Skocz do zawartości


Zdjęcie

jak moge komuś mocno wlac z moją postórą ?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
65 odpowiedzi w tym temacie

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: jak moge komuś mocno wlac z moją postórą ?
Jak dla mnie to cały ten temat żałosny...

pierdolenie na forum jaki kto kozak
ilu murzynów juz skopał i jakich to technik kto używa a prawdziwe
życie to zupełnie dwie różne rzeczy

chcesz porady? to porszę bardzo:

dostaniesz w trąbe raz to sie nauczysz
że trzeba sie zasłaniać, dojedzi cie kilku kolesi to bedziesz wiedział
że sam z pięcioma nie wygrasz lepiej spierdalać,
dostaniesz w łeb butelką to sie dowiesz co twardsze łeb czy szkło
i tak dalej szkoła życia ot co!
  • 0

Tyson160
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z północy
  • Zainteresowania:sport, laski, komputery, budownictwo, sztuki walk

Napisano Ponad rok temu

Re: jak moge komuś mocno wlac z moją postórą ?

bedziesz wiedział
że sam z pięcioma nie wygrasz lepiej p******ć,


ta, nie raz sie dostalo kopow po oczach, ryju od 7 :rotfl: :rotfl:


i BODY dobrze mówi ze trzeba najpierw dostac kilka razy porządnie w pi.zde zeby potem byc kozakiem, mam takiego na wiosce co kiedys masakrycznie dostawal, raz tak mu ryj roz.je.bali ze jadl przez 3 tyg przez slomke zupki chinskie, a od tamtego czasu sie nie pier.do.li. Tak masakrycznie sie bije ze szok, z postury taki typowy rolnik ale nie jednemu bokserowi z małych klubow czy koksiarzowi 2x2 wje.bal.
  • 0

hamer16
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 347 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wziac ZMA ??
  • Zainteresowania:siłownia muay thai , kick boxing , box,teakwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: jak moge komuś mocno wlac z moją postórą ?
zarzuc sobie speeda , efedrynke albo cos w ten desen...rzuc sie na nich wszystkim.....nie bede mowil ze masz im mocno oklepac mordy bo jak wezmiesz jedna z rzeczy ktore wymienilem i tak nie bedziesz na tym panowac :D
  • 0

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: jak moge komuś mocno wlac z moją postórą ?
nawet nie bedzie czul ze jest polamany :P
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: jak moge komuś mocno wlac z moją postórą ?
heh... życie... w w grupie interwencyjnej w solidzie jednego sie nauczyłem... miej zawsze cos pod ręką... a przypierdolisz jednemu to reszta zjebie... a pozniej takiego huja mozesz zajebac w huj

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: jak moge komuś mocno wlac z moją postórą ?
zatrudnij Juniora albo bodzia do ochrony osobistej płacisz im po 150 mety miesięcznie i wszystcy są zadowoleni ;)

krzysiekl13
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1452 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z nienacka

Napisano Ponad rok temu

Re: jak moge komuś mocno wlac z moją postórą ?
hahhhahahha lol ;] dokaldnie to xchyba najlepsze wyjscie
  • 0
:)

Wojak1418048776
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 90 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubań

Napisano Ponad rok temu

Re: jak moge komuś mocno wlac z moją postórą ?
Smieszny temat nie co ale w sumie troszke kłopotliwy. Widze że każdy swoje doświadczenie tu rzucił ale prawda taka : jak ty któregoś za mocną sklepiesz i coś mu zrobisz to on może posłużyć sie policją, lekarzem etc. Miałem podobną sytuacje w gimie bo kolesia klepalismy tak o i poszedł na psy o.O Miałem taki dym ze szok... Uważaj bo łatwo mówić ze a najebie jednego a reszta spierdoli. W rzeczywistości możesz połamać jednego a reszta to tylko poświadczy a potem złapie cie gdzies po ciemku i zrobi to samo :P
  • 0
Jak nie wiesz co mowic to mow co wiesz ;)

