Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gomi Takanori


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

budo_juggernaut
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z Polska

Napisano Ponad rok temu

Gomi Takanori
Hi!

Wiecie cos na temat tego gostka? Ostatnio pokonal Rumine Sato. Patrzalem na jego rekord na sherdogu. 9 zwyciestw, zadnych porazek czy remisow :o

Jackhammer
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Gomi Takanori
Hmm Co by tu o nim powiedziec.
Nie bral udzialu w zadnym liczacym sie turnieju Vale Tudo. No chyba ze dla kogos turnieje Shooto sa traktowane na rowni z Pride czy UFC.
Cos musi byc w tym ze jak dotad , majac taki rekord nie zostal zauwazony przez jakiegos promotora ktory zalatwilby mu uczestnictwo z imprezach o wiekszym ( IMHO ) prestizu ( a co za tym idzie i wynagrodzeniu ).
Inna sprawa ze patrzac na jego walki mozna wywnioskowac jedno: z 9 walk TYLKO 3 zakonczyl przed czasem. Reszte wygral przez decyzje, w dodatku czesto niejednomyslna. To daje do myslenia ( przynajmniej mi ), Dla porownania popatrz sobie na, lucky guy'a,Dana Hendersona, ten takze ma sporo szczescia do sedziow.
Takze jak widac jest on gwiazda turnieji shooto i niech tam zostanie.

Name:
Takanori Gomi
Height:
5'8"
Weight:
160 lbs
Birthdate:
9/22/1978
Team:
K'z FACTORY
Hometown:
Kanagawa, Japan
Record:
9-0 Record details

Comments:
Shooto, Vale Tudo Japan veteran
  • 0

budo_juggernaut
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Gomi Takanori
"unanimous" znaczy tyle, co jednomyslny lub jednoglosny. Spojrz sobie na rekord Sakuraia, tez ma sporo walk wygranych decyzjami, a mimo to jest wg. mnie najlepszym fighterem shooto.

Jackhammer
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Gomi Takanori
Powiem Tobie tak. Nie monitoruje turnieji shooto ani zadnych innych tego typu wiec nie mam sowich ulubionych zawdnikow ani nie uwazam ze ktorys z nich jest najlepszy. Jest na swiecie sporo dobrych fighterow, nie przecze. IMHO najlepsi biora udzial w imprezach jakie wymienilem. Obie sa najbardziej znane i startuja w nich osoby ogulnie znane.
A co do wynikow starcia innyc niz poddanie, czyli takich w ktorych sedziowie decyduja to zawsze mam pewien dystans do takich wynikow, szczegolnie iz juz kilka "kontrowersyjnych" decyzji juz narod sedziowski wydal...
To tyle.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

1 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024