Skocz do zawartości


Zdjęcie

Afgany


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

Guru
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Polski
  • Zainteresowania:Kobiety,Kobiety i Kobiety no i Koksy

Napisano Ponad rok temu

Afgany
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] :hyhy:
  • 0
Tylko Bóg może mnie sądzić.

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: Afgany
czytalem to, a autor tego to jakis frajer pewnie jest takze huj mu w dupe bo kurwa jak mozna byc tak ograniczonym, no bo jakim cudem cos moze byc popularniejsze od pilki, i to w dodatku ci sterydowcy koksiarze bo przeciez pilkarze to sa czysci... ehe, a druga sprawa to szacun dla tych ludzi, w takich warunkach potrafia cwiczyc i rosnac!

co to jest ten futbol? 22 typow biega z pilka, co jakis czas ktorys sie potknie o zdźbło trawy i sie przewraca, ale nie wstaje odrazu, tylko robi 4 fikołki i turla sie jeszcze kilka metrow, po czym prawie zaplakani wstaja i sa zli na caly swiat ze nie wywalczyli "wolnego". Do tego dostaja za to taka kase ze bania mala a ludziom sie to podoba, kto mi powie ze to nie jest chore ze za takie cos zarabia sie np. 300.000 zl tygodniowo?!
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

Kamil32
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Afgany
Ja tam jakoś nigdy się piłką nożną nie interesowałem :chytry:
  • 0

trepczyk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 293 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła/ Poznań
  • Zainteresowania:Siłownia Lekkoatletyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Afgany
co do zarobkow to sie nie zgodze;p moze najlepsi piłkarze tyle wyciagaja ale w wielu ligach na swiecie są to grosze;)
  • 0

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: Afgany
no dobra wiadomo ze nie kazdy tyle zarabia ale nawet w tej smiesznej polskiej lidze wyciagaja po kilkaset tysiecy za sezon co jest suma niewyobrazalna dla duzej czesci polskiego spoleczenstwa, to jest chore :)
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

Paradoks
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 385 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze Wsi
  • Zainteresowania:Kulturystyka, Sporty siłowe, Motoryzacja,

Napisano Ponad rok temu

Re: Afgany
Datul popieram. Bieganie za twardym balonem... hehe bezsens.
  • 0
"Siła jest bogiem trening nałogiem rzeżba zabawa a masa podstawą"

Rychu1418048785
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1274 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Afgany
Tacy piłkarze też ciężko pracują i zasługują na takie sumy może nie aż takie duże. I piłka nożna dla mnie przynajmniej jest lepszym sportem niż kulturystyka dla mnie to jest dodatek do piłki niezbędna masa mięśniowa :]
  • 0
Powrót do formy po dłuższej przerwie.

Tyson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:sport, laski, komputery, budownictwo, sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: Afgany
od nas z forum niedlugo ktos idzie do ktorej tam ligi juniorow (chyba) i za 3 treningi w tygodniu bedzie dostawal 1700 zł, wiec nie jest zle mysle.
  • 0

Krzysiu1418048788
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Afgany
Piłka nożna jest najbardziej popularnym sportem, więc i zarobki są największe. Piłkarze nie są osobami najwięcej zarabiającymi na swojej pracy. Cała otoczka, gadżety, koszulki, transmisje telewizyjne, reklamy i wreszcie zakłady... Nic dziwnego, że sport ten trawi korupcja. Ja utraciłem miłość do piłki, chociaż kiedyś byłem wręcz fanatykiem. Potrafiłem siedzieć do 3 w nocy, żeby obejrzeć mecz Peru vs Paragwaj :rotfl: Żaden mecz w telewizji nie był przegapiony. Słuchałem też w radiu Zimocha. Wtedy nie było jeszcze internetu. Nagrywałem mecze na video i katowałem w kółko... Jeśli chodzi o sport to przewyższa on dla mnie kulturystykę o kilka poziomów. Mimo wszystko. Nie widzę nic fajnego w tym, że kilku facetów wpatruje się z podziwem w nagiego innego mężczyznę. Sorry, ale to jest trochę gejowskie :rotfl:
  • 0
Moja duma - mały Krzysiu ;-)

