Skocz do zawartości


Zdjęcie

nachalność geji...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

nachalność geji...
Panowie, Tusk wygrał wybory i już widać jak nachalność pedałów wpływa na zdrowy rozsądek. mają zostać wprowadzone takie zmiany jak:
1) Dzieci będą uczyć 3 typów rodzin, a mianowicie że rodzicami mogą być:
Tata i tata
Mama i mama
A zawsze na koncu mają uczyc ze rodzicem może być także tata i mama.
2) Nowy elementarz gdzie na zmiane teksty będą raz gejowskie a raz hetero.
Np ala ma asa ma byc zamienione na olek ma asa ...
3) miejsca w pociągach/pubach itd tylko dla geji?

Czy tu nie ma mowy o nietolerancji??
Mówią o nietolerancji dla geji, a 1 i 3 z wymienionych zdań są nietolerancyjne dla geji?
Skąd taki pmysł jak miejsca WYŁĄCZNIE dla pedałów? czy teraz są miejsca WYŁĄCZNIE dla hetero? przecież to jest ich jakaś chora fobia! krew mnie zalewa! :przestraszony:
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

Peet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 664 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z domciu

Napisano Ponad rok temu

Re: nachalność geji...
po pierwsze nie geji tylko gejów, a po drugie to jakieś zwykłe ploty rodem z "Faktu" :) i czemu zawsze jak mowa jest o homo to zawsze o gejach? lesbijki są fajne, bo podniecające są z nimi porki? no panowie, moim zdaniem homosi nic nie wskórają w naszym państwie i taka jest prawda, jak się nie mylę małżeństwa homosexualne w Polsce nie są legalne, więc jakim cudem można wrzucić taki model rodziny do oświaty, come on
  • 0
What is defeat? Nothing, but education, nothing, but the first step to something better.

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: nachalność geji...
Nie głosowałem na Tuska ale jedno co mu
musze przyznać obcieli wydatki na kancelarie prezydenta, premiera
i parlamentu czy tam senatu chuj z tym w każdym razie
zyska sie dzieki temu 3,5 mld złotych rocznie!!!!

no szok ile kasy kurwa przeżerają ci na górze
ale respekt dla tuskowych że takie cos zrobili.
  • 0

Blackzone
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1952 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłownia
  • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

Re: nachalność geji...
Po pierwsze poruszę temat gejów. Jak dla mnie jest to choroba społeczeństwa, Bóg stworzył kobietę i mężczyznę po to aby się łączyli i się wzajemnie przyciągali. A nie po to aby w związkach łączyło sie dwóch gejów. Ludzie mają za dużo kasy, przedawkowują dragi i wychodzą takie szopki. A adoptowanie dzieci przez takie związki to już w ogóle koniec świata. Przyjmijmy że taka para zaadoptuje synka, przyjdzie dzień matki i takie dziecko nei wie co zrobić. Nie wspominając już o zaczepkach w szkole i tekstach 'masz dwóch tatusiów haha'. Taka rodzina wychowa kolejnego chorego człowieka geja. Aż wreszcie dojdzie do tego że rasa ludzka zginie. (no może przesadziłem :P) Jak dla mnie takich ludzi tylko pałką w łeb.

Po drugie co do rządów Tuska, podoba mi się to że wycofują naszych z Iraku. Powinni jeszcze wycofać żołnierzy z Afganistanu i zapomnianych Bałkanów. Oraz to że wojsko będzie w pełni zawodowe. Zmiany, zmiany zobaczymy czy na lepsze.
  • 0

Tyson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:sport, laski, komputery, budownictwo, sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: nachalność geji...

Nie głosowałem na Tuska ale jedno co mu
musze przyznać obcieli wydatki na kancelarie prezydenta, premiera
i parlamentu czy tam senatu ch*** z tym w każdym razie
zyska sie dzieki temu 3,5 mld złotych rocznie!!!!

no szok ile kasy k**** przeżerają ci na górze
ale respekt dla tuskowych że takie cos zrobili.


polska jak na swoj wiek (18 lat swobody) jest dosyc bogata, bo kradną kradną i jeszcze mozna cos ukrasc, he xD
  • 0

GośćGuest_MariuchxD_*

Guest_MariuchxD_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: nachalność geji...
a mieliscie kiedys stycznosc z gejami? ja mam jeden okaz w klasie xD ogolnie spoko koles jest... (dodam ze nie dosc ze to gej to jeszcze czarny :wstyd: )

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: nachalność geji...
ja tam ich nie lubie :hyhy: , czarny koleś jest spoko , skośny spoko ale gej to juz wara ;)

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: nachalność geji...
Ja jestem tolerancyjny ale gejów nie zniose ;p
Nie lubie też przyjezdnych z zagranicy, zwłaszcza szwabów i anglików, chociaż sam jade "okradać" Szwedów ;p
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

Driftgreg666
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 570 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom

Napisano Ponad rok temu

Re: nachalność geji...
Ja tam do gei nic nie mam-->za granicą, a w Polsce na szczęście nie ma ich za dużo. Pewnie każdy z nas już paru spotkał ale oni się często ukrywają żeby nie oberwać. Za to ze jest tam gdzieś sobie jakiś gei to mi wisi, ale jak by się do mnie dobierał, :przestraszony: Jach to tak bym mu napierdolił że zmieniłby orientacje. A co do Tuska do za wcześnie na ocenianie go, oceni się go za parę miechów.
  • 0
„Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska.”

krzychu1910
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:się biorą dzieci??
  • Zainteresowania:Seks Dragi Rap :)

Napisano Ponad rok temu

Re: nachalność geji...
kiedyś byłem na wycieczce w wiedniu na jakimś tam pałacu patrze a tam po chodniku idą dwa facety obaj w bluzeczkach co pempek widać i w dźinsowych ogrodniczkach i japonkach trzymają się za ręce i to wszytsko publicznie, to jest dla mnie chore wstyd tak sie pokazac
  • 0
To nie jeste jeszcze czas nieustających wakacji...

