Skocz do zawartości


Zdjęcie

Telefon komórkowy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
39 odpowiedzi w tym temacie

SeeXTeeN
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Telefon komórkowy
Witam, mam już ,,strój", za 3 dni przywiozą mi sprzęt do domowej siłowni, teraz pora na jakiś telefon. Czytałem wiele podobnych tematów na różnych forach internetowych, ale większość była dawno a co chwilę pojawiają się nowości, ceny telefonów spadają, w salonach zostaną zastąpione nowymi, a na allegro można znaleźć ciekawe oferty. Jaki telefon byście na dziś polecili ?

Mam na wydanie 700 zł, nowy czy używany jest mi obojętne, byle był w miarę dobrym stanie. Chciałbym aby istniała możliwość zainstalowania nawigacji, lub też może być już w telefonie. Bardzo ważne, dobry jak na telefon głośnik i dosyć głośny, aparat również że by nie odstawał od reszty opcji telefonu.

Bardzo podoba mi się SE C902, fajnie gra, kręci świetne filmiki, robi bardzo ładne zdjęcia, idealnie nagrywa dźwięki, jak się słucha to normalnie jak by ten ktoś stał obok. Gdyby nie to że ma go mój co 3 kolega to kupiłbym go bez zastanawiania się, ale że go wszyscy mają...Oglądałem się również za Nokią N73, bardzo mi się podoba, ale jest jak by trochę ,,przestarzała" Może znacie jakieś ciekawe telefony warte uwagi spełniające moje wymagania ?

Podobają mi się również takie telefony jak: Nokia N95; SE C902; SE C905; SE W995. Niestety niektóre przekraczają mój budżet.
  • 0

Guru
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Polski
  • Zainteresowania:Kobiety,Kobiety i Kobiety no i Koksy

Napisano Ponad rok temu

Re: Telefon komórkowy
ja ci sprzedam samsunga avile. :D
  • 0
Tylko Bóg może mnie sądzić.

SeeXTeeN
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Telefon komórkowy
Nieeee. Dzięki ale avilly też jest wszędzie pełno.
  • 0

Guru
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Polski
  • Zainteresowania:Kobiety,Kobiety i Kobiety no i Koksy

Napisano Ponad rok temu

Re: Telefon komórkowy
to ci polece Nokie e66 bynajmniej mi sie podoba
  • 0
Tylko Bóg może mnie sądzić.

TaysonX
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 342 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Telefon komórkowy
przed chwila kumpela mi pisala ze avilla jej sie psuje a ma ją 2 tygodnie haha :D
przedewszystkim odradzam kupienia telefonu uzywanego ... to nie ma sensu ...
a co poradzic to trudno stwierdzic ... moja siostra ma tego w995 i jest bardzo fajny ale niestety drozszy niz 700zl ...
  • 0

witeekk
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Telefon komórkowy
nokia 5800 polecam :)
  • 0

Gorthin
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Telefon komórkowy
A ja w to nowe cale gówno nie wierze i nie jestem przekonany, mi tam bajery nie są potrzebne, mój wysyła smsy, wykonuje połączenia, i można słuchać radia i mp3, i jest najlepszy na świecie :D
  • 0

Gusti
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 352 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z siłowni

Napisano Ponad rok temu

Re: Telefon komórkowy
Ja mam samsunga omnie
Jeśli chcesz telefonu z fajerwerkami to polecam, używam go już pół roku i nie narzekam
Jedyne minusy to pisanie smsów oraz to że jak go intensywnie używam to bateria góra 2 dni trzyma. Sądze że po 700 zeta nową kupisz
  • 0