Kamil32
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Afgany
Ja kluturystykę lubię raczej dlatego, że sam chce byc wielki, a nie żeby non-stop gapic się na jakiegoś koksa jak na mecz piłki nożnej :rotfl: Nie powiem - plakaty i filmiki z treningów np. Lee Priesta czasem obejże, ale to tylko motywacja, jakiś cel trzeba miec ;)
  • 0

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: Afgany
ja nie mowie ze nie lubie pilki bo lubi, wazne mecze zawsze sie obejzry - final lm czy mś ale czemu z gory sie uwaza ze taka kulturystyka jest gorsza?
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

Rychu1418048785
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1274 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Afgany
Bo wszystkie osoby co nie mają styczności z siłownią uważają kulturystów za bezmózgich koksów ... A oni po prostu poświęcają się całkowicie dla siłowni i rozwijania swoich mięśni tak jak piłkarze treningom i meczą :]
  • 0
Powrót do formy po dłuższej przerwie.

Grzesiek91
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1136 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:Dziwki , Alkohol , Kolacje ze świecami :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Afgany
datulus, dlaczego jest mniej ciekawa od piłki nożnej ? Bo ile można oglądać typa jak sie pręży , dobra zbudował fajną forme 4 min i styka ale nie pare godzin ;]
Pozatym w kulturystyce nigdy nie ma takiej dramaturgi jak w piłce .. np. Milan VS Liverpool poda mi ktoś jakiś przykład w kulturystyce ? Że Jay wygrał z Martinezem ?? to odrazu było wiadome bo wygrał Mr.O rok wcześniej i mimo frajerskiego wyglądu miał jeszcze sponosra MT ;] W tym roku Dexter może obronić Mr.O bo wątpie w jakieś fenomenalne formy zawodników . Co roku ma być zajebiście ;]
  • 0
I Tylko dwa słowa ! Wygladasz godnie

carlorozzi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:raczej nie balet :p

Napisano Ponad rok temu

Re: Afgany
kazdy sport ma cos w sobie i zeby w kazdym byc dobrym trzeba dlugo trenowac.Moim zdaniem pilka nozna jest tez dlatego popularniejsza bo kazdy to moze robic kiedys moj wujek nie mial pilki to z kumplami powiazali i posklejali szmaty zrobili dwie bramki na polu z belek i grali.A kulturystyka to juz gorzej troszke bo wieej przy tym bylo by roboty bo sztange trza zespawac laweczke zbic hantle zespawac nakladu z betonu narobic ;p
  • 0

Krzysiu1418048788
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Afgany

Pozatym w kulturystyce nigdy nie ma takiej dramaturgi jak w piłce .. np. Milan VS Liverpool


Albo finał LM Bayern vs Manchester.
To było piękno piłki nożnej. No i to co piszesz carlorozzi - każdy może to robić. Taki Pele nie miał nawet butów. Ja z rozrzewnieniem wspominam chwile jak budowaliśmy z kumplami stadion. Mięliśmy nawet ławkę rezerwowych wkopaną w ziemię (taką ziemiankę) Grało się całe dnie. Kulturystyka to już taki powiew przyszłości. Moda pojawiła się dopiero po filmach typu Commando, Rambo itp. Większość dzisiejszych redaktorów nie miało już nastu lat i nie dopuszcza do siebie myśli, że jakiś sport mógłby gdziekolwiek wygrać z piłką nożną. I zdaje mi się, ze w Polsce mimo kiepskich drużyn ligowych i reprezentacji piłka nożna ma pozycję lidera a później jest długo, długo nic...
  • 0
Moja duma - mały Krzysiu ;-)

Kamil32
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Afgany

Moda pojawiła się dopiero po filmach typu Commando, Rambo itp.

...cóż - Rambo to mój ulubiony film z dzieciństwa :D (tego wczesnego, bo nadal dzieciak jestem :rotfl: )
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Afgany

w Polsce mimo kiepskich drużyn ligowych i reprezentacji piłka nożna ma pozycję lidera a później jest długo, długo nic...


bo żeby grać w piłkę wystarczy mieć piłkę ...

kulturystyka to zupełnie coś innego , to po prostu trzeba lubić i nie można ot tak czegoś w tym osiągnąć


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024