Skocz do zawartości


Zdjęcie

Budokan 8


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Budokan 8
Budokan 8

Dołączona grafika

Info ze strony: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Brazylijskie jiu jitsu dzięki zwycięstwom w klatkach szybko zyskało renomę niepokonanego stylu. Wydaje się jednak, że poszukiwania odpowiedzi na pytanie Jak pokonać bjj? zaczęły przynosić rezultaty.

W dzisiejszym artykule z cyklu poświęconego vale tudo P. Ziółkowski przedstawi sylwetki dwóch wojowników młodej generacji Minotauro i Herringa bardzo wszechstronnych zawodników specjalizujących się w vale tudo.

Kyokushin. Stan dzisiejszy; to ostatni artykuł w cyklu poświęconym jednej z największych organizacji sztuk walki na świecie. Jak wygląda współczesny obraz Kyokushinkai przeczytasz w tekście D. Zdebla.

Zapaśnicze wejście w nogi przez pewien czas było w vale tudo nie do zatrzymania. Szybko jednak znaleziono kontrę, by skutecznie Zatrzymać zapaśnika. Tą kontrą jest duszenie gilotynowe, o którym dziś opowie K. Matuszczak.

Wywiad z Vanderlei Silvą, zawodnikiem z czołówki kategorii średniej vale tudo.

W dzisiejszym Treningu fightera Jarek Slagowski zajmuje się Momentem obrotowym , który jak się okazuje odgrywa dużą rolę nie tylko w mechanice, ale i w sztukach walki.
  • 0

budo_jakryc
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Budokan 8
oczywiście znowu spóżniony o 1.5 miecha.
  • 0

budo_duzy
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Budokan 8
ale przynajmniej zlokalizowalem w Gliwicach sklep w ktorym moge go kupic.
numery archiwalne tez sa :D
pozdrawiam Duzy
  • 0

budo_grimper
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 417 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Budokan 8
Ciekawe gdzie. Akademicka i Empok są spóźnione co najmniej miesiąc.
  • 0

budo_duzy
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Budokan 8
nie jestem pewien czy byl najnowszy numer
mozna kupic budokan na konstytucji w ksiegarni, ta ulica to przedluzenie ulicy na ktorej jest kino X
ksiegarnia jest kolo remy1000
pozdrawiam Duzy
  • 0

budo_popey
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pisz/Gdansk

Napisano Ponad rok temu

Re: Budokan 8
No coz... i ja dostalem dzis (wreszcie) nowy numer Budokanu...
Glowna moja uwaga dotyczy tak duzego opoznienia - to naprawde nieprofesjonalne - mowa ze na poczatku stycznia , a gazeta pojawia sie w lutym... Poza tym nie ma wytlumaczenia tego faktu -nawet w przedmowie do wydania... smutne to troche - bo nie znam zadnej profesjonalnej gazety ktorej udaje sie taka sztuka... :cry:
No , ale po otworzeniu sprawa robi sie troszke ciekawsza. Opowiem to oczywiscie z mojego punktu widzenia , ale w tym numerze zainteresowaly mnie:Minotauro&Herring , jak pokonac bjj , madrosc kata , wywiad z silva , duszenie gilotynowe ciecia nozem , jiujitsu kontra judo i moment obrotowy- czyli prawie wszystko.
Caly czas zastanawia mnie sens umieszczania artykulow takich jak ten o japonskiej wiosce czy starozytny boks. fakt - ciekawie poczytac , lecz do historii czy geografii nie musze kupywac Budokanu - znajde sobie bardziej wyczerpujace temat pozycje.
Otoz to - wyczerpujace temat. Rozumiem ze gazeta jest ograniczona do 48 stron i nic wiecej . Prawie wszystkie artykuly sa za krotkie - jak np. ciecia nozem - tam nic nie ma. Dobrym wyjsciem byloby zamieszczanie jakiejs bibliografii i ew. odnosnikow do miejsc w sieci ktore rozszerzaja dany temat.
Coz - to na razie tyle. Ide jeszcze raz przeczytac gazete - moze cos jeszcze mi przyjdzie do glowy
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

1 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024