


Uff, Pawełku sprzeczjmy się o meritum sprawy. Jeszcze raz piszę, nie jestem przeciwnikiem BJJ. Na to chyba jest dowód, że 2 waszych instruktorów skończyło kurs instr. Jiu Jitsu, który ja prowadziłem. Ja jestem tylko przeciwnikiem fanatyzmu. To przynosi większe szkody niż zyski. Przemyśl to Pawełku.
Z samego rana, popijając kawunię z mojego biureczka, twój adwersarz nr 111676239 RJ
przestraszony
  • 0

budo_uczestnikforumwbrewwoli
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot i Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: kemvo lepsze niż bjj
Zapewne ostatnio też jechałeś do Kanady, Francji, Hiszpanii, Niemiec, a ze do Wietnamu to tylko dla zmylki mowiles?.
Związki z obecna pseudo-Solidarnoscią nie sa czyms chwalebnym.
  • 0

budo_ryszard jóźwiak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1149 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:VVD

Napisano Ponad rok temu

Re: kemvo lepsze niż bjj
Pawełku ! :oops:
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: kemvo lepsze niż bjj
Jako ze dyskusja zmienila calkowicie tor - blokuje ten temat.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

2 następnych tematów

  • Zdjęcie
    Cos nowego?

    - Ponad rok temu

  • Zdjęcie
    HAPKIDO

    - Ponad rok temu

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024