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: nachalność geji...
dobry był ten koleś co uważał sie za radykalnego socjaliste czy kogoś, zabił ok 30 osób w swojej szkole bo mu nie pasowały :D
ciekawe co by sie stało jakby jakiś Polak takie coś odwalił na gejach... :lol: jestem chory :lol:
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

krzychu1910
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:się biorą dzieci??
  • Zainteresowania:Seks Dragi Rap :)

Napisano Ponad rok temu

Re: nachalność geji...
w normalnej polskiej szkole napewno by sie 30 gejow nie znalazlo a może jest jakiś na tym forum ? :hyhy: my tu wklejamy swoje foty a tu może ktoś się trzepie przy naszych pozach po siłowni :hyhy:
  • 0
To nie jeste jeszcze czas nieustających wakacji...

GośćGuest_MariuchxD_*

Guest_MariuchxD_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: nachalność geji...
ja nienawidze arabow :kwasny: murzyn jeszcze ujdzie w tloku ( czasami ich tempota mnie dobija ale sa smieszni :D ) ale tych zakapturzonych terrorystow nienawidze... nie wiem czemu denerwuja mnie strasznie

PS. slaby mowisz ze do szwecji jezdzisz? snakker du svensk? jeg snakker norsk da xD

aurelia1418048771
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 641 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Koszalin/Glasgow
  • Zainteresowania:język francuski oraz mój facet pit81

Napisano Ponad rok temu

Re: nachalność geji...
Polska uchodzi w Europie za kraj nietolerancyjny i gdzie prym wiedzie kościół katolicki. Polacy gdziekolwiek wyjadą, to wszystkiemu się dziwią, tak jakby byli z zacofanego kraju. Za granicą jest inaczej. Mieszkałam rok w Paryżu i widziałam gejów obejmujących się w metrze, murzynów od cholery, japońskich turystów i arabów. Mówicie że lesbijki są fajne ale geje juz bee. Lesbijki to też homo, ale to są kobiety i na nie patrzycie inaczej. Słaby mówisz, że jesteś tolerancyjny. Jednak dodajesz "ale". Wniosek z tego, że wcale nie jesteś tolerancyjny.
POlska to kraj zaściankowy, gdzie dużo lat upłynie zanim coś się zmieni.
  • 0
Nie ma co koledzy, jedziemy na sztangach ku lepszemu światu :D

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: nachalność geji...
a co mam tolerować wynaturzenia i choroby? Może Emo też mam tolerować? Najpierw geje, potem pedofile.. Mariusz gadasz po Szwedzku :D? Nawet w Szwecji nie gadają po Szwedzku:D W telewizji 100% angielski.

nikt sie z góry nie rodzi gejem..
dowodem na to jest .in fakt że w krajach legalizacji jest 10 razy więcej geji niż u nas..
im więcej pedałów tym wieksze szanse na zostanie nim..
Tak, dla mnie to jest choroba.. Moda przechodzocą z czlowieka na człowieka i niszcząca naród i społeczenstwo. Tak samo traktuje niektóre subkultury i taki mam pogląd. Gloryfikacja wynaturzeń to nie tolerancja już..
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

MeeHau
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 696 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: nachalność geji...
aurelia, wiesz wolalbym zeby w Polsce sie zawiele nie zmienialo... mimo wszystko mam tam zamiar kiedys wrocic :)...
mowisz ze to widzialas i co? ja tez podobne rzeczy widuje kazdego dnia i mimo ze sie przyzwyczailem do takich widokow to wcale tego nie akceptuje, a fakt ze tak wysoce rozwiniete cywilizacje zachodnie na sile probuja wciskac kit ze to normalne jeszcze bardziej umacnia mnie w moich przekonaniach

słaby, to jest troche bardziej zlozone ... to jest uwaronkowane genetycznie w jakims stopniu tak jak duzo innych rzeczy... a jakies bodzce zewnetrzne, przezycia, otoczonie, wychowanie, rodzina i inne rozne ksztaltuja nas, to kim sie stajemy i w sumie masz racje ze jesli wszyscy na okolo bede powtarzac, ze bycie gejem jest normalne to dla niektorych moze sie takie stac
  • 0

aurelia1418048771
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 641 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Koszalin/Glasgow
  • Zainteresowania:język francuski oraz mój facet pit81

Napisano Ponad rok temu

Re: nachalność geji...
MeeHau też bym tak chciała. To, że widziałam takich ludzi, nie przeszkadzało mi w niczym. Znam pewne lesbijki, fajne dziewczyny i ja ich nie potępiam. Geje też mi nic nie zrobili. Ale prawdą jest, że co odstępuje od tego co głosi kościół jest niedobre. Dlatego w Polsce nie zmieni się dużo.
  • 0
Nie ma co koledzy, jedziemy na sztangach ku lepszemu światu :D

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: nachalność geji...

co głosi kościół jest niedobre


ja jestem ateistą a też uważam homo za beeee ;)
co do lesbijek to wiadomo dlaczego faceci je lubią w końcu to płeć przeciwna ;) a geje no cóż jak nie ma ich wokół mnie to spoko ja po prostu nie rozumiem ich mętalności bo homo nikt sie nie rodzi

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: nachalność geji...
no uwazam tak samo ale 2 klijentki to jest mmm fajny widok xD
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: nachalność geji...
hehe popieram :rotfl:


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024