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Telefon komórkowy
Weź sobie jakiegoś SE np C902 albo K850i

dobre sprzęciki za rozsądną kasę,
świetnie grają a aparaty znacznie lepsze niż nokia.
  • 0

krzychu1910
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:się biorą dzieci??
  • Zainteresowania:Seks Dragi Rap :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Telefon komórkowy
za 700 wyrwiesz na allegro nowke nokie n95 wersje 8GB, kolega ma zajebiscie duzy i widoczny ekran muzyka dobrze daje 2 głośniki ma, filmy kręci z czułościa kamery naprawde dobra komórka, nawigacje ma, i symbiana wiec rozne aplikacje se zainstalujesz kozacko i tanio
  • 0
To nie jeste jeszcze czas nieustających wakacji...

diablo08
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK

Napisano Ponad rok temu

Re: Telefon komórkowy
ja bym odradzil wlasnie nokie n95 8gb jest wadliwa
  • 0

Alumix
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trzemeszno
  • Zainteresowania:Siłownia, Armwrestling, boks, mma, strong-man, telefonia komórkowa, fotografia itd.

Napisano Ponad rok temu

Re: Telefon komórkowy

nokia 5800 polecam :)

także polecam, jeśli nie przeszkadza Tobie sam dotyk to cena do jakości ma tutaj najlepsze proporcje, aparat jak na 3,2 mpx robi bdb fotki filmy ładne 30 klatek na sekundę, darmowa nawigacja prosto od producenta więc nie musisz niczego grzebać i doinstalowywać, a jeśli nawet byś chciał to system operacyjny daje możliwość wgrania jakiej tyko chcesz nawigacji i najlepsze głośniki stereo w telefonie jakie do tej pory słyszałem bardzo głośne i co najważniejsze przy maksymalnej głośności nic nie ubywa jakości nie ma mowy o jakimś zniekształceniu głosu czy charczeniu... :D Interesuje sie telefonami i osobiście w tym przedziale cenowym to z pewnością najlepsza obecnie oferta :P
  • 0
Kto stawia sobie za cel doskonałość, osiąga więcej niż przeciętność; kto stawia sobie za cel przeciętność nie osiągnie nawet tyle...

Gorthin
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Telefon komórkowy
Podepnę się a co :P

Jeśli chodzi o telefony jestem kompletnie zielony. Obecnie od bodajże 4-5 lat mam ten sam telefon, czyli Samsung E250 Ogólnie nie narzekam na niego, poza paroma rzeczami:
-dość gówniane radio, łapie zasięg tylko i wyłącznie w Łodzi
-nazwy mp3 muszą mieć mniej niż 25 znaków, więc za każdym razem muszę wszystkie obcinać
-brak dzwonka do sms'a, znaczy się jest, ale tak kurewsko cichy że nie ma w ogóle ustawionego.
-łączenie się z tym telefonem i komputerem, bardzo utrudnione. Tetrisa wrzucałem dobre 2h
-mniejsze dla mnie minusy to słaby aparat, i słaba możliwość oglądania filmów, czyli brak trybu pełnoekranowego

Właściwie nie wiem ile jest wart mój telefon, pewnie z 50-70zł raze z cały osprzętem jaki mam. Teraz chcę zmienić swój telefon na inny. Tylko nie wiem na jaki, bo się nie znam na rynku, co dobre a co nie.

Ogólnie będę chciał wydać góra 300zł (no może 350zł) więcej na telefon nie chce wydać. Nie jestem komurkomaniakiem ani snobem, żeby mieć wypaśny telefon. Jest kilka funkcji na których mi zależy:

-rozmowy i wysyłanie sms Zwłaszcza sms, różnie to jest z T9, czasami chodzi fajnie, a czasami niezbyt.
-możliwość oglądania filmów (opcja nie najważniejsza) -najlepiej na całym ekranie, a jakie foraty będzie telefon obsługiwał to mi na tym za bardzo nie zależy, zawsze można przekonwertować. I tak pewnie te nowsze obsługują mp4, więc ok. Ostatnio przekonałem się, że ta funkcja by mi odpowiadała, bo często mam przerwe np z 30minut, więc można sobie coś obejrzeć, jakiś kabaret, serial itp.
-możliwie jak największy ekran (opcja nie najważniejsza, tylko uważam, że przydatna )
-Wi-fi - raczej musowo
-Ogólnie jak najlepsza możliwość przeglądania internetu, za pomocą Opery mini lub za pomocą innego sposobu, chodzi mi o to aby układ strony był przejrzysty, a często się zdarza, że tekst jest ściśnięty itp
-dobre radio, i odtwarzacz mp3
-nowy (najlepiej) - bo nie wiem na co zwrócić uwagę przy kupnie używanego, poza rysami