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak moge komuś mocno wlac z moją postórą ?
my z kumplami zrobilismy sobie gun'y z balonów i odcietej koncówki od butelki, do srodka walilismy wszystko co rosło wokół i napatoczył nam sie jeden burak pod nogi, dostał w okolice oka ale wystarczyło żeby odkleiła mu sie siatkówka, potem szpital, w piątke u rodziców, policja, zeznania, skonczyło sie na tym ze jeden kumpel płaci mu dożywotnie rente, bo chłopak nie moze nawet podskoczyc bo oslepnie.. to samo moze byc waląc kogos w ryja..
na nieszczescie rodzice od tego kolesia zyją z odszkodowań, więc w tym przypadku akurat nie musi to byc prawda, ale lejąc kogoś kaleke zrobić jest łatwo :/
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: jak moge komuś mocno wlac z moją postórą ?
Stare porzekadło ochroniarzy brzmi:

lepiej uderzyc niż dać sie uderzyć,
lepiej uderzyć niż zranić
lepiej zranić niż dać sie zranić
lepiej zranić niż zabić
lepiej zabić niż dać się zabić...
  • 0

Colt28
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Basketball, siłka

Napisano Ponad rok temu

Re: jak moge komuś mocno wlac z moją postórą ?
I tak masz szczescie...;D W moim mieście każdy nawet lamusy myślą że są gangsterami i wkręcają sobie filmy... Eh ze tak spytam u was w miastach tez tak jest? Totalnie wszyscy, kazdy zna kogoś kto kogoś zna itd... Przecież to chore trochę... :hyhy: A i pamietam zajebisty tekst... Kolesie mieli isc na solówke i jednego pobiło 4... I jeden z tych 4 powiedział... "...Kurwa solówka w jakim on kraju żyje?..." :]
  • 0

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak moge komuś mocno wlac z moją postórą ?
U mnie ostatnio było tak , taki metal obił mojego kumpla, postraszylismy go a on dorwał moje gg i pisze : "mamy przewage, jak sie dowiem gdzie mieszkacie pare telefonów i moi koledzy spalą wasze mieszkania"..
Każdy bawi sie w gangsterke takie czasy... Ludzie wolą GTA w realu :hyhy: wożą sie szczególnie gimnazjaliści..Z resztą zawsze jest tak ze "solówka" a ten co dostanie wp*****
następnego dnia jest z kolegami... zero honoru :looka:
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

venom
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska:)

Napisano Ponad rok temu

Re: jak moge komuś mocno wlac z moją postórą ?
Witam.
Z wlasnego doswiadczenia powiem ze "solowka" z udzialem osob trzecich to normalka.
Pare tygodni temu wyszedlem z gosciem na solo na baletach i zaczynamy sie mlocic. On dostaje strzala i w tym momencie ja dostaje w tyl lba od jakiegos typa co sie okazalo pozniej jego brata. Gdyby nie koles to okopali by mnie rowno ale koles zajal sie bratem a ja z typem pierwotnym.
Opinia??
NIektorzy sa po prostu bezjajeczni i madrzy tylko w grupie. Sami nic by nie zdzialali.
I zgodze sie z Toba kolego SŁABY. Zero honoru
Pozdrawiam
  • 0

