Skocz do zawartości


Zdjęcie

BMW 316


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

Bic
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

BMW 316
siemano :)

mysle se pomalu nad zmiana furki na 320 E46 i taka prozba, wycencie mi to:

BMW 316 E36 compact, 107KM, grudzien 1998r , 101 000 km przebiegu, komplet opon zimowych i letnich ( na aluskach 16`` gwiazda 5ramienna) , swiatelka ringi, sportowa koncowka heh, full opcja : klima , ABS, ASC, el. szyby i lusterka, 4x poduszka powietrzna, podgrzewane fotele, po wymianie amorkow i oleju, z hakem, alarm ( 600zl mnie kosztowal :P ), i wszystko inne o czym zapomnialem, sprowadzony z niemiec rok temu, po przegladzie i oplatach...

I ile takie cos warte? na allegro lookalem to od 10 do 16 nawet ?
DZIEKOWECZKA ;)
  • 0

sucre
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: BMW 316
Witam,jako ze siedze wtym temacie postaram Ci sie odpowiedziec:na przedzial 13-16 nie licz,po tyle chodza 323,328.Szkoda ze masz 1,6,gdyby to jeszcze byla is'ka to co innego.Rok miale do sprzedania 318ti z 97r w pelnym m-pakiecie na 17 i zimowkach w plskorze z ks.serwisowa ze Szwajcarii i poszla za 12,5tys zl.Twoj model jest mlodszy lecz slabszy wiec cene skalkuluj sobie na podobnym poziomie.Jezeli chcesz kupic 320 e46 to bardziej bym sklanial sie na Twoim miejscu do 323.Spalanie jest na bardzo podobnym poziomie a 170ps naprawde bardzo fajnie jezdzi.
  • 0

Marchewa_1985
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 223 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska
  • Zainteresowania:komputery, siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: BMW 316
hehe mi ubezpieczalnia za bmw 316 rok 1994 w podobnym pakiecie co opisujesz (bez klimy i elektr. szyb. i jedna poducha..)wyceniła autko za 8 tys.... tyle mi zwrócili po tym jak koleś mi je skasował... :wstyd:
  • 0

Dr.Joint
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 622 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: BMW 316
Wiejska fura taka jak golfy :)
  • 0

sucre
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: BMW 316
Wiejska bo taki jest u nas stereotyp wytworzony przez uzytkownikow tych aut,jakos na zachodzie nikt nie mowi ze golfy i bmw sa kiepskie.A Ty czym jezdzisz??
  • 0

Marchewa_1985
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 223 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska
  • Zainteresowania:komputery, siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: BMW 316
ja tam miałem 316 dobre 2 lata... jak dla mnie autko było niezawodne... zapewne bym jeździł do dnia dzisiejszego nim..

a co to wypowiedzi jointa... hehe.. już nie raz o tym słyszałem... i jak dla mnie jest to bardzo śmieszna opinia... :rotfl:
  • 0

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: BMW 316
No cóż nie pozostaje wam nic innego jak za kółkiem swojej bmw e36
nucić: jestem wieśniakiem, fajnym chłopakiem... :rotfl:
  • 0

sucre
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: BMW 316
heheh co do e36 dobry samochod,prosty w naprawach,tanie czesci,bardzo fajnie zestrojone zawieszenie..opinia jaka ma ta marka w naszym kraju wytworzyla sie od chlopcow w dresach ktorzy nie mieli czym zwrocic na siebie uwagi lub chcuieli pokazac ze sa kims.Wybierali wiec czarne beemki i mysleli ze sa gangsterami doprowadzajac czesto te auto do ruiny,ciezko znalezc teraz zadbany model,wszystko zajezdzone przez ludzi ktorych nie stac bylo na odpowiednia eksploatacje.
  • 0

Guru
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Polski
  • Zainteresowania:Kobiety,Kobiety i Kobiety no i Koksy

Napisano Ponad rok temu

Re: BMW 316

heheh co do e36 dobry samochod,prosty w naprawach,tanie czesci,bardzo fajnie zestrojone zawieszenie..opinia jaka ma ta marka w naszym kraju wytworzyla sie od chlopcow w dresach ktorzy nie mieli czym zwrocic na siebie uwagi lub chcuieli pokazac ze sa kims.Wybierali wiec czarne beemki i mysleli ze sa gangsterami doprowadzajac czesto te auto do ruiny,ciezko znalezc teraz zadbany model,wszystko zajezdzone przez ludzi ktorych nie stac bylo na odpowiednia eksploatacje.


dokładnie :hyhy:
  • 0
Tylko Bóg może mnie sądzić.

Bic
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: BMW 316
no dzieki dzieki :)
a czy wiejski :P
moim zdaniem nie od fury zalezy czy wiejski ale od urzytkownika :P

jeszcze raz dzieki i pozdro :)
  • 0

Kamol11

Kamol11
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: BMW 316

 Ja tez mam E36  fajen auto dobrze sie prowadzi. Jak się o niego dba to długo posłuzy.. tak jak mowie.. Wszystko zależy od użytkowania i dbania. o Samochody warto dbać również o ten aspket wizualny, wtedy nam jeszcze dłużej posłużą, dla mnie priorytetem jest wnętrze samochodu bo inaczej mi wstyd kogokolwiek zparaszac


Użytkownik Abetalipoproteinemia edytował ten post Ponad rok temu

  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024