-dobry aparat jest mi w ogóle nie potrzebny, nie jestem fanem słitaśnych fot, a i nie potrzebuje robić zdjęć ściąg aby je później powiększać i zrzynać na kole, skończyłem ze studiami to mi to nie potrzebne
-i żeby nie był dotykowym bublem.

-waga telefonu zwłaszcza duża nie robi i problemu. To czy telefon będzie rozsuwany czy jakiś inny raczej też nie, byle nie różowy

Marka telefonu też mnie nie interesuje, jeśli dany model jest solidny to nie ma probleu z jakiej firy pochodzi. Telefon będę miał na ładnych pare lat, więc szukam jakiegoś fajnego, żeby się znowu nie okazał Samsungiem E250 z dziwnymi błędami, które opisałem wyżej (zwłaszcza max nazwa pliku mp3 )

Kolega ma E51, strasznie mi się podoba, tylko cena nowego tel, jest dość wysoka i aż tyle nie chce wydać, no chyba że po świętach bym go kupił.

To chyba tyle,tak na szybko, ewentualnie coś dopisze.
  • 0

Kancik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1276 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:południowy zachód
  • Zainteresowania:Sport, muzyka..

Napisano Ponad rok temu

Re: Telefon komórkowy
Po ile chodzi E51? jak coś ja mam tanio nowe telefony.. oryginalne w pudełkach wszystko gra :)
  • 0
"Proście, a będzie wam dane.. szukajcie, a znajdziecie"

Guru
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Polski
  • Zainteresowania:Kobiety,Kobiety i Kobiety no i Koksy

Napisano Ponad rok temu

Re: Telefon komórkowy

Po ile chodzi E51? jak coś ja mam tanio nowe telefony.. oryginalne w pudełkach wszystko gra :)


looknij na allegro.e52 fajna jak dla mnie tyle ze jak chciałem na przedłuzenie w orange ten tel to przedstawiciel mi mówi abonament 79zł i tel za 49zł myśle se chyba go pojebało i podwyzszyłem na 99 i za 1zł wziołem samsunga wave fajny telefonik polecam :)
  • 0
Tylko Bóg może mnie sądzić.

Gorthin
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Telefon komórkowy
na allegro kosztuje około 450zł, nowa rzecz jasna. A o kupno używanej się boje, bo nie wiem na co zwrócić uwagę kupując. Same rysy nie wiele i powiedzą :D
  • 0

Kancik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1276 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:południowy zachód
  • Zainteresowania:Sport, muzyka..

Napisano Ponad rok temu

Re: Telefon komórkowy
No ja mam nowe raczej z pudełkach jeszcze zapakowane ^^ jak coś kontakt pw, zobacze o teraz bde mial :)
  • 0
"Proście, a będzie wam dane.. szukajcie, a znajdziecie"

Gorthin
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Telefon komórkowy
Kancik, to jak będzie miał jakiś telefon to zapodaj mi model to zobacze czy będe zainteresowany.
  • 0

Kancik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1276 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:południowy zachód
  • Zainteresowania:Sport, muzyka..

Napisano Ponad rok temu

Re: Telefon komórkowy
iPhone (nie wiem jeszcze jaki :D ale zobacze i na 99% biore do sprzedania) i nokia 97 mini biała)
  • 0
"Proście, a będzie wam dane.. szukajcie, a znajdziecie"

Gorthin
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Telefon komórkowy
A ta nokia 97 ile by kosztowała?
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024