krzysiek14647
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kutno

Napisano Ponad rok temu

Re: jak moge komuś mocno wlac z moją postórą ?
Co to tej gangsteki to prawda u mnie też tak jest jak u ciebie Colt28 wszyscy myślą że są gangsta a wogóle nie mają o tym pojęcia i tyle według mnie teraz sie robi tak jak w USA a kiedyś oglądałem taki film o gangu cripsów który z początku był zwykłą "zabawą" że tylko sie nawalali i szukali emocji aż wkońcu weszłe do gry broń i zabójstwa i do tego jeszcze kasa :kwasny: No ja już nie wiem kolesie w moim wieku z gimnazjum i myślą że są gangsta to i tak nimi nie są i nie będą bo według mnie oni nie mają pojęcia w temacie.Tak myśle że teraz to sie tak wszyscy zaczynają wozic aż w końcu natrafią na kogoś co pokazał by im co to jest prawdziwa gangsta.Według mnie myślą że zostaną jak gangsta z ameryki co latają z bronią to wszystko ta cała gangsta jest powiązana z rapem sam lubie rap ale nie wiem czy jakieś pojęcie mają ci co udają gangsta a według mnie to zwykłe leszcze brak mi słów na to ja sam sie interesuje takimi sprawami jak hip-hop i gangsta itp. i wiem jak to jest i jak można skończyc :(
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: jak moge komuś mocno wlac z moją postórą ?
u mnie tez norma czasem mnie rozwala widok jakiegoś 15 latka przy kości wożącego sie ulicy a najbardziej jak idzie ich paru ja tego nie kminie jak jesteś frajer to sie nie unoś bo dostaniesz od większego ,a co do solówek to u mnie raczej jak solo to sole bez udziału osób trzecich bo jak ktoś dzwoni po przysłowiowego brata to sie to kończy poprostu borutą każdy dzwoni po swoich itp pozatym ja bym sie wstydził dzwonić po pomoc na solówke :hyhy:

kogut
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 358 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:gdansk
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak moge komuś mocno wlac z moją postórą ?
jak to ktos napisal kolesi chyba masz jakis i wtedy wpierdol pale jakas i jedziesz z tematem bo inaczej nic nie zrobisz jak iest grupa pojedynczo nida rady bo i tk cie zlapia :[
  • 0

krzysiek14647
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kutno

Napisano Ponad rok temu

Re: jak moge komuś mocno wlac z moją postórą ?
Według mnie myśle że jakbym miał iśc na solo to by nie było raczej osób trzecich ja nieraz widziałem że do jednego z tych kolesi podleciał na przerwie jeden z innej klasy i zaczeli sie napi... i słyszałem tylko taki komentarz od jednego z jego kumpli ale z ciebie pi.. zamiast mu przywalic mocnej to ty sie cackałeś oni nawet nie reagowali na to że jednego z nich biją więc myśle że jak jednemu naje.. to inni już mnie nie dotkną po solówce. Tylko jeszcze nie wiem czy gdybym został tak zaczepiony w szkole to odrazu tam zareagowac i wlac któremuś z nich czy lepiej wziąśc z nim solo i załatwic to po szkole ? :/
  • 0

carlorozzi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:raczej nie balet :p

Napisano Ponad rok temu

Re: jak moge komuś mocno wlac z moją postórą ?
juz nie kozaczyc tak na tym forum bo jeszcze sie wyda ze ktos w mafii jest :rotfl:
  • 0

Bic
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak moge komuś mocno wlac z moją postórą ?
a ja mam dla gospodarza tego tematu rade... i to bardzo dobra... jak chcesz wymiatac to zapisz sie na muai thai, krav mage czy cos w tym stylu i tam cie naucza jak sie bic w karzdej sytuacji... radze nigdy nikogo pierwszy nie zaczpiac ale jak juz to zlapac nerwice i powiedziac sobie" dojeb....cie mnie" i wtedy to juz samo sie potpoczy:P
  • 0

Tyson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:sport, laski, komputery, budownictwo, sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: jak moge komuś mocno wlac z moją postórą ?
a ja mam rade zeby udawac niepozornego, nie szukac zaczepek, nie byc takim wyszczekanym kozakiem. znam kilku takich wyszczekanych ze co oni nie zrobia jakimi oni nie sa a to gowno prawda, a znam ludzi co sa spokojni i bezkonfliktowi ale jak ktos im na odcisk nadepnie za bardzo to wpadaja w szal i "rozszarpuja" zawodnika hehe xD
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024