Skocz do zawartości


Zdjęcie

Lepiej dobrze zapinac ciezary;p


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

genek87
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ruda Śląska
  • Zainteresowania:jak każdy normalny man

Napisano Ponad rok temu

Lepiej dobrze zapinac ciezary;p
3dni temu robilem klate ,a dokladniej przenoszenie hantla (24kg mialem zapiete)kumpel podal mi hantelke,ledwo ja chwycilem odpiely sie ciezarki z dolnej czesci(dobrze ze nie z gornej bo by mi hantel dziure w glowie zrobil)i zajebaly mi w czolo i w nos ,bylot o 11kg:P
niezle gwiazdki mi sie pojawily,zakrecilo mi sie w glowie i w moze pol minuty mialem guza wielkosci sliwki na czole:P
dodam ze mam hantle zrobione wlasnorecznie i troche sie zjechaly tzn. śliską powierzchnie maja i zapiecia sie poprost zsunely;/
takze radze uwazac przy przenoszeniu;p
a tak na amrginesie to musze zalatwic gwintownice na te srednice preta i nagwintowac se te hantle bo znwu mi na morde cos spadnie ;)
  • 0

Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Lepiej dobrze zapinac ciezary;p
kumplowie podczas rozpietek spadlo 5kg na nos bedzie mial pamiatke na cale zycie - blizne
ja zawsze sam zakrecam :P
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks

B[u]B[u]
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 602 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Brzeziny
  • Zainteresowania:SpoRt|Parkour|Pakernia

Napisano Ponad rok temu

Re: Lepiej dobrze zapinac ciezary;p
do przenoszenia właśnie hantli na zaciski nie polecam xD
najlepsze to zakręcane na gwint i nie na h.u.j.a ze sie cos ześlizgnie
  • 0
...

wojtek21
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1024 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:parter na prawo
  • Zainteresowania:sex

Napisano Ponad rok temu

Re: Lepiej dobrze zapinac ciezary;p
mi pare razy zjechalo 80 kg na klate jak trenowalem sam w domu a wtedy to byl moj maks :rotfl: :rotfl: :zalamany:
a kiedys wposcilem na trening 2 kumpli takie cienkie lokcie ze huy :rotfl: i jeden zaczol cwaniaczyc przy drugim ile to nie podniesie bo akurat byl na przepustce i twardziela zgrywal i zaczol szarpac lamanym na bicepsa a mial tam 2x8 kg i cymbal niepozakladal zakretek na gryf i jak go przechylilo to pierdollo wszystko na panele a ze kolega tam trzymal noge to mu spadlo na duzego palca u nogi i zlamalo w 2 miejscach :rotfl: huy z jego palcami ale jaka dziura w panelach :] :rotfl: :rotfl:
  • 0
i znow pelna k**** i znow film sie urwal.

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Lepiej dobrze zapinac ciezary;p
matula nie zabila?? :rotfl: :rotfl: :rotfl:
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024